Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

10. ročník Slopenské desítky (24. 8. 2014)

Výsledky MČR zde ke stažení.

Závodu se zúčastnilo celkem:
119 mužů, 27 žen, 63 žáků, 77 předškoláků, 10 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Hrdina AK Perná 1988 83 0:36:01
Lukáš Kučera VSK Univerzita Brno 1981 34 0:36:29
Přemysl Žaludek Cyklogat MS Racing 1977 106 0:38:56
Martin Hečko AK Zlín 1987 111 0:38:59
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 117 0:39:01
Tomáš Blaha AK Asisc Kroměříž 1976 52 0:40:32
Andrej Višněvský Višně 1991 76 0:41:32
Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 48 0:41:41
Jaroslav Vicher KESBUK 1987 101 0:41:54
Radomír Bačo Běhatlon Valašské Klobouky 1976 64 0:41:57
Milan Merva TRILIFE ZLÍN 1985 142 0:42:57
Jiří Vlček NTS Prometal Vsetín 1977 77 0:43:07
Pavel Dubčák Zlín 1986 93 0:43:09
Tomáš Rašner Trisk Olomouc 1979 118 0:43:11
Filip Tomanec 1987 141 0:43:34
Petr Kalný KRB Chrudim 1981 8 0:43:53
Radovan Palla 1980 120 0:44:17
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 1976 1976 0:44:44
Zdeněk Ohnůtek Lucoklima running team 1975 62 0:44:47
Jan Jaroščák Zlín 1976 63 0:45:22
Vlastimil Martinák BS Popov 1977 98 0:45:41
Michal Petráš Slopné 1993 46 0:46:43
Miroslav Pavelka 1988 79 0:47:16
Miroslav Dřímal Maraton Tym Pavla Novaka 1976 41 0:47:18
Radoslav Slovák Edhouse.cz 1977 128 0:47:33
Pavel Bažant Slečinky Napajedla 1983 90 0:47:36
Jiří Kozubík JuraZub 1988 58 0:47:45
Adam Merva TRILIFE ZLÍN 1989 144 0:47:55
Tomáš Doleschal Moraviaman Team Otrokovice 1986 78 0:48:17
Zbyněk Skopalík KVS Olomouc 1978 123 0:48:24
David Řehák KHS Zlín 1979 147 0:48:29
Daniel Brázdil Ultra Continental 1975 25 0:48:35
Robin Martinec Luhačovice 1981 112 0:48:40
Jiří Bombera Městečko Trnávka 1985 71 0:48:58
Radek Macka TJ Slovan Luhačovice 1981 133 0:49:43
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 122 0:49:45
Jan Kropáček Slečinky Napajedla 1983 124 0:50:02
Patrik Hetmer Lyžování 1983 115 0:50:20
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 108 0:50:25
Karel Machů Malenovice 1975 14 0:50:29
Jan Bezslezina Zlín 1981 137 0:50:37
Martin Velcer Vizovice 1990 134 0:50:59
Jiří Mana 1975 43 0:51:13
Lukáš Uhrmacher Slečinky Napajedla 1985 125 0:52:22
Martin Krajíček U Neptuna 1982 95 0:53:01
Evžen Trunkát TJ Sokol Slopné 1984 129 0:53:17
Michal Beňačka U Neptuna 1981 94 0:53:35
Tomáš Müller AK Drnovice 1977 9 0:53:44
Jiří Oksner 1979 3 0:54:29
Tomáš Janek TJ Sokol Bojkovice Czech paralympic team-alpské 1990 114 0:54:51
Jiří Smetana 1990 68 0:56:31
Pavel Zwicker Saquapoute 1976 126 1:05:24

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Janečka SKI-TURIST Velké Karlovice 1972 67 0:37:51
Jiří Wallenfels TJ Sokol Královské Vinohrady 1972 102 0:39:19
Jiří Žák www.zakisova-skolabehu.cz 1971 1971 0:39:35
Martin Vacek ISCAREX ČR Třebová 1969 38 0:39:50
Milan Plevák BK Lysá pod Makytou 1972 73 0:41:10
Radomír Soukup AC Tábor 1968 145 0:41:15
Radomír Bursa TRILIFE ZLÍN 1972 12 0:41:24
Josef Hubáček TEAZ Otrokovice 1973 16 0:42:44
Miroslav Bětík J.E.M. Team 1972 82 0:43:14
Rostislav Trávníček Pepa Team Frýdek-Místek 1968 56 0:43:40
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 15 0:44:04
Vit Malík Rožmberské sklepy Borovany 1969 29 0:45:11
Dušan Kopečný BIATLON PROSTĚJOV 1973 113 0:46:00
Radomír Březina Ostrata 1967 13 0:46:09
Pavel Gabrhel NAPA Zlín 1974 131 0:46:57
Petr Halas AK Drnovice 1973 39 0:47:09
David Lavička NILFISK ALTO PRO CYCLING 1973 36 0:47:40
Zbyněk Bednář Jamné 1973 136 0:48:28
Ondřej Pokluda 1969 57 0:49:10
Martin Bednařík SÁDLÍK - židle pro život 1972 28 0:49:27
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 80 0:49:29
Július Pšenica 1967 119 0:52:09
Petr Vidlář Vidman 1971 146 0:52:17
Libor Hubáček OB Luhačovice 1967 2 0:52:31
Pavel Fojtů Orel Valašské Klobouky 1969 65 0:53:14
Pavel Kupčík 1972 109 0:54:25
Tibor Riška 1971 89 1:06:24

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vlastimil Bukovjan KESBUK 1961 91 0:40:38
Aleš Stránský ISCAREX ČR Třebová 1960 37 0:41:19
Petr Škrabálek MK Seitl Ostrava 1960 104 0:41:57
Václav Ožana TJ Nové Město na Moravě 1964 50 0:43:19
Josef Gurgulák Lidečko 1962 85 0:43:46
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 10 0:47:42
Radomír Šnevajst KHB Radegast 1963 107 0:48:10
Arnošt Traxler TRI LIFE Zlín 1955 60 0:48:55
Josef Sýkora SK Hranice 1963 121 0:49:23
Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia Brno 1958 139 0:49:54
Jaroslav Trávníček AK Drnovice 1964 49 0:50:42
Stanislav Šrůtek TJ Maratonstav Úpice 1958 22 0:51:09
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 130 0:53:57
Jiří Prokop CGS - Tyres Zlín 1956 87 0:55:05
Miroslav Holub Staří páni Valašské Klobouky 1960 88 0:57:27
Petr Profous Baláž Extreme Team Ostrava 1958 66 0:59:12
Ladislav Višněvský Quort Team Zlín 1962 75 1:03:11

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Kudlička LRS Vyškov 1950 6 0:46:53
Bohumil Holeš JISVA Zlín 1948 61 0:47:26
Stanislav Sviták MK Seitl Ostravavalasek 1950 100 0:48:07
Jiří Strakoš Tatra Kopřivnice 1950 99 0:50:14
Jaroslav Keil Běžec Vysočiny 1953 5 0:50:35
Miroslav Přívětivý AK E.Zátopka Kopřivnice 1953 31 0:50:40
Miloslav Červ Atletika Polička 1950 35 0:51:10
Václav Šír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1948 47 0:51:55
Josef Bobek Tj Znojmo 1949 72 0:52:26
Vladimír Chytil DD Všechovice 1950 1 0:53:32
Josef Šohaj Uherský Brod 1948 69 0:54:46
Dědek Beskydský Klub důchodců 1945 70 0:58:07
Pavel Šmakal BS Slopné 1948 135 1:01:38
František Kubíček Relax Dobré Pole 1946 26 1:02:33

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Josef Metelka TJ Maratonstav Úpice 1944 23 0:52:53
Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 127 1:03:25
Jiří Plecháček TJ Maratonstav Úpice 1944 20 1:05:15
Květoslav Hána Svatobořice Mistřín 1937 19 1:10:38
Jaroslav Merta ISCAREX ČR Třebová 1935 33 1:11:58
Jaroslav Machala Spartak Hluk 1938 30 1:17:52
Jiří Pejpal TJ Liga 100 Praha 1934 138 1:21:17

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Matěj Nekoranec TRILIFE ZLÍN 1997 92 0:44:38
Vladan Nesvatba Stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 1995 59 0:55:02

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Vévodová AK Perná 1990 84 0:44:50
Lucie Javorová VALACHBAJK CYKLOMIRA 1987 110 0:46:26
Kristýna Chmelková TJ Liga 100 Olomouc 1987 116 0:50:30
Zuzana Kadlčáková KESBUK 1956 97 0:52:01
Petra Macková TJ Slovan Luhačovice 1985 132 0:52:09
Veronika Brázdová Kroměříž 1990 140 0:52:17
Lenka Haramulová Praha 5 1987 4 0:52:47

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková Seco Tools 1975 105 0:45:31
Kristina Obručková KESBUK 1976 96 0:51:10
Hana Müllerová AK Drnovice 1974 11 0:51:13
Mária Sýkorová SYKORA RACE 1975 17 0:51:36
Jitka Kalná KRB Chrudim 1975 7 0:51:53
Ludmila Trávníčková Pepa Team Frýdek-Místek 1973 55 0:54:39
Alena Mahdalová TRILIFE ZLÍN 1970 103 1:03:54
Martina Manová 1976 42 1:03:55
Pavla Hlavičková SÁDLÍK - židle pro život 1979 27 1:14:05

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Matyášová Dolní Dobrouč 1965 81 0:47:08
Marta Durnová Branopac ANTALIS 1964 24 0:51:34
Pavla Višněvská Sport Studio Zlín 1963 74 1:04:51
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 53 DNF

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marie Hynštová AK Drnovice 1957 45 0:50:47
Šárka Pechková TJ Maratonstav Úpice 1956 18 0:54:48
Ilona Bajerová Maraton tým Pavla Nováka 1958 86 0:56:53
Miloslava Keprtová ISCAREX ČR Třebová 1948 32 1:05:23
Miloslava Vraštilová TJ Maratonstav Úpice 1956 21 1:11:28
Eva Cubalová Sokol Bučovice 1947 44 1:12:17

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniela Fiodorová Slopné 1999 54 1:05:49

Žákovské kategorie

Dívky 2006-2007 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Julie Dohnalová Běhatlon VK 2007 53 0:01:01,49
Klára Mozgvová Slopné 2006 46 0:01:02,08
Barbora Bačová Běhatlon VK 2007 16 0:01:02,99
Nela Kozubíková Slopné 2006 45 0:01:08,99
Zuzana Machačová Přerov 2007 8 0:01:09,93
Pavlína Petrů Slopné 2006 59 0:01:16,84

Chlapci 2006-2007 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kryštof Bursa Trilife 2006 25 0:00:51,08
Jakub Kovařík VRV Vsetín 2006 2 0:00:55,52
Ondřej Talaš Slopné 2006 56 0:00:57,52
Tomáš Vlček Vizovice 2007 61 0:00:58,11
Ondřej Hubáček Bílovice 2007 33 0:01:00,68
6 Kryštof Vaněk Holešov 2006 13 0:01:01,37
Tomáš Rafaj Sádlík - židle pro život 2007 38 0:01:04,55
Ondřej Kužela Slopné 2006 55 0:01:05,99
Josef Kolařík Slopné 2006 63 0:01:06,87
Benedikt Šoman Tichov 2007 15 0:01:08,49
Jakub Bednář Slopné 2006 65 0:01:10,52
Petr Machů Malenovice 2007 27 0:01:13,84
Ondřej Fojtů Vysoké Pole 2007 58 0:01:18,74

Dívky 2004-2005 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková AK EZ Kopřivnice 2005 14 0:01:52,08
Tereza Havlíčková AHA Vyškov 2004 41 0:01:53,68
Ema Feilhauerová AK EZ Kopřivnice 2005 49 0:01:57,46
Klára Brázdilová Slušovice 2004 47 0:02:00,37
Ema Švachová Slopné 2005 28 0:02:08,40
Jana Kovaříková VRV Vsetín 2004 3 0:02:12,24
Adéla Machů AK Zlín 2004 26 0:02:12,55
Anna Drgová Horní Lhota 2004 32 0:02:23,24
Barbora Kolaříková Slopné 2005 60 0:02:25,58
Monika Bednářová Slopné 2005 64 0:02:30,02
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 2005 39 0:02:45,40

Chlapci 2004-2005 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Růžička Valašské Meziříčí 2004 20 0:01:53,99
Martin Dohnal Běhatlon VK 2005 54 0:01:54,46
Ondřej Pavelka Slopné 2004 5 0:01:54,78
Tommy Müller Přerov 2005 6 0:01:56,68
Adam Dostál Otokovice 2005 11 0:01:59,05
Matyáš Kolařík Slopné 2005 62 0:02:18,90

Dívky 2002-2003 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kateřina Müllerová AK Drnovice 2002 22 0:03:05,21
Michaela Dostálová Otrokovice 2003 10 0:03:06,43
Daniela Müllerová AK Drnovice 2002 23 0:03:07,08
Anna Halasová AK Drnovice 2003 42 0:03:07,49
Iveta Trojancová AHA Vyškov 2003 18 0:03:11,52

Chlapci 2002-2003 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lukáš Fiodor Slopné 2002 1 0:02:52,30
David Lavička Nilfisk - Alto 2003 48 0:02:57,24
Vojtěch Drga Horní lhota 2002 31 0:02:57,55
Eddie Müller Přerov 2002 7 0:03:06,55
Adam Vařák Zlín 2003 30 0:03:25,99
Tomáš Sýkora Vizovice 2003 36 0:03:25,99

Dívky 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 50 0:04:42,55

Chlapci 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Fojtů Vysoké Pole 2000 57 0:03:40,37
Jakub Hulín ČSK Uherský Brod 2000 34 0:03:54,55
Tomáš Majzlík Slopné 2001 17 0:04:07,58
Vojtěch Bednář Slopné 2001 66 0:04:35,65

Dorostenky 1998-1999 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tereza Havíčková AHA Vyškov 2004 43 0:04:22
Daniela Müllerová AK Drnovice 2002 73 0:04:38
Anna Halasová AK Drnovice 2003 44 0:04:40

Dorostenci 1998-1999 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Karel Sýkora Vizovice 1999 29 0:03:33
Šimon Švach Slopné 1998 29 0:03:38
Vilém Koařík Vizovice 1999 51 0:04:20

Juniorky 1996-1997 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Denisa Machalová AK Drnovice 2000 67 0:09:42
Kateřina Müllerová AK Drnovice 2002 72 0:09:54
Alena Kolaříková Vizovice 1997 52 0:10:34

Junioři 1996-1997 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

Děvčata 2012 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Vanda Oksnerová Luhačovice 2012 1
2 Adéla Štěpánková Hovězí 2012 56
3 Sabina Havlíčková Vyškov 2012 24
4 Eva Martincová Slopné 2013 63
5 Lucie Malotová Slopné 2012 47
6 Klára Bezslezinová Zlín 2013 43
7 Marie Váňová Slopné 2013 113
8 Ema Kozubíková Luhačovice 2013 117
9 Alžběta Vlčková Vizovice 2013 35
10 Jolana Váňová Slopné 2012 57

Chlapci 2012 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Martin Farda Zlín 2012 53
2 Filip Pokluda Zlín 2012 33
3 Luděk Kovařík Vsetín 2012 4
4 Matyáš Macka Pozlovice 2013 40
5 Přemysl Žaludek Malenovice 2013 38
6 Matěj Halas AK Drnovice 2013 25
7 Šimon Řehák Malenovice 2013 49
8 Jiří Machů Slopné 2013 66
9 Jakub Juřík Hvozdná 2013 59
10 David Kubík Luhačovice 2012 2

Děvčata 2010-2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Sabina petrů Slopné 2010 31
2 Jana Bětíková JEM Tým 2010 36
3 Anna Pavelková Slopné 2010 7
4 Hana Surovcová Slopné 2010 69
5 Alžběta Šumanová Tichov 2010 10
6 Anežka Halasová AK Drnovice 2011 23
7 Viktorie Nešporová Zlín 2011 45
8 Sofie Juřiková Hvozdná 2011 58
9 Markéta Albrechtová Slopné-Zlín 2011 12

Chlapci 2010-2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Oskar Bursa Tri life 2011 14
2 Martin Holín Uherský Brod 2011 18
3 Matyáš Petrů Slopné 2011 61
4 Martin Elšík Slopné 2011 111
5 Adam Dubec Slopné 2011 65
6 Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 116
7 Lukáš Hlavička Praha 2011 19
8 Jan Žůrek Němčany 2011 68
9 Sebastián Macka Pozlovice 2011 41
101 Jakub Vápeník SSK Ostrava 2010 16
102 Filip Račák Slopné 2010 9
103 Vítek Vařák Zlín 2010 17
104 Stanislav Farda Zlín 2010 52
105 Štěpán Mikulka Slopné 2010 51
106 Matyáš Chromčák Slopné 2010 27
107 Filip Svízela Zlín 2010 44
108 Richard Kolařík Slopné 2010 46
109 Matyáš Kovařík Luhačovice 2010 64
110 Jan Bezslezina Zlín 2010 42
111 David Slováček Újezd 2010 37
112 Petr Váňa Slopné 2010 112

Děvčata 2008-2009 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Nela Štefková AK EZ Kopřivnice 2008 20
1 Zuzana Kovaříkova VRV Vsetín 2008 5
3 Lucie Šenkeříková AK EZ Kopřivnice 2008 50
4 Monika Trojanová AHA Vyškov 2009 13
5 Monika Mozgvová Slopné 2008 21
6 Ema Manová Velky Ořechov 2008 32
7 Anna Štěpánková Hovězí 2009 55
8 Aneta Petrů Slopné 2008 60
9 Jolana Kozubíková 2008 115
10 Marie Martincová Slopné 2008 62
11 Marketá Vlčková Vizovice 2009 34
12 Valérie Dřímalová Zlín 2008 29
13 Barbora Řeháková Malenovice 2008 48
14 Verunika Žůrková Němčany 2009 67
15 Barbora Váňková Holešov 2009 8

Chlapci 2008-2009 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Lukáš Vápeník SSK Ostrava 2009 15
2 Jan Elšík Slopné 2008 110
3 David Chovaneček Štramberk 2009 11
4 Patrik Kužela Slopné 2009 26
5 Tomáš Riška Zlín 2008 114
6 Petr Bláha 2009 54
7 Krištof Taláš 2009 28
8 Filip Brázdil Slušovice 2009 22
9 Radek Slováček Újezd 2007 39
10 Tomáš Machač Přerov 2009 6
11 Matěj Mizerák Mariánské Údolí 2009 30
12 Daniel Kubík Luhačovice 2009 3

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luděk Kovařík Vsetín 1973 4 0:12:07
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 24 0:13:51
Zdeněk Smutný AK Drnovice 1957 74 0:15:26
Jakub Kovařík VRV Vsetín 2006 9 0:15:38
Marek Trojanec AHA Vyškov 1975 19 0:16:09
Josef Růžička Valašské Meziříčí 1976 21 0:18:18
Andrej Kusenda BK Lysá p.Makytou 1937 69 0:22:29

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Doleschalová Moravia Man Team 1981 70 0:14:02
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 1976 68 0:14:53
Ivona Dostálková Otrokovice 1977 12 0:16:145
nahoru