Český pohár v běhu do vrchu
14. ročník krosového běžeckého závodu
16. 9. 2018, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

11. ročník Slopenské desítky (23. 8. 2015)

Závodu se zúčastnilo celkem:
94 mužů, 27 žen, 76 žáků, 71 předškoláků, 18 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Václav Bitala AK EZ Kopřivnice 1977 22 0:37:07
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 79 0:38:09
Michal Hubáček OB Luhačovice 1993 76 0:38:52
Johan Vavrys OB Luhačovice 1993 98 0:39:04
Andrej Višněvský FTVS UK 1991 14 0:40:39
Daniel Kaleta Hrádek ve Slezsku 1982 117 0:41:18
Jiří Daněk Uh. Hradiště 1976 31 0:42:06
Tomáš Minařík Valachbajk Team 1981 102 0:42:08
Jiří Vlček Prometal Slavičín 1977 25 0:42:09
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 100 0:42:48
Martin Hečko Valachbajk Team 1987 45 0:43:11
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 1976 20 0:43:28
Michal Petráš Slopné 1993 38 0:44:02
Vojtěch Olivík Titan-trifile Zlín 1989 71 0:44:31
Miroslav Dřímal MT Pavla Nováka 1976 10 0:45:09
Zdeněk Slezák OB Luhačovice 1989 95 0:46:06
Pavel Štěpán Zlín 1984 114 0:46:15
Jan Bezslezina SAB Tým 1981 56 0:46:19
Ondřej Dominec Endurance Lab 1981 1981 0:46:30
Pavel Dubčák Zlín 1986 94 0:46:34
Evžen Trunkát TJ Sokol Slopné 1984 74 0:47:22
Marin Badač Tobi Sport Team 1990 53 0:47:51
Ondřej Dvorský SAB Tým 1988 57 0:48:20
Pavel Bažant Slečinky Napajedla 1983 72 0:49:01
Martin Bureš Axiom Provis 1977 1977 0:49:33
Jiří Slezák OB Luhačovice 1990 96 0:49:41
Vlastimil Martinák BS Popov 1977 91 0:50:30
Jan Kropáček Slečinky Napajedla 1983 73 0:51:00
Tomáš Drga SK Outdoor-a-sport.cz SLA 1980 104 0:52:15
Libor Reich RSC Zlín 1979 92 0:52:23
Václav Zbranek Valachbajk Team 1981 44 0:53:02
Jan Kadlčák Slečinky Napajedla 1988 109 0:54:01
Jakub Kadlčák Slečinky Napajedla 1986 110 0:54:49
Martin Macek Easy Fitnes Zlín 1982 113 0:57:22
Josef Puškár 1976 6 0:57:51
Pavel Růžička Březnice 1976 30 0:58:05
Libor Koštyák Zlín 1983 88 1:04:33

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Janečka 1972 17 0:37:26
Radomír Soukup Zlín 1968 64 0:41:44
Josef Hubáček Kesbuk Team 1973 15 0:43:41
Karel Sýkora Vizovice 1967 21 0:45:07
Ondřej Ohnůtek Luco klima running Team 1975 55 0:45:33
Ladislav Kašša Cykloremeš Slavičín 1970 51 0:47:19
Daniel Brázdil Ultra Continantal 1975 27 0:47:20
Pavel Baný MB 1974 68 0:47:26
Daniel-Roman Coria 1975 89 0:47:39
Stanislav Mudrák OB Luhačovice 1967 70 0:48:04
Jaroslav Čtvrtík Kolex Valašské Klobouky 1972 52 0:48:38
Zbyněk Raška SK Zafar Frenštát P.R. 19745 86 0:49:34
Ondřej Pokluda 1969 39 0:49:49
Jaroslav Krpenský Běhatlon Valašské Klobouky 1975 2 0:49:51
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 43 0:49:54
René Šuráň OB Luhačovice 1970 108 0:50:22
Pavel Fojtů Orel Valašské Klobouky 1969 82 0:50:25
Jiří Mana Velky Ořechov 1975 62 0:50:37
Karel Machů SP Malenovice 1975 29 0:51:19
Zbyněk Šanda Kapsy plné olova 1972 48 0:51:35
Lukáš Koten ČZS Ratíškovice 1974 78 0:52:07
Vlastimil Hulín Uherský Brod 1971 66 0:55:27
Jaroslav Podhajský OB Vizovice 1972 107 0:56:42
Josef Váňa 1974 121 1:01:10
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 4 DNF

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Roman Baláž Baláž Extreme-Team Ostrava 1965 42 0:42:48
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 28 0:43:52
Josef Gargulák BS Slopné 1962 111 0:44:24
Rostislav Bolek 1965 41 0:46:41
Stanislav Šrůtek Maratonstav Úpice 1958 35 0:48:23
Radek Šnevajs KHB Radegast 1963 101 0:48:51
Dušan Cencinger Olympia Zlín 1964 116 0:49:10
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 11 0:51:06
Karel Vrubel SKOB Zlín 1964 61 0:52:19
Štefan Groš SK Valašského Království 1961 32 0:54:45
Leopold Polanský Valachbajk Team 1963 46 0:55:56
Lobomír Lubínek SVT Zlín 1960 115 0:56:44
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 5 0:56:47
Libor Slezák OB Luhačovice 1962 97 0:56:55
Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 85 0:57:27
Jaroslav Chlud 1960 40 1:02:24

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Václav Lípa Černošice 1952 80 0:47:28
Bohumil Holeš Jisva Zlín 1948 12 0:47:34
Miroslav Kováč Trenčín 1952 58 0:47:45
Jiří Strakoš TATRA Kopřivnice 1950 99 0:48:11
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 90 0:54:26
Alois Škrábánek VIVA Zlín 1952 84 0:55:00
Karel Mrázek TJ Sokol Velký Ořechov 1955 19 1:00:19
Pavel Šmakal BS Slopné 1948 105 1:04:51
Anežka Janečková 1947 16 1:04:57
Jan Tučný MK Pardubice 1947 103 1:05:53

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Plecháček Maratonstav Úpice 1944 33 1:04:42

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Štěpán Mudrák OB Luhačovice 1996 69 0:40:29
Vojtěch Fojtů Orel Valašské Klobouky 1998 83 0:45:27
Karel Sýkora AC Jaroslava Halvy 1999 23 0:51:11
František Kráčalík SK Újezd 1998 112 0:55:49
Matouš jemelka Santa Agnes Vrbětice 1996 106 0:59:07
Jakub Kašša Poteč 1998 50 1:08:21

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lucie Javorová Valachbajk Team 1987 47 0:47:39
Veronika Brázdová Kroměříž 1990 120 0:50:41
Marcela Tesařová OB Opava 1994 77 0:51:27
Zuzana Kadlčáková Kesbuk Team 1986 93 0:52:20
Petra Tunysová Slečinky Napajedla 1982 65 0:57:44
Mariana Paušová 1983 26 0:58:31
Iveta Mahovská Zlín 1990 87 1:04:28

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková BS Slopné 1975 9 0:46:49
Mária Sýkorová 1979 24 0:52:15
Jana Hvizdová 1979 67 0:53:08
Martina Manová Velký Ořechov 1976 63 1:02:21
Radka Krpenská Běhatlon Valašské Klobouky 1979 1 1:04:13
Vlaďka Změlíková 1974 118 1:04:51
Ivona Dostálková Otrokovice 1977 7 1:09:12
Anna Balážová 1974 8 1:13:04

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luba Konečná Ludvíkov 1965 75 0:51:42
Pavla Višněvská Quort Team 1963 13 1:07:56
Eva Solařová Otrokovice 1970 59 1:11:42
Jana Glozová 1969 3 1:25:02

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Šárka Pechková Maratonstav Úpice 1956 36 0:56:17
Eva Dvořáková Biatlon Prostějov 1955 81 0:59:41
Miroslava Vraštilová Maratonstav Úpice 1956 34 1:12:48

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Marková Tobi Sport Team 1996 54 0:58:30
Anna Kolaříková Slopné 2000 18 1:05:59
Daniela Fiodorová Slopné 1999 60 1:06:15
Anna Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2009 49 1:30:41

Žákovské kategorie

Dívky 2007-2008 (300m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 28 0:00:49,18
Barbora Žaludková Lukov 2007 22 0:00:50,05
Zuzana Kovaříkova VRV pro Sport 2008 11 0:00:50,40
Lucie Šenkeříková Kopřivnice 2008 10 0:00:51,08
Zuzana Machačová Přerov 2007 8 0:00:52,37
Klára Daňková Hradiště 2007 49 0:00:55,68
Barbora Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 50 0:00:56,08
Vendula Štipčáková Nová Lhota 2008 21 0:00:56,40
Ema Manová Velký Ořechov 2008 45 0:00:58,52
Aneta Petrů Slopné 2008 52 0:01:00,84
Blanka Slováková Újezd 2008 47 0:01:02,65
Veronika Bitalová Rožnov p. Radhoštěm 2008 25 0:01:11,99
Valérie Dřímalová Zlín 2008 29 0:01:18,21

Chlapci 2007-2008 (300m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Urban VRV Team Vsetín 2008 26 0:00:46,87
Tomáš Vlček Vizovice 2007 32 0:00:48,43
Šimon Mudrák Podhradí 2007 38 0:00:49,40
Ondřej Hubáče Bílovice 2007 24 0:00:51,99
Jan Elšík Slopné 2008 42 0:00:52,62
Jakub Blahník Zlín 2007 2 0:00:54,93
Krištof Růžička Březnice 2007 41 0:00:55,55
Tomáš Blahník Zlín 2007 3 0:00:56,62
Petr Machů 1. FC Malenovice 2007 37 0:00:56,81
Adam Krpenský Běhatlon Valašské Klobouky 2007 4 0:00:57,08
Ondřej Fojtů Vysoké Pole 2007 43 0:00:59,90
Dominik Misař Slopné 2008 53 0:01:02,99

Dívky 2005-2006 (600m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková Štramberk 2005 35 0:01:41,74
Ema Feilhauerová AK EZ Kopřivnice 2005 15 0:01:43,71
Patricie Pešlová AK EZ Kopřivnice 2006 16 0:01:43,90
Žaneta Puškárová Zlín 2005 1 0:01:49,90
Alexandra Váňová Slopné 2005 6 0:01:51,68
Denisa Mrázková Prakšice 2006 31 0:01:53,90
Monika Bednářová Slopné 2005 58 0:02:09,49
Pavlína Petrů Slopné 2006 7 0:02:59,00

Chlapci 2005-2006 (600m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tommy Müller Přerov 2005 9 0:01:42,37
Adam Dostál TJ Jiskra Otrokovice 2005 19 0:01:42,74
Adam Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 2005 30 0:01:43,14
Miroslav Urban VRV Team Vsetín 2005 27 0:01:43,49
Jakub Kovařík VRV pro Sport 2006 12 0:01:46,18
Ondřej Talaš Slopné 2006 54 0:01:48,21
Matyáš Kolařík Slopné 2005 39 0:01:53,24
Petr Solař Otrokovice 2006 57 0:01:57,93
Ondřej Kužela Slopné 2006 44 0:02:00,87
Josef Kolařík Slopné 2006 40 0:02:02,84
Jakub Bednář Slopné 2006 59 0:02:15,52
Jaroslav Soukup Slopné 2006 17 0:02:18,99
Patrik Bednář Slopné 2006 60 0:02:33,18
Jiří Kozubík Slopné 2006 34 0:02:40,55

Dívky 2003-2004 (900m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Halasová AK Drnovice 2003 23 0:02:36,34
Eliška Mudráková Podhradí 2003 61 0:02:37,99
Michaela Dostálová TJ Jiskra Otrokovice 2003 20 0:02:42,96
Radka Krpenská Běhatlon Valašské Klobouky 2004 5 0:02:43,46
Klára Brázdilová AK Zlín 2004 36 0:02:55,43
Jana Kovaříková VRV pro Sport 2004 13 0:03:07,34
Veronika Daňková Hradiště 2004 48 0:03:09,78
Stela Manová Velký Ořechov 2004 51 0:03:11,24

Chlapci 2003-2004 (900m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Pavelka Slopné 2004 14 0:02:42,37
Patrik Šůstek Sehradice 2004 46 0:02:42,55
Michal Mana Štítná 2004 56 0:02:45,08
Tomáš Sýkora Vizovice 2003 33 0:02:45,62
Tobias Majerík Slopné 2004 18 0:02:47,02

Dívky 2001-2002 (1000m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Monika Bělašková Vysoké Pole 2001 15 0:03:47,30
Dominika Váňová Slopné 2002 40 0:04:24,68
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 50 0:04:36,96
Lucie Chromčáková Slopné 2002 25 0:05:10,68

Chlapci 2001-2002 (1000m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Majzlík Slopné 2001 16 0:03:41,24
Vojtěch Drga Horní lhota 2002 46 0:03:43,62
Jiří Machů Slopné 2001 18 0:04:04,58
Štěpán Majerik Slopné 2002 39 0:04:10,49
Eddie Müller Přerov 2002 12 0:04:29,74

Dorostenky 1999-2000 (1000m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Halasová AK Drnovice 2003 65 0:04:12,87
Sabina chromčáková Slopné 2000 29 0:06:49,58
Veronika Šmotková Sehradice 1999 64 0:11:59,78

Dorostenci 1999-2000 (1000m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Karel Sýkora AC Jaroslava Halvy 1999 44 0:03:12,68
Jakub Fojtů Vysoké Pole 2000 57 0:03:16,08
Vilém Koařík Vizovice 1999 49 0:03:58,40

Juniorky 1997-1998 (2000m)

Bez obsazení.

Junioři 1997-1998 (2000m)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lukáš Fojtů Vysoké Pole 1998 198 0:07:46,24

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luděk Kovařík Vsetín 1973 152 0:11:59,78
Petr Halas AK Drnovice 1973 157 0:12:07,65
Zdeněk Machač Přerov 1976 149 0:14:38,58
Jakub Kovařík VRV pro Sport 2006 154 0:15:25,43
Page Gary Ennland 1971 160 0:15:56,24
Jakub Hořínek Přerov 1995 150 0:18:07,43

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková AK EZ Kopřivnice 2005 161 0:13:16,58
Adéla Esentierová Baláž Extreme-Team Ostrava 1988 165 0:14:13,75
Jana Feilhauerová AK EZ Kopřivnice 1973 156 0:14:16,14
Michaela Manová Štítná 1980 164 0:14:47,90
Veronika Šmotková Sehradice 1999 158 0:15:28,21
Miroslava Zichová Slavičín 1981 162 0:16:12,90
Zuzana Kovaříkova VRV pro Sport 2008 155 0:16:13,34
Barbora Bezslezinová Zlín 1980 166 0:17:05,08
Kateřina Pokludová Zlín 1975 163 0:17:05,52
Olga Vlčková Vizovice 1975 159 0:21:21,46
Jana Kovaříková VRV pro Sport 2004 153 DNF
Yveta Machačová Přerov 1983 151 DNF

Sluníčkový běh

Děvčata 2013 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alžběta Vlčková Vizovice 2013 14
Anna Klačánková Vizovice 20014 62
Darja Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2013 26
Klára Bezslezinová Zlín 2013 29
Marie Váňová Slopné 2013 69

Chlapci 2013 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniel Petrů Slopné 20014 2
Jakub Juřík Slopné 2013 51
Jiří Žák Smolina 2014 70
Josef Váňa Slopné 2014 53
Kryštof Škarek Slopné 2013 42
Martin Váňa Slopné 2014 52
Přemysl Žaludek Lukov 2013 9
Radim Cetkovský Brno 2014 36
Samuel Kozubík Slopné 2013 40

Děvčata 2012 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Laura Zichová Slavičín 2012 24
2 Adéla Štěpánková Hovězí 2012 47
3 Adéla Veselá Chvalčov 2012 65
4 Adéla Štipčáková Nová Lhota 2012 7
5 Lucie Malotová Slopné 2012 37

Chlapci 2012 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Martin Farda Zlín 2012 46
2 Petr Zábojník Slopné 2012 58
3 Filip Pokluda Zlín 2012 25
4 Luděk Kovařík VRV pro Sport 2012 3
5 Vojtěch Šenovský Horní lhota 2012 64

Děvčata 2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Anežka Halasová AK Drnovice 2011 10
2 Viktorie-Anna Nešporová Zlín 2011 31
3 Emílie Klačanková Vizovice 2011 61
4 Karolína hrubová Trenčín 2011 27
5 Sofie Juříková Slopné 2011 49
6 Kateřina Svilovcová Slopné 2011 60
7 Soňa Cetkouská Brno 2011 35
8 Markéta Albrechtová Zlín 2011 56

Chlapci 2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Šimon Mizerák Mariánské Údolí 2011 34
2 Adam Dubec Slopné 2011 67
3 Martin Hulín Uherský Brod 2011 32
4 Martin Elšík Slopné 2011 72
5 Radek Bačo Běhatlon Valašské Klobouky 2011 20
6 Jan Kozubík Slopné 2011 66
7 Matyáš Petrů Slopné 2011 22
8 Václav Bitala Rožnov p. Radhoštěm 2011 12
9 David Cyprián Zlín 2011 63

Děvčata 2009-2010 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Anna Štěpánková Hovězí 2009 48
2 Sará Zichová Slavičín 2009 23
3 Tereza Žaludková Lukov 2009 8
4 Markéta Vlčková Vizovice 2009 13
5 Jana Bětíková JEM Tým Pozlovice 2010 54
6 Anna Pavelková Slopné 2010 6
7 Tamara Šůsková Sehradice 2009 21
8 Sabina petrů Slopné 2010 1
9 Zuzana Slováková Újezd 2010 18
10 Barbora Hořáková Velký Ořechov 2009 50
11 Adéla Hutěčková Zlín 2010 44
12 Hana Surovcová Slopné 2010 59

Chlapci 2009-2010 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Machač Přerov 2009 4
1 Patrik Kužela Slopné 2009 19
2 David Chovaneček Štramberk 2009 15
3 Petr Bláha Pitín 2009 57
4 Matěj Mizerák Mariánské Údolí 2009 33
5 Matouš Mudrák Podhradí 2009 17
6 Filip Brázdil Slušovice 2009 16
7 Adam Gerych Drnovice 2010 43
8 Stanislav Farda Zlín 2010 45
9 Filip Svízela Mokrá-Zlín 2010 38
10 Vít Vařák Zlín 2010 41
11 Štěpán Mikulka Slopné 2010 11
12 Richard Kolařík Slopné 2010 28
13 Pavel Mach Březnice 2010 55
14 Josef Olejník Slopné 2010 39
15 Jan Bezslezina Zlín 2010 30
16 Matyáš Chromčák Slopné 2010 5
17 Petr Váňa Slopné 2010 68
nahoru