Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

12. ročník Slopenské desítky (21. 8. 2016)

Závodu se zúčastnilo celkem:
82 mužů 27 žen 61 žáků 36 předškoláků 17 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Petr kovalovice 1979 71 0:36:05
Václav Bitala AK EZ Kopřivnice 1977 66 0:38:03
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 57 0:38:36
Andrej Višněvský FTVS UK 1991 45 0:39:04
Přemysl Žaludek BS Slopné 1977 29 0:39:55
Jiří Moravec ISCAREX Česká Třebová 1996 20 0:39:59
Milan Merva VITASANA CLUB 1987 104 0:40:55
Martin Hečko Valachbajk Team 1987 15 0:41:47
Jiří Vlček ATLETIKA VIZOVICE 1977 31 0:42:06
Miroslav Kolařík Slečinky Napajedla 1978 100 0:43:03
Petr Jasanský Slečinky Napajedla 1985 101 0:43:06
Lukáš Brada Skašice 1978 103 0:45:30
Ivan Pavlis BK Lysá pod Makytou 1977 4 0:46:52
Jan Bezslezina SAB Tým 1981 80 0:47:38
Jan Tlástak 983 2 0:48:02
Zbyněk Tihelka Rubic 1978 95 0:48:03
Patrik Sova Vesani.cz 1990 74 0:48:14
Vojtěch Strašák Zlín 1987 61 0:48:28
Jaroslav Marek Superior Riders 1986 58 0:48:45
Tomáš Misař 1985 73 0:49:26
Petr Maňas Freerun Zlín 1992 48 0:50:02
Štěpán Švach Š-TYM 1995 86 0:51:02
Lubomír Gregušiak Rokytnice 1992 84 0:52:58
Martin Daněk 1985 65 1:02:27
Filip Zeman 1978 46 1:02:40

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Josef Sedláček AK Kroměříž 1970 50 0:40:11
Milan Plevák BK Lysá p.Makytou 1972 18 0:40:57
Jiří Žák www.zakisova-skolabehu.cz 1971 67 0:41:05
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 1976 19 0:42:44
Martin Sadílek Jisva Zlín 1969 76 0:43:12
Zdeněk Ohnůtek Lucoklima running Team 1975 49 0:43:47
Václav Petrásek VITASANA CLUB 1976 105 0:45:19
Daniel Brázdil Ultra Continantal 1975 75 0:45:58
Karel Sýkora Sýkora Running 1967 25 0:46:15
Fernando Vargas Popov 1976 93 0:47:00
Miroslav Dřímal Sýkora Running 1976 54 0:49:11
Karel Machů SP Malenovice 1975 90 0:49:37
Jaroslav Krpenský Běhatlon Valašské Klobouky 1975 33 0:49:50
Zbyněk Raška SK Zafar Frenštát p.R. 1975 98 0:49:57
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 64 0:50:02
Zbyněk Bednář Tišnov 1973 62 0:50:25
Josef Puškár Loukov 1976 81 0:51:20
Martin Cícha SP Malenovice 1973 89 0:52:07
Vlastimil Sýkora Vizovice 1974 59 0:52:16
Pavel Růžička BK Březnice 1976 51 0:52:18
Ondřej Pokluda Oka Fi 1969 83 0:52:28
Jaroslav Podhajský Jisva Zlín 1972 78 0:54:14
Petr Vidlář SP Malenovice 1971 91 0:59:12
Zsolt Horváth Budapest 36 36 0:59:27
Robert Janíček BK Lysá pod Makytou 1969 9 0:59:31
Pavel Heinz Otec a syn 1974 23 0:59:42
Petr Švach 1969 85 1:00:08

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Roman Baláž Baláž Extreme-Team Ostrava 1965 5 0:44:06
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 7 0:44:58
Josef Gargulák BS Slopné 1962 97 0:45:15
Dušan Cencinger Olympia Zlín 1964 70 0:48:06
Jiří Vinklárek TJ Rožnov p. R. 1961 53 0:51:38
Jan CHroust BK Falkenštejn Krásná Lípa 1960 82 0:52:42
Karel Vrubel Jisva Zlín 1964 69 0:53:03
Štefan Groš S.K.Val.Království 1961 8 0:53:34
Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 77 0:53:41
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 12 0:54:56
Karel Novák Orel Bystřice pod Hostýnem 1962 108 0:55:37
Leopold Polanský Valachbajk Team 1963 13 0:56:00
Jiří Vopařil Jisva Zlín 1964 55 0:57:10
Ladislav Višněvský Quort Team 1962 44 1:05:27
Fratišek Bartoš Zlín 1963 52 1:14:38

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Dorušek BS Slopné 1954 37 0:49:58
Bohumil Holeš Jisva Zlín 1948 28 0:50:46
Jiří Strakoš TATRA Kopřivnice 1950 63 0:50:54
Jiří Petr Zlín 1954 72 0:52:55
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 26 0:58:16
Jan Vlček 1952 38 1:01:17
Jan Tučný MK Pardubice 1947 39 1:10:52

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Stanislav Groh AC Vrchlabí 1946 11 1:02:55

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Libor Černocký OB TJ SLOVAN LUHAČOVICE 1998 42 0:41:54
Daniel Kögler Valachbajk Team 1998 16 0:48:59
Pavel Heinz Otec a syn 1999 22 0:49:41
Lukáš Fiodor Slopné 2002 41 0:50:11
Šimon Švach Š-TÝM 1998 87 0:53:03
Dominik Bulička AK Kroměříž 2003 3 0:57:01
Lukáš Oškera Vizovice 1997 32 1:00:10

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adéla Esentierová Baláž Extreme-Team Ostrava 1988 6 0:44:06
Lucie Javorová Valachbajk Team 1987 17 0:46:30
Jana Mikešová Sokol Nová Paka 1991 14 0:48:29
Veronika Brázdová Sýkora Running 1990 99 0:51:37
Lucie Skřivánková Freerun Zlín 1991 56 0:53:13
Kateřina Ryšánková Freerun Zlín 1996 47 0:57:02
Jana Cenková Rubic 1982 94 0:58:40
Vendula Skoupá Slavičín 1985 92 1:03:16
Milena Matějková SDH Lipová Ženy 1993 106 1:04:51
Martina Matělková SDH Lipová Ženy 1992 107 1:08:44

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková BS Slopné 1975 30 0:46:10
Mária Sýkorová Sýkora Running 1979 24 0:52:14
Zuzana Kročová SK Hranice 1977 1 0:56:03
Michaela Manová 1980 102 0:58:13
Ivana Pavlisová BK Lysá pod Makytou 1977 27 0:59:40
Radka Krpenská Běhatlon Valašské Klobouky 1979 35 1:01:51
Hana Kadlecová Běhatlon Valašské Klobouky 1976 34 1:09:13

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 79 0:54:02
Eva Jirásková Lanškroun 1964 60 1:00:29
Pavla Višněvská Quort Team 1963 43 1:07:27
Marie Kubiková 1966 96 1:10:00
Eva Solařová Solario tým 1970 88 1:12:00

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Dvořáková Biatlon Prostějov 1955 68 0:58:47
Anežka Janečková AK Zlín 1947 40 1:07:25
Miloslava Vraštilová TJ MARATONSTAV ÚPICE 1956 10 1:17:11

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petra Vybíhalová Titan-trifile Zlín 1997 109 0:53:08
Veronika Šmotková Sehradice 1999 21 1:05:55

Žákovské kategorie

Dívky 2008-2009 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nela Štefková AK EZ Kopřivnice 2008 17 0:00:51,00
Lucie Šenkeříková AK EZ Kopřivnice 2008 9 0:00:54,52
Barbora Pavlisová BK Lysá pod Makytou 2008 1 0:00:55,27
Sára Zichová Slavičín 2009 32 0:00:55,74
Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 19 0:00:57,11
Tereza Žaludková Slopné 2009 31 0:00:57,65
Anna Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2009 5 0:01:01,46
Markéta Vlčková Atletika Vizovice 2009 27 0:01:02,18
Monika Mozgvová Slopné 2008 23 0:01:02,93
Aneta Petrů Slopné 2008 16 0:01:07,14
Tamara Šůsková Sehradice 2009 21 0:01:10,93

Chlapci 2008-2009 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Patrik Kužela Slopné 2009 43 0:00:53,81
Viliem Horváth Maďarsko 2008 36 0:00:56,21
David Chovaneček Štramberk 2009 6 0:00:56,58
Krištof Taláš Slopné 2009 26 0:01:01,55
Marie Kašpárek Kašpárvi 2009 13 0:01:10,65

Dívky 2006-2007 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Barbora Žaludková Slopné 2007 30 0:02:06,87
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 14 0:02:11,93
Marie Kročová SK Hranice 2006 8 0:02:15,05
Barbora Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 29 0:02:19,81
Klára Mozgvová Slopné 2006 22 0:02:26,62
Eva Kořenková Moravany u Brna 2007 4 0:02:37,71
Laura Sýkorová Vizovice 2007 35 0:02:42,65

Chlapci 2006-2007 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Mana Štítná 2006 33 0:01:55,58
Tomáš Vlček Atletika Vizovice 2007 28 0:01:58,58
Ondřej Talaš Slopné 2006 25 0:02:00,43
Ondřej Kužela Slopné 2006 44 0:02:11,71
Jakub Blahník Zlín 2007 38 0:02:15,49
Tomáš Blahník Zlín 2007 37 0:02:19,11
Jakub Bednář Slopné 2006 41 0:02:22,40

Dívky 2004-2005 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK kopřivnice 2005 7 0:02:50,71
Ivona Pavlisová BK Lysá pod Makytou 2005 2 0:02:54,34
Katarina Janíčková BK Lysá pod Makytou 2005 11 0:03:01,43
Radka Krpenská Běhatlon Valašské Klobouky 2004 39 0:03:10,30
Radka Kašpárková Kašpárci 2005 12 0:03:34,96
Monika Bednářová Slopné 2005 40 0:03:45,14
Barbora Kolaříková Slopné 2005 24 0:03:54,43
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 2005 18 0:04:21,96

Chlapci 2004-2005 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Janíček BK Lysá pod Makytou 2004 10 0:02:41,90
Michal Mana Štítná 2004 34 0:02:48,37
Patrik Šůstek Sehradice 2004 20 0:02:55,21
Ondřej Pavelka Slopné 2004 3 0:03:03,68
Martin Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 2005 15 0:03:06,87
Theodor Veverka Slopné 2005 42 0:03:27,68

Dívky 2002-2003 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Iveta Trojancová Orel Vyškov 2003 70 0:04:20,68
Anna Vodičková Dolní Lhota 2003 75 0:04:50,00
Lucie Chromčáková Slopné 2002 68 0:04:51,99

Chlapci 2002-2003 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga SK Horní Lhota 2002 77 0:03:28,58
Aron Horváth Maďarsko 2003 76 0:03:34,14
Tomáš Sýkora Vizovice 2003 73 0:04:03,93
Dominik Bulička AK Kroměříž 2003 66 0:04:10,46

Dorostenky 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2009 67 0:04:51,71
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 72 0:05:02,78
Sabina chromčáková Slopné 2000 71 0:06:30,24

Dorostenci 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martin Heinz Slopné 2001 69 0:03:26,40
Jakub Novák Slavičín 2001 79 0:03:43,90
Vojtěch Bednář Slopné 2001 78 0:04:30,55

Juniorky 1998-1999 (2000m)

Bez obsazení.

Junioři 1998-1999 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Libor Černocký OB Luhačovice 1998 203 0:06:31,68
Karel Sýkora Sýkora Running 1999 222 0:06:33,21
Daniel Kögler Valachbajk Team 1998 202 0:06:33,65
Vilém Kolařík Vizovice 1999 201 0:09:18,30

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniel Brázdil Liptál 1975 180 0:11:47,93
Tomáš Janíček BK Lysá pod Makytou 2004 171 0:12:07,11
Jakub Oškera Vizovice 2001 175 0:13:40,02
Tomáš Vlček Vizovice 2007 177 0:14:43,43
Tomáš Bulička AK Kroměříž 2011 167 DNF
Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 161 DNF

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK kopřivnice 2005 176 0:12:51,49
Ivona Pavlisová BK Lysá pod Makytou 2005 168 0:14:20,14
Lucie Šenkeříková Kopřivnice 2008 169 0:15:11,08
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 1976 181 0:15:48,02
Helena Nováková Slavičín 1971 178 0:15:59,46
Jana Šmotková Sehradice 1963 173 0:16:21,81
Iveta Janíčková BK Lysá pod Makytou 1976 170 0:16:37,14
Petra Nováková Slavičín 1997 179 0:17:56,43
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 182 0:17:57,49
Barbora Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 172 0:19:00,00
Jarmila Buličková AK Kroměříž 1980 157 DNF

Sluníčkový běh

Děvčata 2014 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adéla Malaníková Slopné 2014 27
Adéla Šenkeříková Kopřivnice 2014 6
Alžběta Balcarová Slopné 2014 34
Romana Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2015 4

Chlapci 2014 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František Vlček Slopné 2014 13
Lukáš Kozubík Slopné 2014 32

Děvčata 2013 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Darja Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2013 9
2 Alžběta Vlčková Vizovice 2013 10
3 Anna Skoupá Slavičín 2013 17

Chlapci 2013 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Přemysl Žaludek Zlín 2013 11
2 Jakub Juřík Slopné 2013 36
3 Samuel Kozubík Slopné 2013 22
4 Kryštof Škarek Slopné 2013 30

Děvčata 2012 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marie Vlčková Slopné 2012 14
1 Laura Zichová Slavičín 2012 12
2 Isabell Sylva Costae Nové Město na Moravě 2012 15
3 Mariana Vargas Popov 2012 16
4 Markéta Albrechtová Slopné 2012 33
5 Vanda Oksnerová Luhačovice 2012 24
6 Lucie Malotová Slopné 2012 21

Chlapci 2012 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Martin Farda Zlín 2012 29
2 Oto Heinz Slopné 2012 25
3 Jáchym Hrdina Slopné 2012 23

Děvčata 2010-2011 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Anna Pavelková Slopné 2010 3
2 Sabina petrů Slopné 2010 31
3 Sofie Juřiková Slopné 2011 35

Chlapci 2010-2011 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Filip Račák Slopné 2010 26
2 Stanislav Farda Zlín 2010 28
3 Matyáš Chromčák Slopné 2010 5
4 Štěpán Mikulka Slopné 2010 19
5 Radek Bačo Běhatlon Valašské Klobouky 2011 8
6 Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 2
7 Richard Kolařík Slopné 2010 20
8 Jakub Skupý Slavičín 2011 18
9 Matyáš Petrů Slopné 2011 7
10 Tomáš Bulička AK Kroměříž 2011 1
nahoru