Český pohár v běhu do vrchu
14. ročník krosového běžeckého závodu
16. 9. 2018, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

3. ročník Slopenské desítky (8. 9. 2007)

Závodu se zúčastnilo celkem:
27 mužů, 5 žen, 29 žáků, 30 předškoláků

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jan Polášek SK Hranice 1983 48 0:37:16
Přemysl Žaludek PT Swiss Zlín 1977 65 0:39:23
Pavel Holec X-AIR Ostrava 1985 58 0:40:10
Martin Rexa Author Tufo 1979 67 0:40:55
Robert Janíček BK Lysá 1969 41 0:42:10
Milan Luliak BK Lysá 1980 42 0:47:58
Pavel Živěla MSK POP Olomouc 1972 76 0:49:04
Jiří Smetana Lhotsko 1990 54 0:54:17
Petr Švach Švach team 1969 47 0:57:13

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luboš Kováčik Pobažská Bystrica 1966 73 0:37:39
Milan Holicky Brno 1965 49 0:40:26
Zdeněk Velička X-AIR Ostrava 1962 56 0:41:55
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 75 0:42:39
Andrej Duleba Púchov 1958 74 0:46:34
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 43 1:03:09

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ladislav Špacír Loko Břeclav 1955 55 0:41:16
Miroslav Sobek Púchov 1956 72 0:43:31
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 77 0:46:39
Jaromír Rafaj Flexiko Zlín 1954 70 0:47:09
Miroslav Přívětivý KHB Radegast 1953 62 0:48:19
Jiří Prokop KONTY-G-TRADE 1956 45 0:50:38
Karel Perůtka Uposs 1949 68 0:57:53

Muži D (60 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ferdinand Husár Trenčín 1944 59 0:47:07
Dušan Vrana Jogging klub Dubnica 1945 63 0:47:10
Fratišek Holec Slezan F-M 1946 52 0:49:21
Jindřich Bartoněk Liga 100 1938 71 0:55:02
Vladislav Knebl Toma Otrokovice 1935 53 1:02:39

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 64 0:49:21
Marketá Kubíčková Kubíček Karel 1978 40 0:55:09
Lucie Javorová Hvozdná 1987 66 0:55:57
Karla Valčíková Horní lhota 1969 78 1:02:28
Alena Holická Brno 1966 51 1:03:32

Žákovské kategorie

Chlapci 1999-2000 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tadeáš Švach Slopné 1999 18 0:01:03
Martin Váňa Slopné 1999 10 0:01:05
Pavel Heinz Újezd 1999 38 0:01:06
Jakub Fojtů Vysoké Pole 2000 7 0:01:10
Fratišek Váňa Slopné 2000 39 0:01:16

Chlapci 1997-1998 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Fratišek Heinz Újezd 1997 37 0:02:06
Ondřej Džuba KVS Pozlovice 1997 25 0:02:11
Šimon Švach Slopné 1998 22 0:02:16
Patrik Buzinik ZŠ Všechovice 1998 11 0:02:17
Lukáš Fojtů Vysoké Pole 1998 50 0:02:47

Chlapci 1995-1996 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Robert Džuba KVS Pozlovice 1995 46 0:03:23
Jan Kozubík Slopné 1996 12 0:03:31
Štěpán Švach Slopné 1995 20 0:03:32
Adam Kubík Slopné 1995 8 0:03:34

Chlapci 1993-1994 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
David Ševčík Vizovice 1993 6 0:03:23
Michal Petráš Slopné 1993 17 0:03:30
Jakub Váňa Slopné 1993 60 0:04:04
David Majzlík Slopné 1993 61 0:04:07

Dorostenci 1991-1992 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Kozubík Slopné 1991 16 0:03:14

Junioři 1989-1990 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Robert Janíček BK Lysá 1990 36 0:07:12

Dívky 1999-2000 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anička Kolaříková Slopné 2000 26 0:01:00
Marie Bezová Slopné 1999 57 0:01:04
Nikolka Petrášová Slopné 1999 44 0:01:13
Vendulka Outratová Slopné 2000 29 0:01:18

Dívky 1997-1998 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Klára Ševčíková Vizovice 1997 5 0:02:20
Lenka Mitanová BK Lysá 1998 33 0:02:29
Alena Kolaříková Vizovice 1997 4 0:02:35

Dívky 1995-1996 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alena Belžiková Hutisko-Solanec 1995 32 0:03:35

Dorostenky 1991-1992 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Andriana Janíčková BK Lysá 1991 35 0:03:21

Juniorky 1989-1990 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

2003 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 petr Kolařík 2003
2 Jindřich Bětík 2003
3 Adam Vařák 2003
4 Jakub Kolařík 2004
5 Simona Surá 2003
6 Anna Vodičková 2003
7 Eliška Haničincová 2004
8 Viktor Valčík 2003
9 Matěj Živela 2003
10 Ondřej Pavelka 2004
11 Nikola Bližňáková 2005
12 Patrik Bližňák 2003
13 Klára Chludová 2004
14 Monika Bednaříková 2005
15 Matyáš Kolařík 2005
16 Adéla Vodíčková 2005
17 Lukaš Váňa 2004

Chlapci 2001-2002 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Tomáš Majzlík 2001
2 Petr Valčík 2001
3 Jonáš Plášek 2001
4 Martin Heinz 2001
5 Aleš Bětík 2001
6 Vojta Bednář 2001
7 Hubert Plášek 2002
8 Martin Soukup 2002

Děvčata 2001-2002 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Míchaela Kolaříková 2001
2 Krystýna Váňková 2002
3 Blanka Máčalová 2001
4 Katka Váňková 2002
5 Hana Haničinvová 2001
nahoru