Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2018, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

5. ročník Slopenské desítky (5. 9. 2009)

Závodu se zúčastnilo celkem:
58 mužů, 6 žen, 45 žáků, 38 předškoláků, 3 příchozí

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Václav Bitala PSK Olymp Praha 1977 45 0:36:32
Jan Polášek SK Hranice 1983 10 0:36:46
Ján Křižák AŠK Grafobal Skalica 1970 49 0:38:14
Tomáš Steiner AHA Vyškov 1986 24 0:38:21
Jiří Vlček PROMETAL Slavičín 1977 61 0:40:22
Milan Plevák BK Lysá 1972 12 0:40:43
Lukáš Sýkora SK Hranice 1990 42 0:41:55
Tomáš Lajčin Slávia Stuba 1988 50 0:42:36
Patrik Sebestian AŠK Grafobal Skalica 1972 39 0:42:45
Filip Vrága AK Kroměříž 1988 9 0:44:26
Pavel Hověžák Barnex Sport Brno 1975 26 0:45:02
Michal Petráš BS Slopné 1993 1 0:45:17
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 59 0:45:34
Lukáš Michna - 1994 60 0:47:02
Petr Staněk Velké Těšany 1974 43 0:47:15
Oldřich Jasenský Zlín 1982 48 0:47:18
Pavel Vaněk Zlín 1978 6 0:49:53
Pavel Živěla MSKPOP 1972 20 0:51:35
Karel Machů Malenovice 1975 44 0:53:01
Josef Váňa Slopné 1974 62 0:53:34
Pavel Heinz Slopné 1974 21 0:53:44
Vlastimil Sýkora Vizovice 1974 19 0:58:44
Pavel Stančík Dobrčice 1976 2 1:04:33

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luboš Kováčik POV Bystrica 1966 55 0:37:18
Petr Bětík SOKOL Opava 1969 29 0:37:24
Vladimír Vlasatý ŠKK Lednické Rovné 1962 52 0:38:26
Rostislav Petráš Novojický Kotuč 1965 36 0:40:03
Jiří Zátopek X-AIR-Ostrava 1960 23 0:41:37
Robert Janíček BK Lysá 1969 11 0:42:21
Ervín Páleník Trenčín 1962 13 0:42:32
Peter Lazar AK Žilina 1965 32 0:44:17
Josef Sýkora SK Hranice 1963 41 0:47:31
Miroslav Jambor ŠKK Lednické Rovné 1963 51 0:47:35
Jaromír Orsák Loučka 1964 40 0:48:13
Karel Sykora Vizovice 1967 18 0:49:06
Ivo Haničinec Slopné 1967 4 0:50:08
Lubomír Lubínek SVT Zlín 1960 7 0:52:17
Petr Švach Slopné 1969 30 0:54:12
Jiří Přívětivý Branky 1961 27 1:09:22

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 64 0:42:47
Zdeněk Vrága Rožnov pod Radhoštěm 1958 8 0:44:00
Stanislav Sviták AK Žilina 1950 31 0:44:35
Pavel Dorušek Klenoty Slavičín 1954 38 0:46:48
Miroslav Přívětivý KHB Radegast Příbor 1953 35 0:47:51
Jaromír Rafaj Flexiko Zlín 1954 63 0:49:02
Jiří Prokop Konty-G-Zlín 1956 34 0:50:48
Marián Benč ŠKK Lednické Rovné 1955 54 0:53:57

Muži D (60 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vincent Bašista AK SPARTAK Dubnica nad Váhom 1942 37 0:45:39
Ferdinand Husár Trenčín 1944 15 0:47:20
Dušan Vrana Jogging klub Dubnica 1945 22 0:47:25
Ivo Řezáč Chemopetrol Litvínov 1941 25 0:52:13
Pavel Kupec Liga 100 Zlín 1943 33 0:53:39
Honza Tulach Desta Otrokovice 1949 3 0:55:55
Josef Sloboda Trnava 1946 16 0:57:14
František Pagáč ŠKK Lednické Rovné 1948 53 1:00:56
Andrej Kusenda BK Lysá 1937 14 1:01:18
Jindřich Bartoněk Liga 100 Zlín 1938 46 1:01:45
Vladislav Knebl TOMA-Otrokovice 1935 5 1:09:06

Ženy A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Gabriela Dvořáková Luhačovice 1974 58 0:59:22
Mária Sýkorová Vizovice 1979 17 0:59:33
Zuzana Školníková Slavičín 1980 56 1:01:04

Ženy B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 47 0:50:22
Karla Valčíková - 1969 57 1:02:57
Svatava Přívětivá KHB Radegast 1964 28 1:21:12

Ženy C (50 a více let)

Bez obsazení.

Žákovské kategorie

Chlapci 2001-2002 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Majzlík Slopné 2001 36 0:00:56
Martin Heinz Slopné 2001 37 0:01:00
Jiří Machů Slopné 2001 42 0:01:08
Ladislav Roubalík Dřevohostice 2002 32 0:01:13
Matěj Živěla Olomouc 2003 44 0:01:19
Hubert Plášek Slavičín 2002 45 0:01:22
Lukáš Fiodor Slopné 2002 11 0:01:27

Chlapci 1999-2000 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tadeáš Švach Slopné 1999 57 0:02:04
Pavel Heinz Slopné 1999 38 0:02:06
Martin Váňa Slopné 2000 16 0:02:07
Marcel Vanko ŠKK Lednické Rovné 1999 6 0:02:08
David Sýkora Vsetín 1999 53 0:02:10
Karel Sýkora Vizovice 1999 46 0:02:15
Erik Valčík Luhačovice 2000 68 0:02:20

Chlapci 1997-1998 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František Heinz Slopné 1997 39 0:02:59
Robert Kalaba Luhačovice 1998 51 0:03:12
Patrik Buzinis SK Hranice 1998 3 0:03:14
Šimon Švach Slopné 1998 56 0:03:18
Jan Šustek Luhačovice 1998 49 0:04:02

Chlapci 1995-1996 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marek Kapusta Lysá 1995 7 0:03:23
Štěpán Mudrák KVS Pozlovice 1996 52 0:03:28
Jakub Kořenek Vysoké Pole 1996 15 0:03:45
František Heinz Slopné 1997 39 0:03:50
Štěpán Švach Slopné 1995 60 0:03:54
Jan Kořenek Vysoké Pole 1995 13 0:04:02
Jan Kozubík Slopné 1996 48 0:04:25
Adam Kubík Slopné 1995 54 0:04:27

Dorostenci 1993-1994 (1000m)

Bez obsazení.

Junioři 1991-1992 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michal Sýkora SK Hranice 1992 58 0:07:05
Pavel Kozubík Slopné 1992 61 0:07:29

Dívky 2001-2002 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Julie Roubalíková Dřevohostice 2001 25 0:01:01
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 33 0:01:04
Eliška Mudráková KVS Pozlovice 2003 55 0:01:08
Natálie Černobilová Újezd 2002 59 0:01:12
Kateřina Váňová Slopné 2002 29 0:01:13
Hana Haničincová Slopné 2001 12 0:01:19

Dívky 1999-2000 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková Slopné 2000 26 0:02:03
Julie Sýkorová Vizovice 1999 47 0:02:08
Vanesa Vraníková Lysá 1999 8 0:02:09
Katarína Jamborová ŠKK Lednické Rovné 1999 4 0:02:21
Daniela Fiodorová Slopné 1999 10 0:02:29
Nikola Petrášová Slopné 1999 9 0:02:30
Lucie Surá Slopné 1999 40 0:02:44

Dívky 1997-1998 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alena Kolaříková Vizovice 1997 35 0:03:42

Dívky 1995-1996 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eliška Mašláňová ŠKK Lednické Rovné 1995 5 0:03:50

Dorostenky 1993-1994 (1000m)

Bez obsazení.

Juniorky 1991-1992 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anežka Vrágová AK Kroměříž 1991 22 0:07:58

Sluníčkový běh

2007 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Sabina Zábojníková Ludkovice 2007 36
2 Tomáš Blahník Zlín 2007 1
3 Jakub Blahník Zlín 2007 4
4 Laura Sykorová Vizovice 2007 12
5 Tomáč Vlček Vizovice 2007 10
6 Jan Elšík Slopné 2008 48
7 Jolana Kozubíková Slopné 2008 6

Chlapci 2005-2006 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Jiří Ondrušek Valašské Meziříčí 2005 8
2 Ondřej Vaněk Újezd 2005 34
3 Matyáš Kolařík Slopné 2005 3
4 Šimon Mach Slopné 2005 40
5 Ondřej Kužela Slopné 2006 7
6 Josef Kolařík Slopné 2006 42
7 Ondřej Talaš Slopné 2006 14

Chlapci 2003-2004 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Adam Vařák Zlín 2003 11
2 Jiří Ondrůšek Valašské Meziříčí 2003 41
3 Jindřich Bětík Pozlovice 2003 46
4 Jakub Kolařík Slopné 2004 1
5 Tomáš Sýkora Vizovice 2003 3
6 Viktor Valčík Luhačovice 2003 7
7 Petr Kolařík Slopné 2003 6
8 Patrik Bližňák Slopné 2003 38
9 Ondřej Pavelka Slopné 2004 5
10 Lukáš Váňa Slopné 2004 2

Děvčata 2005-2006 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Nikola Chovanečková Štramberk 2005 45
2 Ema Švachová Slopné 2005 44
3 Barbora Kolaříková Slopné 2005 47
4 Nikol Bližňáková Slopné 2005 37
5 Adéla Vodičková Dolní Lhota 2005 46
6 Laura Suchánková Valašské Meziříčí 2005 9
7 Nela Kozubíková Slopné 2006 35

Děvčata 2003-2004 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Marie Kořenková Vysoké Pole 2003 15
2 Kateřina Trčková Slopné 2003 3
3 Anna Vodičková Dolní Lhota 2003 4
4 Klára Chludová Slopné 2004 5
5 Eliška Haničincová Slopné 2004 2
6 Simona Surá Slopné 2003 8
7 Kristýna Janušková Slopné 2003 35

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Prokop Šuráň Slavičín 1990 100 0:14:03
Jáchym Plášek Slavičín 1992 99 0:14:19
Přemysl Plášek MSKPOP 1969 98 0:16:56

Ženy (bez rozdílu věku)

Bez obsazení.

nahoru