Český pohár v běhu do vrchu
14. ročník krosového běžeckého závodu
16. 9. 2018, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

7. ročník Slopenské desítky (28. 8. 2011)

Závodu se zúčastnilo celkem:
71 mužů, 14 žen, 46 žáků, 45 předškoláků, 1 příchozí

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lukáš Kučera VSK Univerzita Brno 1981 50 0:36:11
Martin Kučera VSK Univerzita Brno 1980 51 0:36:11
Jan Polášek SK Hranice 1983 10 0:37:13
Ondřej Horák X-AIR Ostrava 1975 46 0:37:37
Tomáš Dvorník Valké karlovice 1990 32 0:38:53
Jakub Gajdušek Vítová, Fryšták 1991 27 0:40:07
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 30 0:41:08
Přemysl Žaludek Cyklogat 1977 52 0:41:21
Zbyněk skopalík KVS Náměšť na Hané 1978 45 0:41:33
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 61 0:41:47
Jiří Vlček NTS Prometal Slavičín 1977 84 0:42:14
Tomáš Polášek LBK Kopřivnice 1984 55 0:43:53
Jiří Kubíček Zlín 1991 31 0:44:20
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 81 0:44:33
Tomáš Vlček TJJ Gumárny Zubří 1980 58 0:44:47
Radomír Bursa Tri life 1972 67 0:44:55
Pavel Dobčák Zlín 1986 44 0:45:15
Filip Vrága AK Kroměříž 1988 39 0:46:22
Oldřich Jasenský Zlín 1982 57 0:46:28
Jiří Plaček Plačkovi,Zlín 1983 26 0:47:24
Josef Hubáček TEAZ Otrokovice 1973 48 0:48:13
Jakub Karábečný 1980 82 0:49:47
Robert Kunorza Bennon Team,Ludkovice 1976 11 0:50:12
Patrik Hetmer Slovan Luhačovice 1983 25 0:50:41
Karel Machů Malenovice 1975 20 0:51:06
Pavel Heinz Slopné 1974 42 0:51:55
Jaroslav Podhajský OB Zlín 1972 77 0:52:10
Josef Váňa Slopné 1974 80 0:55:41

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Radomír Soukup AC Tábor 1968 66 0:39:26
Petr Bětík Sokol Opava 1969 17 0:39:40
Martin Sadílek OB Vizovice 1969 43 0:40:23
Ervín Páleník Trenčín 1962 70 0:40:46
Rostislav Trávníček Pepa Team Frýdek-Místek 1968 60 0:42:05
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 101 0:43:38
Jan Pavel Atletika Rtyně Podkrkonoší 1967 9 0:45:06
Radomír Březina Ostrava 1967 6 0:45:31
Stanislav Nedbálek Moraviaman 1968 69 0:48:03
Richard Pastor Dobrá 1971 16 0:49:27
Zdeněk Janovský Strání 1965 62 0:55:19
Milan Fojerík Maunas Ilava 1966 65 1:30:14

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Fratišek Kolínek AK Perná 1956 18 0:41:01
Vladimír Vacarda AC Slovan Liberec 1959 2 0:42:12
Jiří Zátopek X-AIR Ostrava 1960 41 0:43:33
Stanislav Ďuriga Trenčín 1961 71 0:44:18
Zdeněk Vrága Rožnov p. Radhoštěm 1958 38 0:45:24
Stanislav Šrůtek TJ MARATONSTAV ÚPICE 1958 12 0:45:44
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 76 0:48:44
Jaromír Talaš SKO Otrokovice 1954 29 0:51:36
Jaromír Rafaj Flexiko Zlín 1954 22 0:52:37
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 33 0:52:59
Vlastimil Škorňa TS Vizovice 1955 72 0:54:45
Bohumil Mahdal EASY TEAM 1952 68 0:54:51
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 7 0:56:10
Karel Budík TJ Sokol Míškovice 1956 73 0:58:36
Pavel Šimara Vsetín 1954 74 1:02:54

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Němec Lockar 1948 40 0:44:23
Jiří Strakoš TATRA Kopřivnice 1950 59 0:47:58
Josef Smolka MK Seitl Ostrava 1951 28 0:48:18
Jan Vodička MK Radslavice 1945 13 0:50:34
Josef Les TJ MARATONSTAV ÚPICE 1947 4 0:51:22
Josef Šohaj Uherský Brod 1948 24 0:52:22
Jiří Bednařík LBK Kopřivnice 1945 56 0:53:20
František Kubíček Relax Dobré Pole 1946 19 0:55:16
Karel Perůtka Slovan Luhačovice 1949 75 0:58:52
Pavel Šmakal SKOB Zlín 1948 79 1:02:34

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jaroslav Janeček PSK Union Praha 1940 5 0:58:24
Jindřich Tomíšek Obec Říkovice 1939 83 1:01:01
Jaroslav Merta ISCAREX Česká Třebová 1935 12 1:02:12
Vladislav Knebl Toma Otrokovice 1935 34 1:12:58

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michal Petráš SK Hranice 1993 23 0:41:21
Jan Pavel LOKO Trutnov 1995 8 0:42:05

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petra Pastorová MK Seitl Ostrava 1977 15 0:44:58
Martina Kocháňová EASY TEAM 1985 36 1:01:24,49
Lucie Kocháňová EASY TEAM 1989 37 1:01:24,84

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková Author Tufo Zlín 1975 53 0:47:12
Lenka Topinková AC Moravská Slevia Brno 1976 49 0:50:36
Alena Mahdalová EASY TEAM 1970 35 1:01:25
Judit Csomósová Maunas Dubnica 1970 64 1:30:14,52
Slávka Burzalová Maunas Dubnica 1969 63 1:30:14,52

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marta Durnová Branopac Veselí 1964 21 0:50:25
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 54 0:50:53
Libuše Machalická Fortex Ski Moravský Beroun 1964 47 0:57:20

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Helena Barančíková Považský cukor a.s. 1951 14 0:59:09
Miloslava Vraštilová TJ MARATONSTAV ÚPICE 1956 3 1:05:37
Zdenka Žáčková AK Zlín 1956 78 1:05:40

Ženy J (19 let a mladší)

Bez obsazení.

Žákovské kategorie

Chlapci 2003-2004 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jan Jaroščák Vizovice 2003 3 0:00:57
Jakub Kolařík Slopné 2004 25 0:00:58
Ondřej Pavelka Slopné 2004 32 0:01:04
Jindřich Bětík Pozlovice 2003 30 0:01:06
Patrik Bližňák Slopné 2003 37 0:01:14

Chlapci 2001-2002 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Patrik Pastor Dobrá Frýdek-Místek 2001 24 0:01:53
Tomáš Majzlík Slopné 2001 28 0:01:56
David Pastor - 2002 5 0:01:59
Martin Heinz Slopné 2001 2 0:02:09
Lukáš Fiodor Slopné 2002 34 0:02:13
Martin Soukup Slopné 2002 36 0:02:17
Pavel Jaroščák Slopné 2002 4 0:02:24
Ladislav Roubalík Dřevohostice 2002 8 0:02:30
Jiří Machů Slopné 2001 21 0:02:31
Aleš Bětík Pozlovice 2001 31 0:02:42
Matěj Kořenek Vysoké Pole 2001 27 0:03:00

Chlapci 1999-2000 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Heinz Slopné 1999 29 0:03:05
David Sýkora Valašská Polanka 1999 38 0:03:06
Tomáš Pavel Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2000 7 0:03:07
Patrik Pastor Dobrá Frýdek-Místek 2001 20 0:03:12
Martin Váňa Slopné 2000 40 0:03:16
Petr Kolařík - 20 46 99:99:99

Chlapci 1997-1998 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniel Pastor Dobrá Frýdek-Místek 1999 22 0:03:17
František Heinz Slopné 1997 1 0:03:53

Dorostenci 1995-1996 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Robert Džuba Pozlovice 1995 47 0:03:10
Michal Kolařík Slopné 1996 42 0:03:28
Jan Kozubík Slopné 1996 43 0:03:49
Adam Kubík Slopné 1995 14 0:04:13
David Šustek Slopné 1996 39 0:04:23

Junioři 1993-1994 (2000m)

Bez obsazení.

Dívky 2003-2004 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marie Kořenková Vysoké Pole 2003 23 0:00:59
Štěpánka Michalčíková Bojkovice 2003 12 0:01:01
Lucie Bačová LBK-Kopřivnice 2004 11 0:01:02
Adéla Machů Malenovice, Zlín 2004 35 0:01:09
Anna Vodičková Dolní Lhota 2003 41 0:01:09
Eliška Haničincová Slopné 2003 33 0:01:23

Dívky 2001-2002 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Viktorie Hanzelková LBK-Kopřivnice 2001 13 0:01:59
Lucie Kuželuhová Bojkovice 2001 9 0:02:13
Julie Roubalíková Dřevohostice 2001 10 0:02:21
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 44 0:02:31
Lucie Chromčáková Slopné 2002 18 0:02:39
Kateřina Váňová Slopné 2002 15 0:02:40

Dívky 1999-2000 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková Slopné 2000 26 0:03:13
Nikola Petrášová Slopné 1999 19 0:03:38
Vendula Outratová Slopné 2000 16 0:03:48

Dívky 1997-1998 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alena Kolaříková Vizovice 1997 45 0:05:15
Kateřina Kunorzová Ludkovice 1998 6 0:05:19

Dorostenky 1995-1996 (1000m)

Bez obsazení.

Juniorky 1993-1994 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

2009 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 David Chovaneček Štramberk 2009 17
2 Jakub Vápeník Ostrava 2009 2
3 Tereza Žaludková Lukov 2009 20
4 Anna Pavelková Slopné 2010 13
4 Filip Račák Slopné 2010 45
4 Jan Moravec Praha 2009 30
4 Josef Olejník Slopné 2010 28
4 Markéta Vlčková Vizovice 2009 40
4 Patrik Kužela Slopné 2009 44
4 Prokop Minář Zlín 2010 35
4 Richard Kolařík Slopné 2010 19

Chlapci 2007-2008 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Ludáš Vápeník Ostrava 2007 1
2 Petr Machů Zlín, Malenovice 2007 8
3 Tomáš Blahník Zlín 2007 23
4 Dominik Misař Slopné 2008 22
4 Jakub Blahník Zlín 2007 24
4 Jakub Korábečný Veselá 2008 27
4 Jakub Záň Piešťany 2008 38
4 Jan Elšík Slopné 2008 36
4 Matěj Outrata Slopné 2007 5
4 Tomáš Vlček Vizovice 2007 39

Chlapci 2005-2006 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Kryštof Bursa Zlín 2006 25
2 Ondřej Vaněk Újezd 2005 37
3 Matěj Šoman Tichov 2005 43
4 Jaroslav Soukup Slopné 2006 11
4 Josef Kolařík Slopné 2006 15
4 Matyáš Kolařík Slopné 2005 14
4 Michal Moravec Praha 2006 29
4 Ondřej Kužela Slopné 2006 34

Děvčata 2007-2008 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Daniela Bačová LBK-Kopřivnice 2007 4
2 Barbora Žaludková Lukov 2007 21
3 Eliška Michalčíková Bojkovice 2008 3
4 Markéta Slováková Zlín 2007 31
4 Monika Mozgvová Slopné 2008 42
4 Sabina Zábojníková Ludkovice 2007 26
4 Sára Minářová Zlín 2007 10

Děvčata 2005-2006 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Nikola Chovanečková Štramberk 2005 16
2 Ema Feilhauerová LBK-Kopřivnice 2005 32
3 Michaela Melčáková LBK-Kopřivnice 2005 33
4 Adéla Vodičková Dolní Lhota 2005 12
4 Amálie Hanzelková LBK-Kopřivnice 2006 6
4 Barbora Kolaříková Slopné 2005 7
4 Klára Mozgvová Slopné 2006 41
4 Nela Kozubíková Slopné 2006 18
4 Nikola Bližňáková Slopné 2005 9

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Pavel Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2000 17 0:15:59

Ženy (bez rozdílu věku)

Bez obsazení.

nahoru