Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

8. ročník Slopenské desítky (26. 8. 2012)

Závodu se zúčastnilo celkem:
76 mužů, 10 žen, 43 žáků, 41 předškoláků, 3 příchozí

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Přemysl Žaludek Titan SC Zlín 1977 73 0:38:20,18
Marek Cahel TJ Slovan Luhačovice 1988 25 0:39:18,11
Ondřej Navrátil Sokol Vsetín 1981 51 0:39:36,02
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 33 0:39:39,87
Antonín Gajdoš SCMT Zlín 1983 57 0:40:43,99
Tomáš Dvorník Velké Karlovice 1991 68 0:41:15,05
Jiří Vlček PROMETAL Slavičín 1977 84 0:41:22,81
Zbyněk skopalík KVS Náměšť 1978 36 0:41:25
Jiří Nečas SKOB Zlín 1991 82 0:41:57
Tomáš Rašner Olomouc 1979 35 0:42:46
Jiří Slezák OB Luhačovice 1990 60 0:43:10
Pavel Dubčák Zlín 1986 76 0:43:56
Martin Both Author Tufo trilife 1987 70 0:43:57
Martin Benroth Kerteam 1992 67 0:44:44
Oldřich Jasenský AK ASICS Kroměříž 1982 44 0:45:32
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 45 0:45:47
Jiří Šmotek Sehradice 1990 85 0:46:08
Josef Hubáček TEAZ Otrokovice 1973 41 0:46:19
Atmavir Spáčil SCMT Zlín 1978 56 0:46:41
Karel Machů Malenovice 1975 29 0:46:57
Lukaš Brada SK Skaštice 1978 65 0:48:12
Jiří Brázdil Otrokovice 1982 59 0:52:01
Jan Dostál Otrokovice 1977 27 0:52:51
Zdeněk Outrata Slopenští draci 1973 4 0:53:55
Marek Malota Zlínské stavby 1975 28 0:54:09
Pranjal Milovník SRI Chinmoy marathon team 1973 80 0:54:19
Pavel Heinz Slopné 1974 18 0:54:23
Lukáš Anders AG MAGEO 1980 77 0:54:57
Josef Váňa Slopné 1974 72 0:57:22

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petr Ulich MT Nové Město nad Metují 1968 63 0:38:48,21
Miroslav Bětík KVS Pozlovice 1972 22 0:41:22,58
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 2 0:43:16
Karel Sýkora SYKORA 1967 12 0:45:55
René Šuráň OB Luhačovice 1970 79 0:47:07
Vít Kunčar TJ Slovan Luhačoce 1966 26 0:47:39
Jaromír Orsák Loučka 1964 13 0:48:03
Michal Petrla DT SWISS BIKE TEAM 1971 43 0:48:40
Radomír Šnevajs KHB Radegast 1963 9 0:48:57
Miloslav Gajdušek Fryšták 1968 31 0:49:16
Josef Smolka Brno 1970 86 0:49:21
Dušan Murgaš Slovan Tajov (SK) 1972 10 0:52:26
Július Pšenica Malenovice 1967 83 0:53:07
Ondřej Pokluda Zlín 1969 14 0:53:30
Zbyněk Šanda SK Kostomlaty 1972 48 0:57:12
Švach Petr Slopné 1969 24 0:58:43
Petr Ševčík ZŠ Vizovice 1969 15 1:03:19
Dalibor Šenovský Slopné 1968 30 DNF

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petr Škrabánek Bílovec 1960 40 0:41:59
Ivan Vévoda AK Perná 1960 50 0:42:04
Jiří Zátopek X-AIR Ostrava 1960 1 0:42:16
Josef Gargulák Lidečko 1962 62 0:43:55
Stanislav Šrůtek TJ MARATONSTAV UPICE 1958 7 0:46:03
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 64 0:47:26
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 8 0:47:54
Rudolf Nečas SKOB Zlín 1957 81 0:50:31
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 66 0:51:27
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 75 0:52:15
Karel Tomanec Vinotéka u Karla Frenštát 1958 53 0:52:57
Lubomír Lubínek SVT Zlín 1960 74 0:52:57
Štefan Groš Frenštát pod Radhoštěm 1961 39 0:56:30
Ondřej Kubát OPTIMAprofi 1962 1962 1:09:01

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Strakoš TATRA Kopřivnice 1950 42 0:46:40
Václav Šír TJ Spartak Rokytnice 1948 19 0:49:51
Jan Vodička SK SALIX GRYMOV 1945 20 0:51:06
Bohumil Mahdal Author Tufo trilife 1952 71 0:53:39
Miroslav Kunrt HŽP-Prostějov 1949 46 0:54:44
Pavel Šmakal Klečůvka 1948 78 0:59:22

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ivo Řezáč Chemopetrol Litvínov 1941 47 0:58:12
Jaroslav Merta ISCAREX Česká Třebová 1935 21 1:12:50

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michal Hubáček OB Luhačovice 1993 61 0:38:46,71
Michal Betchý Vinotéka u Karla Frenštát 1994 55 0:42:11
David Ševčík SŠ Luhačovice 1993 17 0:42:34
Michal Petráš COMTEK BRUSIVO 1993 23 0:42:54
Štěpán Mudrák KVS Pozlovice 1996 49 0:43:30
Fratišek Heinz Slopné 1997 16 0:49:50
Ondřej Kubát OPTIMAprofi 1995 5 1:03:56

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Mária Sýkorová SYKORA 1979 11 0:52:53
Kristýna Chmelková TJ LIGA 100 Olomouc 1987 32 0:54:29
Šarka kukolová Luhačovice 1992 38 0:57:05

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Krátká SPK Hvězda Pardubice 1969 58 0:46:26
Alena Mahdalová Author Tufo trilife 1970 69 1:00:28
Karla Valčíková Luhačovice 1969 52 1:02:33

Ženy C (45-54 let)

Bez obsazení.

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Dvořáková Biatlon Prostějov 1955 34 0:59:13
Miloslava Vraštilová TJ MARATONSTAV ÚPICE 1956 6 1:05:24
Zdenka Žáčková Sehradice 1956 37 1:07:46

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marta Juríčková Vinotéka u Karla Frenštát 1994 54 0:55:01

Žákovské kategorie

Chlapci 2004-2005 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Kolařík Slopné 2004 22 0:00:55,00
Radim Maršalík Lidečko 2004 14 0:00:58,00
Ondřej Pavelka Slopné 2004 4 0:00:59,00
Tobias Majerík Slopné 2004 18 0:01:02,00
Ondřej Vaněk Újezd 2005 30 0:01:03,00
Adam Dostál Otrokovice 2005 41 0:01:07,00
Matyáš Kolařík Slopné 2005 34 0:01:08,00
Lukáš Váňa Slopné 2004 35 0:01:11,00
Balan Tudor Uherský Brod 2005 38 0:01:13,00

Chlapci 2002-2003 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga Dolní Lhota 2002 12 0:02:00
Jan Jaroščák Vizovice 2003 25 0:02:03
Štěpán Majerik Slopné 2002 17 0:02:05
Lukáš Fiodor Slopné 2002 3 0:02:06
Pavel Jaroščák Vizovice 2002 24 0:02:13
Petr Kolařík Vizovice 2003 10 0:02:15
Tomáš Sýkora Vizovice 2002 27 0:02:25
Patrik Bližňák Slopné 2003 13 0:02:30

Chlapci 2000-2001 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martin Heinz Slopné 2001 16 0:03:27

Chlapci 1998-1999 (1000m)

Bez obsazení.

Dorostenci 1996-1997 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jan Kozubík Slopné 1996 31 0:04:05

Junioři 1994-1995 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Štěpán Švach Slopné 1995 44 0:08:21

Dívky 2004-2005 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková Štramberk 2005 1 0:00:57,27
Amálie Zichová Luhačovice 2004 28 0:01:01,00
Adéla Machů Malenovice 2004 33 0:01:01,52
Ema Švachová Slopné 2005 29 0:01:06,14
Nikola Bližňáková Slopné 2005 15 0:01:07,00
Anna Šnevajsová KHB Radegast 2005 21 0:01:12,00
Eliška Haničincová Slopné 2004 6 0:01:16,00
Adéla Vodíčková Dolní Lhota 2005 20 0:01:18,00

Dívky 2002-2003 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Sabina Sobková TJ Valašské Meziříčí 2003 5 0:02:10
Lucie Chromčáková Slopné 2002 32 0:02:25
Simona Surá Slopné 2003 7 0:02:37
Bianka Murgašová Slovan Tajov (SK) 2002 26 0:02:46
Anna Vodičková Dolní Lhota 2003 19 0:02:52
Anna Orsáková Loučka 2002 11 0:02:53

Dívky 2000-2001 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková Slopné 2000 23 0:03:10
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 8 0:04:06
Sabina chromčáková Slopné 2000 37 0:04:33

Dívky 1998-1999 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniela Fiodorová Slopné 1999 2 0:04:23
Nikola Petrášová Slopné 1999 39 0:04:25
Veronika Šmotková Sehradice 1999 36 0:04:35

Dorostenky 1996-1997 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Klára Ševčíková Vizovice 1997 40 0:04:43
Alena Kolaříková Vizovice 1997 9 0:04:52

Juniorky 1994-1995 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

Chlapci 2010 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
4 Adam Dubec Slopné 2011 41
3 Filip Račák Slopné 2010 42
1 Matyáš Chromčák Slopné 2010 11
5 Petr Váňa Slopné 2010 10
6 Richard Kolařík Slopné 2010 9
7 Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 34
2 Štěpán Mikulka Slopné 2010 30

Chlapci 2008-2009 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
4 David Chovaneček Štramberk 2009 1
2 Dominik Misař Slopné 2008 13
1 Jan Elšík Slopné 2008 40
6 Jan Moravec Praha 2009 20
5 Matěj Mizerák Olomouc 2009 32
3 Samuel Šnevajs KHB Radegast 2008 7

Chlapci 2006-2007 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 Adam Petrla Zlín 2007 28
9 Jakub Blahník Zlín 2007 18
12 Marek Jaroněk Vizovice 2007 4
1 Matěj Jaroněk Vizovice 2006 3
7 Matěj Outrata Slopné 2007 5
3 Michal Moravec Praha 2006 19
13 Michal Petrla Zlín 2007 29
10 Ondřej Fojtů Vysoké Pole 2007 31
6 Ondřej Hubáček Bílovice 2007 14
2 Ondřej Talaš Slopné 2006 36
8 Petr Machů Malenovice 2007 15
11 Tomáš Blahník Zlín 2007 17
4 Tomáš Vlček Vizovice 2007 25

Děvčata 2010 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 Anna Pavelková Slopné 2010 2
1 Jana Bětíková Pozlovice 2010 12
3 Klára Moravcová Praha 2011 21
4 Mariana Zichová Luhačovice 2010 43

Děvčata 2008-2009 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
4 Jolana Kozubíková Luhačovice 2008 33
1 Lucie Šenkeříková Kopřivnice 2008 6
8 Marketá Vlčková Vizovice 2009 26
2 Monika Mozgvová Slopné 2008 39
5 Natálie Bradová Skaštice 2008 16
7 Sophie Buran Uherský Brod 2009 22
3 Tereza Žaludková Lukov 2009 24
6 Viktoria Staňová Slopné 2008 27

Děvčata 2006-2007 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
3 Anna Navrátilová Brodek u Přerova 2007 8
2 Barbora Žaludková Lukov 2007 23
1 Klára Moravcová Slopné 2006 38

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Zdeněk Machů Vysoké Pole 1977 43 0:16:47

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Hrabicová Nové Město na Moravě 1977 42 0:14:31
Michaela Šnevajsová KHB Radegast 1976 45 0:18:14
nahoru