Český pohár v běhu do vrchu
14. ročník krosového běžeckého závodu
16. 9. 2018, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

9. ročník Slopenské desítky (25. 8. 2013)

Závodu se zúčastnilo celkem:
81 mužů, 16 žen, 47 žáků, 59 předškoláků, 4 příchozí

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Bláha AK ASICS Kroměříž 1976 122 0:36:47
Václav Bitala AK EZ Kopřivnice 1977 154 0:36:54
Michla Hubáček OB Luhačovice 1993 152 0:37:33
Pavel Hrdina AK Perná 1988 125 0:38:25
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 167 0:39:23
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 118 0:39:30
Zdeněk Slezák OB Luhačovice 1989 169 0:40:36
Jiří Vlček NTS Prometal Slavičín 1977 179 0:40:44
Andrej Višněvský Sport studio Zlín 1991 165 0:41:10
Tomáš Odstrčilík Sokol Třebětice 1983 131 0:42:20
Pavel Dubčák Zlín 1986 161 0:42:27
Michal Petráš AK PSG Zlín 1993 135 0:43:13
Přemysl Žaludek MS Cyklogatteam 1977 144 0:43:49
Jiří Vrána VALACHIARUN.CZ 1977 174 0:44:04
Jiří Dohnal Valašské Klobouky 1976 105 0:44:33
Lukáš Uhrmacher Slečinky Napajedla 1985 150 0:46:00
Petr Volný TJ Gumárny Zubří 1979 138 0:46:09
Zdeněk Ohnůtek KANGAROOS Zlín 1975 140 0:46:40
Tomáš Minařík Valachbajk cyklomira 1981 176 0:46:47
Pavel Bažant Slečinky Napajedla 1983 148 0:46:53
Jan Kropáček Slečinky Napajedla 1983 149 0:46:54
Radoslav Slovák Edhouse.cz 1977 182 0:47:34
Jiří Slezák OB Luhačovice 1990 170 0:48:24
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 113 0:48:57
Martin Velcer VALACHIARUN.CZ 1990 146 0:48:59
Ivo Pavlis Lysá pod Makytou 1977 93 0:49:10
Jan Dostál TRILIFE 1977 91 0:49:23
Miroslav Zápecka Valachy Léskové 1977 133 0:49:55
Jiří Kozubík JURAZUB Zlín 1988 115 0:50:02
Miroslav Dřímal 1976 123 0:51:43
Vlastimil Sýkora Vizovice 1974 114 0:53:16
Josef Váňa Slopné 1974 180 0:55:10
David Malý Slopné 1993 124 DNF

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Janečka TJ SKI-Turist Velké Karlovice 1972 142 0:37:07
Radomír Soukup Zlín 1968 181 0:41:48
Milan Plevák BK Lysá pod Makytou 1972 110 0:41:57
Miroslav Bětík KVS Pozlovice 1972 155 0:42:35
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 85 0:43:10
Petr Kučera KES Buk Team 1972 116 0:43:15
Róbert Janíček BK Lysá pod Makytou 1969 134 0:44:08
Karel Sýkora Vizovice 1967 108 0:44:14
Josef Hubáček TEAT Otrokovice 1973 145 0:44:20
Stanislav Mudrák KVS Pozlovice 1967 166 0:45:51
Jaroslav Benda Horní Bludovice 1966 102 0:48:07
Vít Kunčar Slovan Luhačovice OB 1966 92 0:48:25
Michal Petrla Amenity extrem sport team 1971 162 0:49:40
Ondřej Pokluda Zlín 1969 139 0:50:06
René Šurán OB Luhačovice 1970 172 0:50:44
Vlastimil Hulín Uherský Brod 1971 111 0:54:34

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Čeněk Filingr Běžecký klub F-C Kadaň 1961 104 0:40:02
Vladimír Vacarda AC Slovan Liberec 1959 89 0:41:23
Petr Škrabánek MK Seitl Ostrava 1960 173 0:42:03
Jiří Zátopek X-AIR Ostrava 1960 90 0:42:16
Ivan Vévoda AK Perná 1960 127 0:44:01
Petr Miléř Talíř písmenkové polévky 1963 117 0:44:47
Josef Vanta SK Hronov 1962 87 0:45:01
Stanislav Šrůtek TJ Maratonstav Úpice 1958 94 0:46:01
Zbyněk Pluhař Zámek Vizovice 1963 100 0:46:19
Pavel Dobroušek Klenoty Slavičín 1954 159 0:47:28
Josef Sýkora SK Hranice 1963 168 0:49:45
Radomír Šnevajs KHB Radegast 1963 98 0:51:10
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 156 0:51:13
Lubomír Lubínek SVT Zlín 1960 175 0:52:31
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 177 0:53:41
Libor Slezák OB Luhačovice 1962 171 0:54:55
Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 120 0:58:58
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 99 0:59:43
Ladislav Višněvský QUORT Team 1962 164 1:00:12

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Strakoš Tatra Kopřivnice 1950 137 0:46:03
Bohumil Holeš JISVA Zlín 1948 106 0:47:15
Václav Šír TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1948 129 0:49:34
Jan Vodička M. K. Radslavice 1945 130 1:00:01
Pavel Šmakal SKOB Zlín 1948 178 1:00:43

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František Marek SK Hronov 1941 96 0:54:05
Jindřich Tomíšek OREL Horní Moštěnice 1939 160 1:00:54

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jonáš Hubáček HOB Řetechov 1995 147 0:40:09
Matěj Beníček SDH Malenovice 1994 157 0:40:37
Štěpán Mudrák KVS Pozlovice 1996 109 0:40:43
Libor Černocký TJ Slovan Luhačovice 1998 97 0:46:26
Jiří Benda Horní Bludovice 1997 101 0:47:20
Matěj Nekonanec TRILIFE 1997 112 0:47:29

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Vévodová AK Perná 1990 126 0:44:55
Šárka Krčková TJ LIGA 100 Olomouc 1988 121 0:51:05
Mária Sýkorová Vizovice 1979 107 0:53:34
Jana Orsavová Zlín 1982 158 0:57:51
Věra Zápecková Valachy Léskové 1984 132 1:01:48

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková Cyklogat 1975 143 0:48:36
Martina Kabilová ACES TEAM Karlovy Vary 1969 103 0:52:22

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Jirásková Lanškroun 1964 88 0:52:56
Lenka Slabáková AK Olymp Brno 1966 128 1:00:31
Pavla Višněvská Sport studio Zlín 1963 163 1:03:00

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Dvořáková Biatlon Prostějov 1955 119 0:58:57
Miloslava Vraštilová TJ Maratonstav Úpice 1956 95 1:02:16
Anežka janečková AK Zlín 1947 141 1:02:28

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marcela Tesařová OB Luhačovice 1994 151 0:49:51
Barbara Vavrysová OB Luhačovice 1997 153 0:53:18
Marta Juríčková Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 1994 136 0:59:05

Žákovské kategorie

Chlapci 2005-2006 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adam Dostál Otrokovice 2005 2 0:00:53,60
Ondřej Vaněk Újezd 2005 24 0:00:54,80
Martin Dohnal Běhatlon Val. Klobouky 2005 20 0:00:55,80
Matyáš Kolařík Slopné 2005 28 0:01:01,20
Josef Kolařík Slopné 2006 29 0:01:02,40
Matěj Šoman Tichov 2005 12 0:01:02,90
Ondřej Kužela Slopné 2006 41 0:01:05,70
Robert Černobila Újezd 2005 15 0:01:07,60
Jaroslav Soukup Slopné 2006 47 0:01:11,80
Michal Moravec Zlín 2006 18 0:01:12,90

Chlapci 2003-2004 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Pavelka Slopné 2004 11 0:01:59
Tomáš Janíček BK Lysá 2004 21 0:02:00
Tomáš Sýkora Vizovice 2003 31 0:02:07
Petr Kolařík Vizovice 2003 30 0:02:13
Patrik Bližňák Slopné 2003 23 0:02:40

Chlapci 2001-2002 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga Slopné 2002 19 0:03:05
Martin Soukup Slopné 2002 10 0:03:21
Tomáš Hulín Uherský Brod 2001 34 0:03:39
Adam Vařák 2001 DNS

Chlapci 1999-2000 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Karel Sýkora Vizovice 1999 32 0:03:39
Jakub Hulín Uherský Brod 2000 33 0:04:04
Tadeáš Švach Slopné 1999 46 0:04:12
Vojtěch Nekoranec Otrokovice 2000 36 0:04:13

Dorostenci 1997-1998 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Libor Černocký TJ Slovan Luhačovice 1998 5 0:03:20
Ondřej Džuba AK Hodonín 1997 48 0:03:29

Junioři 1995-1996 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jan Kozubík Slopné 1996 44 0:08:00
Štěpán Švach Slopné 1995 45 0:08:18

Dívky 2005-2006 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková AK EZ Kopřivnice 2005 1 0:00:51,09
Ema Švachová Slopné 2005 40 0:00:56,02
Ivona Pavlisová Lysá pod Makytou 2005 4 0:00:58,05
Nikola Bližňáková Slopné 2005 26 0:01:00,00
Kateřina Janíčková BK Lysá 2005 22 0:01:03,05
Maya Pluhařová Vizovice - Zámek 2005 9 0:01:03,07
Anna Šnevajsová KHB Radegast 2005 6 0:01:08,08
Barbora Kolaříková Slopné 2005 27 0:01:16,08

Dívky 2003-2004 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eliška Mudráková Pozlovice 2003 25 0:01:54,02
Michaela Dostálová Otrokovice 2003 3 0:02:02,10
Kateřina Dostálová Otrokovice 2004 35 0:02:05,00
Adéla Machů Malenovice 2004 16 0:02:06,30

Dívky 2001-2002 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lucie Chromčáková Slopné 2002 7 0:03:44
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 37 0:03:48
Natálie Černobilová Újezd 2002 14 0:03:52

Dívky 1999-2000 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Julie Sýkorová Vizovice 1999 43 0:03:46
Daniela Fiodorová Slopné 1999 39 0:04:30
Nikola Petrášová Slopné 1999 42 0:04:51
Sabina Chromčáková Slopné 2000 8 0:06:23

Dorostenky 1997-1998 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alena Kolaříková Vizovice 1997 38 0:05:07

Juniorky 1995-1996 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

Chlapci 2011 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Martin Hulín Uherský Brod 2011 14
2 Šimon Mizerák Mariánské Údolí 2011 36
3 Ondřej Vrána Valachia Run CZ 2011 59
4 Václav Bitala Rožnov pod Radhoštěm 2011 39
5 Martin Elšík Slopné 2011 58
6 Filip Pokluda Zlín 2012 22

Chlapci 2009-2010 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kryštof Talaš 2009 47
Patrik Kužela Slopné 2009 48
1 David Chovaneček Štramberk 2009 1
2 Filip Račák Slopné 2009 15
3 Prokop Minář Zlín 2010 13
4 Stanislav Farda Zlín - Mokrá 2010 29
5 Matěj Mizerák Mariánské Údolí 2009 35
6 Matyáš Chromčák Slopné 2010 4
7 Filip Svízela Klečůvka 2010 18
7 Richard Kolařík Slopné 2010 18
9 Jan Moravec Zlín 2009 9
10 Vítek Vařák Zlín 2010 37
11 Matouš Mudrák KVS Pozlovice 2009 26
12 Štěpán Mikulka Slopné 2010 45

Chlapci 2007-2008 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Adam Petrla Zlín 2007 43
2 Tomáš Vlček Vizovice 2007 54
3 Šimon Mudrák KVS Pozlovice 2007 25
5 Michal Petrla Zlín 2007 44
7 Jan Elšík Slopné 2008 57
7 Matěj Outrata Slopné 2007 24
8 Martin Volný Zubří 2008 19
9 Benedikt Šoman Tichov 2007 5
10 Jakub Blahník Zlín 2007 40
11 Tomáš Blahník Zlín 2007 41
12 Petr Machů 1.FC Malenovice 2007 8
13 Dominik Misař Slopné 2008 46
14 Jakub Záň Piešťany 2008 56
15 Samuel Šnevajs KHB Radegast 2008 3
16 Adam Vrána Valachia Run CZ 2007 27

Děvčata 2011 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Klára Moravcová Zlín 2011 10
2 Viktorie Nešporová Zlín 2011 42

Děvčata 2009-2010 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Tereza Žaludková Lukov 2009 20
2 Sabina Petrů Slopné 2009 32
3 Petra Bečková Zlín 2009 52
4 Alžběta Šomanová Tichov 2010 7
5 Anna Pavelková Slopné 2010 6
6 Zuzana Slováková Újezd 2010 51
7 Markéta Vlčková Vizovice 2009 55

Děvčata 2007-2008 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Julie Dohnalová Běhatlon Val. Klobouky 2007 11
2 Barbora Žaludková Lukov 2007 21
3 Michaela Hrbáčková Luhačovice 2007 68
4 Ondřej Hubáček Bílovice 2007 23
4 Sára Minařová Zlín 2007 12
5 Amélie Machů Brno 2007 49
6 Barbora Pavlisová Lysá pod Makytou 2008 2
7 Lucie Šenkeříková AK EZ Kopřivnice 2008 30
8 Markéta Slováková Zlín 2007 53
9 Blanka Slováková Újezd 2008 50
10 Pavlína Petrů Slopné 2007 17
11 Monika Mozgvová Slopné 2008 31
12 Valerie Dřímalová Zlín 2008 16
13 Victoria Staňová Brno 2008 34
14 Veronika Bitalová Rožnov pod Radhoštěm 2008 38

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Karel Machů Čurcovi Malenovice 1975 17 0:14:25
Robert Džuba Pozlovice 1972 49 0:15:31

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ivana Pavlisová Lysá pod Makytou 1977 51 0:16:54
Michaela Šnevajsová KHB Radegast 1976 13 0:18:06
nahoru