Český pohár v běhu do vrchu
13. ročník krosového běžeckého závodu
13. 8. 2017, Slopné u Luhačovic
Aktuální výsledky

13. ročník slopenské desítky (13. 8. 2017)

Závodu se zúčastnilo celkem:
90 mužů, 32 žen, 72 žáků, 60 předškoláků, 25 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jan Kalenda AK Zlín 1985 83 0:37:26
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 35 0:38:32
Jiří Kubíček Mattoni Freerun Zlín 1991 33 0:41:39
Jan Tlástak 1983 2 0:43:18
Jan Pražan Trimíll Team 1978 89 0:44:08
Filip Zátopek Olympia Bruntál 1997 77 0:44:15
Jiří Ludvík Pohni 1989 116 0:45:55
Pavel Dubčák Zlín 1986 106 0:46:51
Patrik Sova Mattoni Freerun Zlín 1990 74 0:47:08
Michal Vaculík 1982 76 0:48:17
Štěpán Švach 1995 75 0:48:52
Tomáš Misař M.T.D.E. 1985 72 0:49:05
Filip Tomanec 1987 66 0:49:27
Tomáš Minařík Valachbajk Team 1981 99 0:49:39
Josef Vlček Za sebe 1989 115 0:49:41
Jan Chlud 1992 97 0:50:37
Tomáš Bakalík SDH Roštětí 1989 88 0:50:37
Jiří Janečka Orel Vizovice 1989 121 0:51:46
Jan Sadílek Jisva Zlín 47 47 0:51:53
Pavel Kozubík 1992 107 0:52:19
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 41 0:52:40
Jan Vrána 1994 52 0:53:25
Jiří Mitáček Freerun Zlín 1991 85 0:54:44
Martin Macek Easy Fitnes Zlín 1982 109 0:55:33
Jan Kučera 1994 54 0:55:50
Jiří Čenek Slečinky Napajedla 1979 80 0:55:55
Patrik Hetmer Czech Paralympik SKI T 1983 82 0:56:34
Radek Pavlas 1. FC Neubuz 1985 98 0:57:20
Jan Večeřa Trainingbro. com 1996 113 1:01:17
Radim Růžička 1979 45 1:06:24

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondra Horák Fortex Moravský Beroun 1975 95 0:37:55
Přemysl Žaludek BS Slopné 1977 14 0:39:30
Dalibor Bartoš 1975 40 0:40:06
Jiří Daněk Uh. Hradiště 1976 32 0:40:36
Martin Sadílek Jisva Zlín 1969 46 0:42:39
Zdeněk Ohnůtek Luco klima running Team 1975 84 0:43:37
René Slánský Běhatlon Valašské Klobouky 1972 87 0:44:01
Olivier Camarda Magion 1975 44 0:46:03
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 1976 17 0:47:00
David Lavička Ghost Team 1973 79 0:47:46
Petr Borský Jisva Zlín 1972 30 0:47:53
Fernando Vargas VEN. 1976 92 0:48:58
Ondřej Pokluda SP Malenovice 1969 34 0:50:05
Zbyněk Raška SK Zafar Frenštát P.R. 1975 112 0:50:25
Jaroslav Čtvrtík Kolex Valašské Klobouky 1972 108 0:50:32
Roman Bublák Nesmíš to vzdát 1971 57 0:50:35
Jiří Mana Velký Ořechov 1975 22 0:53:20
Libor Rožník 1971 105 0:54:20
Tomáš Tvarůžka Kroměříž 1972 119 0:54:56
Petr Švach 1969 53 0:55:55
Pavel Valčík 1977 19 0:59:10
Pavel Heinz Tata a syn 1974 51 0:59:11
Josef Váňa 1974 122 1:02:00
Otto Riessler Jisva Zlín 1968 78 1:03:52
Radek Světinský Dacani Hvozdá 1977 102 1:07:09
Martin Kadlec 1975 38 1:14:16

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vladimír Vacarda Eleven run team 1959 6 0:43:05
Bronislav Matouch Zlín 1965 64 0:44:21
Josef Gargulák BS Slopné 1962 100 0:44:32
Eduard CHudárek 1965 90 0:45:12
Roman Baláž 1965 59 0:46:16
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 20 0:46:17
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 13 0:50:59
Július Pšenica 1967 71 0:51:07
Štefan Groš SK Valašského Království 1961 31 0:52:51
Jiří Vopařir Jisva Zlín 1964 63 0:53:26
Jiří Vinklárek TJ Rožnov p. R. 1961 120 0:55:24
Radomír Šnevajs KHB Radegast 1963 24 0:59:22

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Bronislav Walek 1957 81 0:48:05
Vítězslav Šolc BKL Machov 1957 5 0:48:24
Bohumil Holeš Jisva Zlín 1948 27 0:49:56
Jiří Strakoš Tatra Kopřivnice 1950 117 0:52:36
Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 37 0:54:02
Miroslav Přívětivý DD Všechovice 1953 3 0:54:09
Vladimír Chytil DD Všechovice 1950 4 0:56:01
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 65 0:57:23

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Josef Les TJ MARATONSTAV ÚPICE 1947 10 1:00:13

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Libor Černocký OOB TJ Slovan Luhačovice 1998 55 0:38:12
Jiří Křeček Eleven run team 1998 42 0:41:06
Pavel Hradil Valachirun 1998 8 0:42:28
Tomáš Durďák Vinotéka u Václava 2001 73 0:47:26
Pavel Heinz Tata a syn 1999 39 0:48:09
Jiří Slováček Mattoni Freerun Zlín 2003 70 0:48:47
Lukáš Fiodor Slopné 2002 29 0:48:54
Šimon Švach 1998 50 0:49:42
František Palla Biatlon Halenkovice 2003 9 0:51:58
František Kráčalík SK Újezd 1998 111 0:52:35
Jakub Novák 2001 11 0:59:33
Marco Favero 1999 25 1:07:07
Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 86 1:15:23

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adéla Esentierová 1988 60 0:44:25
Veronika Brázdová Sykora Running 1990 114 0:52:55
Veronika Jínková Mattoni Freerun Zlín 1986 69 0:55:05
Vendula Skoupá 1985 61 0:57:06
Helena CHromeková 1986 118 1:00:57
Barbora CHudárková 1992 91 1:01:32
Markéta Fussová Mattoni Freerun Zlín 1988 68 1:03:31
Iveta Mahovská Rugby Club Zlín 1990 101 1:07:27
Iveta Píšková Easy Fitnes Zlín 1987 110 1:15:03

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková BS Slopné 1975 15 0:46:21
Marie Delingerová Fortex Moravský Beroun 1976 94 0:46:33
Mária Sýkorová Sykora Running 1979 43 0:52:15
Miroslava Zichová Slavičín 1981 18 0:54:03
Iva Podjuková SK Hranice, z.s. 1974 28 0:59:05
Michaela Manová 1980 96 1:01:53
Martina Manová Velký Ořechov 1976 23 1:02:43
Lucie Zikmundová AK Zlín 1976 58 1:04:57
Dagmar Vargas 1982 93 1:06:58
Petra Novosadová 1979 7 1:07:10
Simona Švecová Dacani Hvozdá 1977 103 1:07:11
Lenka Jašková Rungo pro ženy 1975 62 1:08:31

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatava Řechková Oxygen Přibram 1967 49 0:51:55
Luba Konečná Ludvíkov 1965 1 0:54:27
Eva Jirásková TJ Maratonstav Úpice 1964 16 0:55:28
Jarmila Rožníková 1972 104 1:02:32
Eva Solařová Solario team 1970 67 1:07:19
Jarmila Konečná 1968 56 1:09:21

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lada Vaněčková BS Slopné 1962 48 0:53:27
Eva Dvořáková 1955 36 0:56:55
Miloslava Vraštilová TJ Maratonstav Úpice 1956 12 1:08:48

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Renáta Flašarová Biatlon Halenkovice 2002 21 1:00:53
Veronika Šmotková 1999 26 1:03:07

Žákovské kategorie

Dívky 2009-2010 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tereza Žaludková Zlín 2009 35 0:00:50,49
Sára Zichová Slavičín 2009 36 0:00:52,14
Markéta Vlčková Atletika Vizovice 2009 53 0:00:52,37
Lucie Petrželová Holešov 2009 13 0:00:53,87
Anna Štěpánková SKOB Kobra Vsetín 2009 6 0:00:54,52
Sofia Danielová Šurany 2009 23 0:00:54,71
Anna Pavelková Slopné 2010 7 0:00:55,11
Jolana Valčíková Slavičín 2009 49 0:00:55,74
Lucie Zahradíková Kolokroužek Zlín 2009 41 0:01:09,30
Hana Surovcová Slopné 2010 16 0:01:13,65
Karolína Pešlová Kolokroužek Zlín 2010 42 0:01:20,87

Chlapci 2009-2010 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Patrik Kužela Slopné 2009 45 0:00:50,40
Jan Pešl Kolokroužek Zlín 2009 40 0:00:50,67
David Chovaneček Štramberk 2009 50 0:00:52,30
Adam Gerych Drnovice 2010 44 0:00:53,18
Adam Petržela Holešov 2009 14 0:00:53,99
Jakub Křupala Kolokroužek Zlín 2009 39 0:00:54,62
Petr Bláha Pitín 2009 12 0:00:55,34
Filip Račák Slopné 2010 48 0:00:57,05
Matyáš Chromčák Slopné 2010 8 0:00:57,96
Jan Moravec Jeseník 2009 2 0:00:59,65
Štěpán Mikulka Slopné 2010 30 0:01:01,52
Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 3 0:01:05,05
David Šimek Boršice u Blatnice 2010 38 0:01:08,71

Dívky 2007-2008 (600 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Barbora Žaludková Zlín 2007 34 0:01:47,57
Zuzana Kovaříkova Bruslárna.cz 2008 21 0:01:50,34
Monika Železníková Babice 2008 9 0:01:51,05
Julie Fúsiková Atletika Vizovice 2008 57 0:01:57,74
Markéta Burešová LCD Peroun 2008 56 0:01:58,30
Ema Manová Velký Ořechov 2008 58 0:02:00,87
Barbora Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 33 0:02:04,05
Lucie Konečná Atletika Vizovice 2008 55 0:02:04,40
Lucie Šenkeříková SK kopřivnice 2008 52 0:02:05,99
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 31 0:02:07,40
Dagmar Hradilová Kelč 2007 26 0:02:09,81
Monika Mozgvová Slopné 2008 20 0:02:11,34
Victoria Staňová Brno 2008 59 0:02:34,65
Andrea Zahradníková Kolokroužek Zlín 2007 43 0:02:45,10

Chlapci 2007-2008 (600 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Vlček Atletika Vizovice 2007 54 0:01:45,71
Michal Slinták Biskupice 2001 18 0:01:52,87
Jiří Flašar Halenkovice 2008 47 0:02:01,96
Jakub Blahník Zlín 2007 5 0:02:02,84
Tomáš Blahník Zlín 2007 4 0:02:04,08
Jan Elšík Slopné 2008 62 0:02:04,65
Dominik Misař Slopné 2008 63 0:02:15,65
Jonáš Drissi Slopné 2007 29 0:02:19,52
Samuel Šnevajs KHB Radegast 2008 11 0:02:21,49

Dívky 2005-2006 (900 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK kopřivnice 2005 51 0:02:46,11
Michaela Petrželová Holešov 2006 15 0:03:04,78
Tereza Musilová Biatlon Halenkovice 2005 25 0:03:12,27
Klára Mozgvová Slopné 2006 19 0:03:37,21
Anna Šnevajsová KHB Radegast 2005 10 0:03:41,30
Markéta Pavlíková Kelč 2006 27 0:04:04,52
Simona Hradilová Kelč 2005 28 0:04:12,43

Chlapci 2005-2006 (900 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 2006 22 0:02:47,34
Šimon Slinták Biskupice 2005 17 0:02:50,08
Tomáš Mana Štítná 2006 37 0:02:50,34
Martin Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 2005 32 0:02:53,68
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 24 0:02:56,74
Michal Moravec Jeseník 2006 1 0:03:03,18
Petr Nášel Horní lhota 2005 60 0:03:05,78
Ondřej Kužela Slopné 2006 46 0:03:18,68
Lukáš Zábojník Bojkovice 2006 61 0:03:58,99

Dívky 2003-2004 (1 000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kristýna Podjuková SK Hranice 2003 83 0:03:48,18

Chlapci 2003-2004 (1 000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Pavelka Slopné 2004 70 0:03:33,71
Michal Mana Štítná 2004 80 0:03:39,65

Dorostenky 2001-2002 (1 000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2004 85 0:04:43,34
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 84 0:05:08,14
Lucie Chromčáková Slopné 2002 72 0:05:16,71

Dorostenci 2001-2002 (1 000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga Horní lhota 2002 82 0:03:26,84
Jakub Novák Slavičín 2001 81 0:03:37,43

Juniorky 1999-2000 (2 000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Sabina chromčáková Slopné 2000 204 0:15:22,00

Junioři 1999-2000 (2 000m)

Bez obsazení.

Příchozí (3 000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 2006 184 0:12:54,02
Tomáš Vlček 2007 194 0:13:26,27
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 101 0:14:23,17
Martin Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 2005 193 0:14:36,89
Libor Skoupý 1982 197 0:14:44,61
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 1973 183 0:15:09,52
Daniel Hradil Kelč 1978 186 0:15:15,39
Libor Železník Babice 1978 169 0:16:39,08
Pavel Kupec Liga 100 1943 103 0:16:41,42
Miroslav Zezula 1987 200 0:18:24,89

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK kopřivnice 2005 199 0:12:43,45
Barbora Žaludková Zlín 2007 106 0:14:58,33
Zuzana Kovaříkova Bruslárna.cz 2008 185 0:15:09,08
Anna Štěpánková SKOB Kobra Vsetín 2009 196 0:15:12,95
Jana Hradilová Kelč 1976 187 0:15:48,33
Tereza Musilová Biatlon Halenkovice 2005 102 0:16:09,83
Dagmar Hradilová Kelč 2007 188 0:16:13,05
Marie Železníková Babice 1980 148 0:16:38,86
Lucie Šenkeříková SK kopřivnice 2008 198 0:17:32,52
Marcela Pavlasová 1966 105 0:18:10,27
Barbora Bačová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 191 0:19:35,83
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobouky 2007 192 0:19:36,02
Simona Hradilová Kelč 2005 189 0:20:18,08
Markéta Pavlíková Kelč 2006 190 0:20:18,27
Lenka Chromčáková Slopné 1975 195 0:20:31,05

Sluníčkový běh

Děvčata 2015 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Trunkátová Slopné 2016 49
Eliška Váňová Slopné 2016 30
Natálie Dubcová Slopné 2016 28
Romana Balážová Baláž Extreme-Team Ostrava 2015 22
Sofie Kozubíková Slopné 2016 56
Tereza Tláskalová Přerov 2016 3

Chlapci 2015 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adam Plášek Sehradice 2015 45
Tadeáš Drga Slopné 2015 53
Tomáš Malota Slopné 2015 38
Tomáš Suchánek Políčná 2015 18
Vojtěch Blanař Sehradice 2015 50
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz Brno 2015 8

Děvčata 2014 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Adéla Šenkeříková Kopřivnice 2014 13
2 Tereza Kunderová Vizovice 2014 54
3 Liliana Masařová Dolní Lhota 2014 39
4 Adéla Malaníková Dolní Lhota 2014 47

Chlapci 2014 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Michal Vaculík Štítná 2014 59
2 Filip Netopil Kroměříž 2014 58
3 Adam Račák Slopné 2014 11
4 Dominik Dubec Slopné 2014 27
5 Martin Váňa Slopné 2014 34
6 Josef Váňa Slopné 2014 35
7 Jan Vaculík Štítná 2014 60
8 Jiří Žák Smolina 2014 57
9 František Vlček Slopné 2014 20

Děvčata 2013 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Alžběta Vlčková Vizovice 2013 14
2 Ema Kozubíková Luhačovice 2013 41
3 Dominika Remešová Dolní Lhota 2013 48
4 Anna Skoupá Slavičín 2013 24
5 Marie Váňová Slopné 2013 46

Chlapci 2013 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Přemysl Žaludek Zlín 2013 10
2 Jakub Juřík Slopné 2013 44
3 Matěj Horák Šternberk 2013 51
4 Daniel Misař Zlín 2013 31
5 Samuel Kozubík Slopné 2013 55
6 Vilém Staňo Brno 2013 15
7 Martin Váňa Slopné 2013 29

Chlapci 2011-2012 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Filip Orbes SSC Otrokovice 2011 36
2 Libor Železník Babice 2011 4
3 Adam Dubec Slopné 2011 25
4 Jakub Skoupý Slavičín 2011 23
5 Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 40
6 Luděk Kovařík Bruslárna.cz Brno 2012 7
7 Martin Elšík Slopné 2011 16
8 Jakub Valenta Slavičín 2012 6
9 Matyáš Zábejník Bojkovice 2012 26
10 Oto Heinz Slopné 2012 21
11 Tomáš Bulička AK Kroměříž 2011 2
12 Filip Pokluda Zlín 2012 17

Děvčata 2011-2012 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Anna Valčíková Slavičín 2011 12
2 Agáta Juráňová Atletika Holešov 2012 42
3 Mariana Vargas Kodaň 2012 33
4 Laura Zichová Slavičín 2012 9
5 Sabina Repetá Loučka 2011 52
6 Klára Moravcová Jeseník 2011 1
7 Sofie Juřiková Slopné 2011 43
8 Kateřina Surovcová Slopné 2011 5
9 Jolana Váňová Olomouc 2012 32
10 Lucie Malotová Slopné 2012 37
11 Marie Vlčková Slopné 2012 19
nahoru