Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic
Předběžně se přihlásit

Propozice

Verze ke stažení (508 kB)

Kdy

Neděle 25.8.2019

Kde

hřiště SK Slopné, z. s.

Prezentace

od 11:00 hodin

Startovné

hlavní závod 150 Kč (6 Eura)
příchozí 25 Kč (1 Euro)
rodinná štafeta 50 Kč (2 Eura)

Start

žáci, dorostenci, junioři od 12:00
hlavní závod 13:30
příchozí, rodinná štafeta 13:35
předškolní děti 14:45

Ceny

žáci a předškolní děti věcné
dorostenci/ky, junioři/ky finanční
muži, ženy finanční
příchozí, rodinná štafeta věcné

Prémie

Absolutní vítěz v mužích i ženách obdrží 2 Kč za každou sekundu, 
kterou zaběhne pod stanovený čas.

muži 39:01 ženy 47:06

 

Kategorie

Hlavní závod (10 km)

Junioři 19 let a mladší 2000 a mladší
Juniorky 19 let a mladší 2000 a mladší
Muži A 20-39 let 1999-80
Muži B 40-49 let 1979-70
Muži C 50-59 let 1969-60
Muži D 60-69let 1959-50
Muži E 70 let a starší 1949 a starší
Ženy A 20-34 let 1999-85
Ženy B 35-44 let 1984-75
Ženy C 45-54 1974-65
Ženy D 55 let a starší 1964 a starší

Žákovské

2011-2012 chlapci, dívky 300 m
2009-2010 chlapci, dívky 600 m
2007-2008 chlapci, dívky 900 m
2005-2006 chlapci, dívky 1 000 m
2003-2004 dorostenci, dorostenky 1 000 m
2001-2002 junioři, juniorky 2 000 m

Příchozí

bez rozdílu věku muži, ženy 3 000 m

Rodinná štafeta

Rodinná štafeta 3 x 1 000 m

- Běží se 3 úseky.
- Štafeta musí být poskládána z členů rodiny a blízkých příbuzných. 
- Věkový rozdíl musí být minimálně 18 let alespoň u dvou členů.
- Každý člen smí běžet pouze jeden úsek. 

 Předškolní děti (sluníčkový běh)

2017-a mladší 30 m
2015-2016 50 m
2013-2014 150 m

Závod je součástí

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019

Celoroční soutěže Běhy Zlín 2019

Ubytování

Závodníci si zajišťují individuálně.

Časový harmonogram

 Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu harmonogramu. 

11:00 ZAČÁTEK PREZENTACE ----- SOKOLOVNA
12:00 START - 1. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
12:00 20011-2012 dívky 300 m
12:03 20011-2012 chlapci  300 m
12:06 2009-2010 dívky  600 m
12:10 2009-2010 chlapci  600 m
12:14 2007-2008 dívky  900 m
12:20 2007-2008 chlapci  900 m
12:30 VYHLÁŠENÍ - 1. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
2011-2012 dívky, chlapci
2009-2010 dívky, chlapci
2007-2008 dívky, chlapci
12:50 START - 2. ČÁST ----- OKRUH
12:50 2005-2006 dívky 1 000 m
12:50 2005-2006 chlapci 1 000 m
12:50 2003-2004 dorostenky 1 000 m
12:50 2003-2004 dorostenci 1 000 m
12:50 2001-2002 juniorky 2 000 m
12:50 2001-2002 junioři 2 000 m
13:10 VYHLÁŠENÍ - 2. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
2005-2006 dívky, chlapci
2003-2004 dorostenky, dorostenci
2001-2002 juniorky, junioři
13:30 START - HLAVNÍ ZÁVOD 10 000 m DESÍTKA
13:35 START - PŘÍCHOZÍ, ŠTAFETA OKRUH
13:35 Bez rozdílu věku - ženy 3 000 m
13:35 Bez rozdílu věku - ženy 3 000 m
13:35 Rodinná štafeta 3x 1000 m
od 14:00 VYZVEDÁVÁNÍ TOMBOLY HLAVNÍ ZÁVODU ----- SOKOLOVNA
14:45 START - PŘEDŠKOLNÍ DĚTI ----- HŘIŠTĚ
14:45 2017-mladší dívky, chlapci 30 m
14:48 2016 dívky 50 m
14:51 2016 chlapci 50 m
14:54 2015 dívky 50 m
14:57 2015 chlapci 50 m
15:00 2013-2014 dívky 150 m
15:04 2013-2014 chlapci 150 m
15:15 VYHLÁŠENÍ - PŘED. DĚTI, PŘÍCHOZÍ, ŠTAFETA ----- PÓDIUM
2016, 2015 dívky, chlapci
2013-2014 dívky, chlapci
Příchozí, rodinná štafeta
15:30 DĚTSKÁ TOMBOLA ----- PÓDIUM
16:00 VYHLÁŠENÍ - HLAVNÍ ZÁVOD ----- PÓDIUM
16:53 AUTOBUS DO ZLÍNA ----- ZASTÁVKA


 Pozn.: Prezentace končí vždy pět minut před startem příslušné kategorie.