Český pohár v běhu do vrchu
13. ročník krosového běžeckého závodu
13. 8. 2017, Slopné u Luhačovic
Aktuální výsledky

Propozice

Verze ke stažení (507 kB)

Kdy

Neděle 13.8.2017

Kde

hřiště SK Slopné, z. s.

Prezentace

od 11:00 hodin

Startovné

hlavní závod 100 Kč (4 Eura)
příchozí 25 kč (1 Euro)

Start

žáci, dorostenci, junioři od 12:00
hlavní závod 13:30
předškolní děti 14:45

Ceny

žáci a předškolní děti věcné
dorostenci/ky, junioři/ky finanční
muži, ženy finanční

Prémie

Absolutní vítěz v mužích i ženách obdrží 2Kč za každou sekundu, 
kterou zaběhne pod stanovený čas.

muži 39:01 ženy 47:06

 

 Kategorie

Hlavní závod (10 km)

Junioři 19 let a mladší 1998 a mladší
Juniorky 19 let a mladší 1998 a mladší
Muži A 20-39 let 1997-78
Muži B 40-49 let 1977-68
Muži C 50-59 let 1967-58
Muži D 60-69let 1957-48
Muži E 70 let a starší 1946 a starší
Ženy A 20-34 let 1997-83
Ženy B 35-44 let 1982-73
Ženy C 45-54 1972-63
Ženy D 55 let a starší 1962 a starší

 

Možnost PŘEDBĚŽNÉHO PŘIHLÁŠENÍ pro hlavní závod na 10 km


Žákovské

2009-2010 chlapci, dívky 300 m
2007-2008 chlapci, dívky 600 m
2005-2006 chlapci, dívky 900 m
2003-2004 chlapci, dívky 1 000 m
2001-2002 dorostenci, dorostenky 1 000 m
1999-2000 junioři, juniorky 2 000 m

Příchozí

bez rozdílu věku muži, ženy 3 000 m

Předškolní děti (sluníčkový běh)

2015-a mladší 30 m
2013-2014 50 m
2011-2012 150 m

Závod je součástí

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017

Celoroční soutěže běhy Zlín 2017

Doprava

Zlín ČSAD

-nástupiště 41 (směr Valašské Klobouky)

-odjezd 12:25 hodin (příjezd Slopné 12:59)

 

Ubytování

Závodníci si zajišťují individuálně.

www.ubytovaniuluhacovic.cz, tel.: +420 603 448 845

Časový harmonogram

 

11:00 Začátek prezentace ----- sokolovna
od 12:00 Start 1.část (Žákovské kategorie) ----- hřiště
2009-2010 dívky 300m
2009-2010 chlapci  300m
2007-2008 dívky  600m
2007-2008 chlapci  600m
2005-2006 dívky  900m
2005-2006 chlapci  900m
12:30 1. blok vyhlášení ----- hřiště
2009-2010 dívky, chlapci
2007-2008 dívky, chlapci
2005-2006 dívky, chlapci
od 12:50 Start 2.část ----- okruh
2003-2004 dívky 1 000m
2003-2004 chlapci 1 000m
2001-2002 dorostenky 1 000m
2001-2002 dorostenci 1 000m
1999-2000 juniorky 2 000m
1999-2000 junioři 2 000m
13:15 2.blok vyhlášení ----- hřiště
2003-2004 dívky, chlapci
2001-2002 dorostenky, dorostenci
1999-2000 juniorky, junioři
13:30 START HLAVNÍHO ZÁVODU 10 000m hřiště
13:35 Start příchozí (bez rozdílu věku) 3000m hřiště
od 14:00 vyzvednutí tomboly ----- sokolovna vstup
14:45 Start 3.část (Sluníčkový běh) ----- hřiště
2015-mladší 30m
2013-2014 50m
2011-2012 150m
15:15 Vyhlášení předškolní děti ----- pódium
2015-mladší
2013-2014
2011-2012
15:30 Dětská tombola ----- pódium
   
16:00 VYHLÁŠENÍ ZÁVODU SL10 ----- pódium
16:53 Autobus do Zlína ----- autobusová zastávka


 Pozn.: Prezentace končí vždy pět minut před startem příslušné kategorie.