Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

10. ročník Slopenské desítky (24. 8. 2014)

Výsledky MČR zde ke stažení.

Závodu se zúčastnilo celkem:
119 mužů, 27 žen, 63 žáků, 77 předškoláků, 10 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (20-39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Hrdina AK Perná 1988 83 0:36:01
Lukáš Kučera VSK Univerzita Brno 1981 34 0:36:29
Přemysl Žaludek Cyklogat MS Racing 1977 106 0:38:56
Martin Hečko AK Zlín 1987 111 0:38:59
Pavel Dvořák Biatlon Prostějov 1982 117 0:39:01
Tomáš Blaha AK Asisc Kroměříž 1976 52 0:40:32
Andrej Višněvský Višně 1991 76 0:41:32
Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 48 0:41:41
Jaroslav Vicher KESBUK 1987 101 0:41:54
Radomír Bačo Běhatlon Valašské Klobouky 1976 64 0:41:57
Milan Merva TRILIFE ZLÍN 1985 142 0:42:57
Jiří Vlček NTS Prometal Vsetín 1977 77 0:43:07
Pavel Dubčák Zlín 1986 93 0:43:09
Tomáš Rašner Trisk Olomouc 1979 118 0:43:11
Filip Tomanec 1987 141 0:43:34
Petr Kalný KRB Chrudim 1981 8 0:43:53
Radovan Palla 1980 120 0:44:17
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobouky 1976 1976 0:44:44
Zdeněk Ohnůtek Lucoklima running team 1975 62 0:44:47
Jan Jaroščák Zlín 1976 63 0:45:22
Vlastimil Martinák BS Popov 1977 98 0:45:41
Michal Petráš Slopné 1993 46 0:46:43
Miroslav Pavelka 1988 79 0:47:16
Miroslav Dřímal Maraton Tym Pavla Novaka 1976 41 0:47:18
Radoslav Slovák Edhouse.cz 1977 128 0:47:33
Pavel Bažant Slečinky Napajedla 1983 90 0:47:36
Jiří Kozubík JuraZub 1988 58 0:47:45
Adam Merva TRILIFE ZLÍN 1989 144 0:47:55
Tomáš Doleschal Moraviaman Team Otrokovice 1986 78 0:48:17
Zbyněk Skopalík KVS Olomouc 1978 123 0:48:24
David Řehák KHS Zlín 1979 147 0:48:29
Daniel Brázdil Ultra Continental 1975 25 0:48:35
Robin Martinec Luhačovice 1981 112 0:48:40
Jiří Bombera Městečko Trnávka 1985 71 0:48:58
Radek Macka TJ Slovan Luhačovice 1981 133 0:49:43
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 122 0:49:45
Jan Kropáček Slečinky Napajedla 1983 124 0:50:02
Patrik Hetmer Lyžování 1983 115 0:50:20
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 108 0:50:25
Karel Machů Malenovice 1975 14 0:50:29
Jan Bezslezina Zlín 1981 137 0:50:37
Martin Velcer Vizovice 1990 134 0:50:59
Jiří Mana 1975 43 0:51:13
Lukáš Uhrmacher Slečinky Napajedla 1985 125 0:52:22
Martin Krajíček U Neptuna 1982 95 0:53:01
Evžen Trunkát TJ Sokol Slopné 1984 129 0:53:17
Michal Beňačka U Neptuna 1981 94 0:53:35
Tomáš Müller AK Drnovice 1977 9 0:53:44
Jiří Oksner 1979 3 0:54:29
Tomáš Janek TJ Sokol Bojkovice Czech paralympic team-alpské 1990 114 0:54:51
Jiří Smetana 1990 68 0:56:31
Pavel Zwicker Saquapoute 1976 126 1:05:24

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Janečka SKI-TURIST Velké Karlovice 1972 67 0:37:51
Jiří Wallenfels TJ Sokol Královské Vinohrady 1972 102 0:39:19
Jiří Žák www.zakisova-skolabehu.cz 1971 1971 0:39:35
Martin Vacek ISCAREX ČR Třebová 1969 38 0:39:50
Milan Plevák BK Lysá pod Makytou 1972 73 0:41:10
Radomír Soukup AC Tábor 1968 145 0:41:15
Radomír Bursa TRILIFE ZLÍN 1972 12 0:41:24
Josef Hubáček TEAZ Otrokovice 1973 16 0:42:44
Miroslav Bětík J.E.M. Team 1972 82 0:43:14
Rostislav Trávníček Pepa Team Frýdek-Místek 1968 56 0:43:40
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 15 0:44:04
Vit Malík Rožmberské sklepy Borovany 1969 29 0:45:11
Dušan Kopečný BIATLON PROSTĚJOV 1973 113 0:46:00
Radomír Březina Ostrata 1967 13 0:46:09
Pavel Gabrhel NAPA Zlín 1974 131 0:46:57
Petr Halas AK Drnovice 1973 39 0:47:09
David Lavička NILFISK ALTO PRO CYCLING 1973 36 0:47:40
Zbyněk Bednář Jamné 1973 136 0:48:28
Ondřej Pokluda 1969 57 0:49:10
Martin Bednařík SÁDLÍK - židle pro život 1972 28 0:49:27
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 80 0:49:29
Július Pšenica 1967 119 0:52:09
Petr Vidlář Vidman 1971 146 0:52:17
Libor Hubáček OB Luhačovice 1967 2 0:52:31
Pavel Fojtů Orel Valašské Klobouky 1969 65 0:53:14
Pavel Kupčík 1972 109 0:54:25
Tibor Riška 1971 89 1:06:24

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vlastimil Bukovjan KESBUK 1961 91 0:40:38
Aleš Stránský ISCAREX ČR Třebová 1960 37 0:41:19
Petr Škrabálek MK Seitl Ostrava 1960 104 0:41:57
Václav Ožana TJ Nové Město na Moravě 1964 50 0:43:19
Josef Gurgulák Lidečko 1962 85 0:43:46
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 10 0:47:42
Radomír Šnevajst KHB Radegast 1963 107 0:48:10
Arnošt Traxler TRI LIFE Zlín 1955 60 0:48:55
Josef Sýkora SK Hranice 1963 121 0:49:23
Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia Brno 1958 139 0:49:54
Jaroslav Trávníček AK Drnovice 1964 49 0:50:42
Stanislav Šrůtek TJ Maratonstav Úpice 1958 22 0:51:09
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 130 0:53:57
Jiří Prokop CGS - Tyres Zlín 1956 87 0:55:05
Miroslav Holub Staří páni Valašské Klobouky 1960 88 0:57:27
Petr Profous Baláž Extreme Team Ostrava 1958 66 0:59:12
Ladislav Višněvský Quort Team Zlín 1962 75 1:03:11

Muži D (60-69 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Svatopluk Kudlička LRS Vyškov 1950 6 0:46:53
Bohumil Holeš JISVA Zlín 1948 61 0:47:26
Stanislav Sviták MK Seitl Ostravavalasek 1950 100 0:48:07
Jiří Strakoš Tatra Kopřivnice 1950 99 0:50:14
Jaroslav Keil Běžec Vysočiny 1953 5 0:50:35
Miroslav Přívětivý AK E.Zátopka Kopřivnice 1953 31 0:50:40
Miloslav Červ Atletika Polička 1950 35 0:51:10
Václav Šír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1948 47 0:51:55
Josef Bobek Tj Znojmo 1949 72 0:52:26
Vladimír Chytil DD Všechovice 1950 1 0:53:32
Josef Šohaj Uherský Brod 1948 69 0:54:46
Dědek Beskydský Klub důchodců 1945 70 0:58:07
Pavel Šmakal BS Slopné 1948 135 1:01:38
František Kubíček Relax Dobré Pole 1946 26 1:02:33

Muži E (70 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Josef Metelka TJ Maratonstav Úpice 1944 23 0:52:53
Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 127 1:03:25
Jiří Plecháček TJ Maratonstav Úpice 1944 20 1:05:15
Květoslav Hána Svatobořice Mistřín 1937 19 1:10:38
Jaroslav Merta ISCAREX ČR Třebová 1935 33 1:11:58
Jaroslav Machala Spartak Hluk 1938 30 1:17:52
Jiří Pejpal TJ Liga 100 Praha 1934 138 1:21:17

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Matěj Nekoranec TRILIFE ZLÍN 1997 92 0:44:38
Vladan Nesvatba Stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 1995 59 0:55:02

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Vévodová AK Perná 1990 84 0:44:50
Lucie Javorová VALACHBAJK CYKLOMIRA 1987 110 0:46:26
Kristýna Chmelková TJ Liga 100 Olomouc 1987 116 0:50:30
Zuzana Kadlčáková KESBUK 1956 97 0:52:01
Petra Macková TJ Slovan Luhačovice 1985 132 0:52:09
Veronika Brázdová Kroměříž 1990 140 0:52:17
Lenka Haramulová Praha 5 1987 4 0:52:47

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková Seco Tools 1975 105 0:45:31
Kristina Obručková KESBUK 1976 96 0:51:10
Hana Müllerová AK Drnovice 1974 11 0:51:13
Mária Sýkorová SYKORA RACE 1975 17 0:51:36
Jitka Kalná KRB Chrudim 1975 7 0:51:53
Ludmila Trávníčková Pepa Team Frýdek-Místek 1973 55 0:54:39
Alena Mahdalová TRILIFE ZLÍN 1970 103 1:03:54
Martina Manová 1976 42 1:03:55
Pavla Hlavičková SÁDLÍK - židle pro život 1979 27 1:14:05

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Matyášová Dolní Dobrouč 1965 81 0:47:08
Marta Durnová Branopac ANTALIS 1964 24 0:51:34
Pavla Višněvská Sport Studio Zlín 1963 74 1:04:51
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 53 DNF

Ženy D (55 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Marie Hynštová AK Drnovice 1957 45 0:50:47
Šárka Pechková TJ Maratonstav Úpice 1956 18 0:54:48
Ilona Bajerová Maraton tým Pavla Nováka 1958 86 0:56:53
Miloslava Keprtová ISCAREX ČR Třebová 1948 32 1:05:23
Miloslava Vraštilová TJ Maratonstav Úpice 1956 21 1:11:28
Eva Cubalová Sokol Bučovice 1947 44 1:12:17

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Daniela Fiodorová Slopné 1999 54 1:05:49

Žákovské kategorie

Dívky 2006-2007 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Julie Dohnalová Běhatlon VK 2007 53 0:01:01,49
Klára Mozgvová Slopné 2006 46 0:01:02,08
Barbora Bačová Běhatlon VK 2007 16 0:01:02,99
Nela Kozubíková Slopné 2006 45 0:01:08,99
Zuzana Machačová Přerov 2007 8 0:01:09,93
Pavlína Petrů Slopné 2006 59 0:01:16,84

Chlapci 2006-2007 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kryštof Bursa Trilife 2006 25 0:00:51,08
Jakub Kovařík VRV Vsetín 2006 2 0:00:55,52
Ondřej Talaš Slopné 2006 56 0:00:57,52
Tomáš Vlček Vizovice 2007 61 0:00:58,11
Ondřej Hubáček Bílovice 2007 33 0:01:00,68
6 Kryštof Vaněk Holešov 2006 13 0:01:01,37
Tomáš Rafaj Sádlík - židle pro život 2007 38 0:01:04,55
Ondřej Kužela Slopné 2006 55 0:01:05,99
Josef Kolařík Slopné 2006 63 0:01:06,87
Benedikt Šoman Tichov 2007 15 0:01:08,49
Jakub Bednář Slopné 2006 65 0:01:10,52
Petr Machů Malenovice 2007 27 0:01:13,84
Ondřej Fojtů Vysoké Pole 2007 58 0:01:18,74

Dívky 2004-2005 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková AK EZ Kopřivnice 2005 14 0:01:52,08
Tereza Havlíčková AHA Vyškov 2004 41 0:01:53,68
Ema Feilhauerová AK EZ Kopřivnice 2005 49 0:01:57,46
Klára Brázdilová Slušovice 2004 47 0:02:00,37
Ema Švachová Slopné 2005 28 0:02:08,40
Jana Kovaříková VRV Vsetín 2004 3 0:02:12,24
Adéla Machů AK Zlín 2004 26 0:02:12,55
Anna Drgová Horní Lhota 2004 32 0:02:23,24
Barbora Kolaříková Slopné 2005 60 0:02:25,58
Monika Bednářová Slopné 2005 64 0:02:30,02
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 2005 39 0:02:45,40

Chlapci 2004-2005 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Růžička Valašské Meziříčí 2004 20 0:01:53,99
Martin Dohnal Běhatlon VK 2005 54 0:01:54,46
Ondřej Pavelka Slopné 2004 5 0:01:54,78
Tommy Müller Přerov 2005 6 0:01:56,68
Adam Dostál Otokovice 2005 11 0:01:59,05
Matyáš Kolařík Slopné 2005 62 0:02:18,90

Dívky 2002-2003 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Kateřina Müllerová AK Drnovice 2002 22 0:03:05,21
Michaela Dostálová Otrokovice 2003 10 0:03:06,43
Daniela Müllerová AK Drnovice 2002 23 0:03:07,08
Anna Halasová AK Drnovice 2003 42 0:03:07,49
Iveta Trojancová AHA Vyškov 2003 18 0:03:11,52

Chlapci 2002-2003 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lukáš Fiodor Slopné 2002 1 0:02:52,30
David Lavička Nilfisk - Alto 2003 48 0:02:57,24
Vojtěch Drga Horní lhota 2002 31 0:02:57,55
Eddie Müller Přerov 2002 7 0:03:06,55
Adam Vařák Zlín 2003 30 0:03:25,99
Tomáš Sýkora Vizovice 2003 36 0:03:25,99

Dívky 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 50 0:04:42,55

Chlapci 2000-2001 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Fojtů Vysoké Pole 2000 57 0:03:40,37
Jakub Hulín ČSK Uherský Brod 2000 34 0:03:54,55
Tomáš Majzlík Slopné 2001 17 0:04:07,58
Vojtěch Bednář Slopné 2001 66 0:04:35,65

Dorostenky 1998-1999 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tereza Havíčková AHA Vyškov 2004 43 0:04:22
Daniela Müllerová AK Drnovice 2002 73 0:04:38
Anna Halasová AK Drnovice 2003 44 0:04:40

Dorostenci 1998-1999 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Karel Sýkora Vizovice 1999 29 0:03:33
Šimon Švach Slopné 1998 29 0:03:38
Vilém Koařík Vizovice 1999 51 0:04:20

Juniorky 1996-1997 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Denisa Machalová AK Drnovice 2000 67 0:09:42
Kateřina Müllerová AK Drnovice 2002 72 0:09:54
Alena Kolaříková Vizovice 1997 52 0:10:34

Junioři 1996-1997 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

Děvčata 2012 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 Adéla Štěpánková Hovězí 2012 56
9 Alžběta Vlčková Vizovice 2013 35
8 Ema Kozubíková Luhačovice 2013 117
4 Eva Martincová Slopné 2013 63
10 Jolana Váňová Slopné 2012 57
6 Klára Bezslezinová Zlín 2013 43
5 Lucie Malotová Slopné 2012 47
7 Marie Váňová Slopné 2013 113
3 Sabina Havlíčková Vyškov 2012 24
1 Vanda Oksnerová Luhačovice 2012 1

Chlapci 2012 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
10 David Kubík Luhačovice 2012 2
2 Filip Pokluda Zlín 2012 33
9 Jakub Juřík Hvozdná 2013 59
8 Jiří Machů Slopné 2013 66
3 Luděk Kovařík Vsetín 2012 4
1 Martin Farda Zlín 2012 53
4 Matyáš Macka Pozlovice 2013 40
6 Matěj Halas AK Drnovice 2013 25
5 Přemysl Žaludek Malenovice 2013 38
7 Šimon Řehák Malenovice 2013 49

Děvčata 2010-2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 Alžběta Šumanová Tichov 2010 10
6 Anežka Halasová AK Drnovice 2011 23
3 Anna Pavelková Slopné 2010 7
4 Hana Surovcová Slopné 2010 69
2 Jana Bětíková JEM Tým 2010 36
9 Markéta Albrechtová Slopné-Zlín 2011 12
1 Sabina petrů Slopné 2010 31
8 Sofie Juřiková Hvozdná 2011 58
7 Viktorie Nešporová Zlín 2011 45

Chlapci 2010-2011 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 Adam Dubec Slopné 2011 65
111 David Slováček Újezd 2010 37
102 Filip Račák Slopné 2010 9
107 Filip Svízela Zlín 2010 44
101 Jakub Vápeník SSK Ostrava 2010 16
110 Jan Bezslezina Zlín 2010 42
8 Jan Žůrek Němčany 2011 68
7 Lukáš Hlavička Praha 2011 19
4 Martin Elšík Slopné 2011 111
2 Martin Holín Uherský Brod 2011 18
106 Matyáš Chromčák Slopné 2010 27
109 Matyáš Kovařík Luhačovice 2010 64
3 Matyáš Petrů Slopné 2011 61
1 Oskar Bursa Tri life 2011 14
112 Petr Váňa Slopné 2010 112
108 Richard Kolařík Slopné 2010 46
9 Sebastián Macka Pozlovice 2011 41
104 Stanislav Farda Zlín 2010 52
103 Vítek Vařák Zlín 2010 17
6 Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 116
105 Štěpán Mikulka Slopné 2010 51

Děvčata 2008-2009 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
8 Aneta Petrů Slopné 2008 60
7 Anna Štěpánková Hovězí 2009 55
15 Barbora Váňková Holešov 2009 8
13 Barbora Řeháková Malenovice 2008 48
6 Ema Manová Velky Ořechov 2008 32
9 Jolana Kozubíková 2008 115
3 Lucie Šenkeříková AK EZ Kopřivnice 2008 50
10 Marie Martincová Slopné 2008 62
11 Marketá Vlčková Vizovice 2009 34
5 Monika Mozgvová Slopné 2008 21
4 Monika Trojanová AHA Vyškov 2009 13
1 Nela Štefková AK EZ Kopřivnice 2008 20
12 Valérie Dřímalová Zlín 2008 29
14 Verunika Žůrková Němčany 2009 67
1 Zuzana Kovaříkova VRV Vsetín 2008 5

Chlapci 2008-2009 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
12 Daniel Kubík Luhačovice 2009 3
3 David Chovaneček Štramberk 2009 11
8 Filip Brázdil Slušovice 2009 22
2 Jan Elšík Slopné 2008 110
7 Krištof Taláš 2009 28
1 Lukáš Vápeník SSK Ostrava 2009 15
11 Matěj Mizerák Mariánské Údolí 2009 30
4 Patrik Kužela Slopné 2009 26
6 Petr Bláha 2009 54
9 Radek Slováček Újezd 2007 39
10 Tomáš Machač Přerov 2009 6
5 Tomáš Riška Zlín 2008 114

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Luděk Kovařík Vsetín 1973 4 0:12:07
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 24 0:13:51
Zdeněk Smutný AK Drnovice 1957 74 0:15:26
Jakub Kovařík VRV Vsetín 2006 9 0:15:38
Marek Trojanec AHA Vyškov 1975 19 0:16:09
Josef Růžička Valašské Meziříčí 1976 21 0:18:18
Andrej Kusenda BK Lysá p.Makytou 1937 69 0:22:29

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Doleschalová Moravia Man Team 1981 70 0:14:02
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 1976 68 0:14:53
Ivona Dostálková Otrokovice 1977 12 0:16:145
nahoru