Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

14. ročník Slopenské desítky (16. 9. 2018)

Závodu se zúčastnilo celkem:
98 mužů, 31 žen, 84 žáků, 70 předškoláků, 23 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 M

Muži A (20-39 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martin Hečko Valachbajk team 1987 18 0:39:34
Andrej Višněvský SCMT 1991 51 0:39:58
Milan Zvonek Zvonek sport Val. Klob. 1984 91 0:41:08
Jan Sedláček 1987 113 0:42:15
Josef Barot TJ Slavkov pod Hostýnem 1982 64 0:42:28
Dominik Matula Mattoni Freerun Zlín 1994 33 0:43:20
Michal Vaculík Štítna nad Vláří 1982 82 0:43:33
Jiří Kalousek Zvonek sport Val. Klob. 1981 71 0:43:52
Dalibor Jedlička SSK Vítkovice 1991 124 0:45:29
Filip Tomanec KHS Zlín 1987 114 0:45:51
Jan Tláskal 1983 46 0:45:51
Pavel Dubčák 1986 89 0:46:55
Jiří Umlauf 1994 35 0:47:02
Štěpán Švach BS Slopné 1995 67 0:47:03
Tomáš Misař M.T.D.E. 1985 90 0:47:05
Václav Zbranek Valachbajk team 1981 70 0:47:34
Jan Zvonek Zvonek sport Val. Klob. 1992 102 0:47:51
Petr Bečica 1990 31 0:48:01
František Kráčalík SK Ujezd 1998 117 0:48:03
Michal Holčák Zvonek sport Val. Klob. 1989 93 0:48:30
Jakub Sporek Holešov 1982 85 0:48:38
Milan Kopp Sykora rinning 1985 43 0:49:05
Roman Janku 1986 76 0:51:05
Šimon Švach BS Slopné 1998 65 0:51:51
Radomír Švihel BS Slopné 1988 4 0:52:25
Lukáš Sýkora AK Olomouc 1990 111 0:53:37
Karel Halberštádt 1994 108 0:53:39
Martin Macek Easy fitness Zlín 1982 101 0:54:21
Martin Čech 1979 128 0:57:21
Pavel Khain SK Sokolská Street 1979 116 0:59:31
Jakub Duchoň 1998 62 1:01:30
Martin Knotek Slawex runners 1988 110 1:02:10
Vítězslav Smíšek 1979 120 1:02:49
Stanislav Homola 1993 66 1:03:15
Milan Šíma 1983 129 1:12:08
Cyril Nevělík Otrokovice 1984 3 1:12:23
Radim Růžička Poupatka 1979 47 1:12:38

Muži B (40-49 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František Vagenknecht ASTER Jičín 1978 37 0:40:47
Svatopluk Janečka 1972 106 0:41:50
David Lavička Ghost Team 1973 94 0:42:34
Marek CHmela Prakšice 1974 52 0:43:10
Jan Pražan Trimill Team 1978 105 0:43:17
Jan Záruba Six Monkeys 1977 39 0:43:43
René Slánský Běhatlon Valašské Klobuky 1972 54 0:44:31
Lukáš Zvonek Mattoni Freerun Zlín 1975 98 0:44:55
Zdeněk Ohnůtek Lucoklima Running Team 1975 78 0:45:46
Milan Ředina MK Prostějov 1971 127 0:45:49
Jan Kábela SP Malenovice 1978 73 0:46:13
Ivan Pavlis BK Lysá pod Makytou 1977 5 0:46:33
Lukáš Brada Skaštice 1978 81 0:46:48
Patr Borsky Jisva Zlín 1972 107 0:49:28
Martin Pešta Bakako Nová Paka 1978 40 0:50:56
Jaroslav Čtvrtlík Kolex Valašské Klobouky 1972 55 0:51:15
Zdeněk Vláčilík SP Malenovice 1977 74 0:51:44
Jiří Kepka Baskeťáci Vsetín 1969 59 0:52:50
Tomáš Tvarůžka Kroměříž 1972 72 0:52:53
Pavel Růžička 1978 95 0:53:12
Ondřej Pokluda SP Malenovice 1969 26 0:54:12
Tomáš Slavík TPE Obeciny 1976 19 0:54:21
Petr Švach Pedro Team 1969 53 0:54:25
Juraj Raičičiar Dolnolhotský triatlon 1975 125 0:54:37
Aleš Pavelka Valachiarun. cz 1976 60 0:54:56
Jiří Mana Tenistrenér Zlín 1975 9 0:55:15
Pavel Kurfurst 1978 123 0:56:19
Radim Valerián 1975 48 0:58:06
filip Zeman Mattoni Freerun Zlín 1978 119 0:59:05
David Kubičík SSC Otrokovice 1972 97 1:01:21
Martin Jaroněk Mattoni Freerun Zlín 1969 103 1:01:27
Petr Vidlář SP Malenovice 1971 75 1:09:15
Roman Michna Sourozenci s.r.o. 1977 122 1:10:43
Roman Šimoník Sport Klub Kopec 1977 1 1:12:16
Martin Kadlec 1975 1122 1:19:29

Muži C (50-59 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František bUŘIL Vidochov 1966 38 0:42:53
Bronislav Matouch Jisva Zlín 1965 34 0:43:25
Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1965 23 0:46:28
Jiří Zátopek AK EZ Kopřivnice 1960 7 0:46:45
Jaroslav Banda MH bike-někdy prostě 1966 83 0:48:49
Július Pšenica Malenovice 1967 118 0:49:31
Jiří Vinklárek TJ Rožnov pod Radhoštěm 1961 68 0:49:40
Štefan Groš S.K. Valašské Království 1961 22 0:53:00
Petr Fojtík Zvonek sport Valašské Klobouky 1964 41 0:54:06
Jiří Vopařil Jisva Zlín 1964 99 0:54:22
Jiří Bruger 1964 25 0:55:26
Josef Vanta Triclub Doruška 1962 15 0:57:13
Josef Sýkora 1963 109 0:57:33
Ladislav Višněvský Quort team Zlín 1962 50 1:03:13
Pavel Freitinger 1964 36 1:06:35
Josef Duchoň 1964 61 1:06:49

Muži D (60-69 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Stanislav Štůrek TJ Maratonstav Úpice 1958 12 0:48:15
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 15 0:49:22
Pavel Dorušek Klenoty Slavičín 1954 21 0:51:53
Milan Kobliha LRS Vyškov 1957 80 0:54:40

Muži E (70- let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Oldřich Šmída TJ Maratonstav Úpice 1948 17 0:48:38

Junioři

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Filip Vabroušek AK Zlín 1999 42 0:41:58
Karel Sýkora Sykora rinning 1999 30 0:45:51
Radek Milička Slawex runners 2000 57 0:49:12
Jiří Kutálek 1999 115 0:57:11
Jan Duchoň 2001 63 1:03:26

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Silvie Zvonková Zvonek sport Valašské Klobouky 1985 92 0:49:41
Veronika Brázdová Sykora rinning 1990 27 0:49:51
Vedula Skoupá 1985 11 0:54:06
Helena CHromeková Slawex runners 1986 77 0:54:31
Barbora Muchová Vsetín 1985 84 0:55:44
Jana Otavová Slawex runners 1985 56 0:57:02
Dominika Machlíčková Pro Verču Vaňkoou 1996 45 1:02:52
Klára Končitíková 1990 69 1:03:15
Iveta Macek Easy fitness Zlín 1987 100 1:06:13
Zuzana ŠIMOVÁ SKÁJ team 1998 126 1:12:08

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková 1975 8 0:48:12
Mária Sýkorová Sykora rinning 1979 28 0:53:17
Ivana Pavlisová BK Lysá pod Makytou 1977 6 0:54:40
Mirka Zichová Slavičín 1981 20 0:56:43
Eva Málková Slawex runners 1982 58 0:57:52
Martina Manová Velký Ořehov-ALCINA 1976 10 1:01:32
Leona Havranová Vsetín 1974 88 1:02:23
Marcela Zavadilová TJ Sokol Jablůnka 1978 86 1:07:01
Veronika Vaňková SK Ujezd 1977 44 1:08:57
Iveta Nevělíková Otrokovice 1975 2 1:12:23
Veronika Zemčíková Mattoni Freerun Zlín 1977 96 1:21:38

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Brugerová 1973 24 0:54:44
Jana Strnádková Dolní Kalná 1971 16 0:57:24
Tamara Sichálková Mattoni Freerun Zlín 1973 104 1:01:17
Petra Koutková Sourozenci s.r.o. 1973 121 1:07:20
Eva Solařová Solario team 1970 29 1:08:39
Martina Kovářová 1971 87 1:10:58
Blanka Bednarská Sportguides tema Rožnov 1966 32 1:15:56

Ženy D (55- let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Eva Dvořáková Prostějov 1955 79 0:58:46
Pavla Višněvská Quort team Zlín 1963 49 1:08:28

Juniorky

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Veronika Šmotková 1999 92 1:02:51

Žákovské kategorie

Dívky 2010-2011 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Bětíková JEMM Pozlovice 2010 68 0:00:52,52
Anna Pavelková Slopné 2010 11 0:00:52,84
Linda Šilberská Malenovice 2011 57 0:00:55,11
Sabina Repatá Loučka 2011 72 0:01:00,24
Hana Surovcová Slopné 2010 35 0:01:07,65
Klára Moravcová Jeseník 2011 5 0:01:08,40
Markéta Albrechtová Slopné 2011 18 0:01:09,68
Kateřina Surovcová Slopné 2011 36 0:01:10,34
Dora Kantoravá Loučka 2011 56 0:01:11,05
Sofie Juříková Slopné 2011 42 0:01:15,84

Chlapci 2010-2011 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Filip Orbes TJ Jiskra Otrokovice 2011 22 0:00:48,24
Martin Kocourek Běhatlon Valašské Klobuky 2010 30 0:00:48,78
Filip Račák Slopné 2010 38 0:00:48,89
Adam Gerych Drnovice 2010 9 0:00:50,78
Matyáš Chomčák Slopné 2010 24 0:00:52,49
Libor Železník Babice 2011 27 0:00:53,08
Jakub Skoupý Slavičín 2011 47 0:00:55,11
Štěpán Mikulka Slopné 2010 8 0:00:55,90
Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 69 0:00:56,68
Richard Kolařík Slopné 2010 62 0:00:59,14
Sebastoán Macka Slovan Luhačovice 2011 82 0:00:59,58
Adam Nevělík Otrokovice 2010 7 0:00:59,99
Adam Dubec Slopné 2011 61 0:01:01,55
Šimon Mizerák Mariánské údolí 2011 28 0:01:01,96
Michal Latinák Sehradice 2011 71 0:01:03,49
Martin Elšík Slopné 2011 80 0:01:09,24
Marek Hlavička Pozlovice 2011 78 0:01:11,90
Petr Váňa Slopné 2010 41 0:01:30,90

Dívky 2008-2009 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Barbora Udvarosová AK EZ Kopřivnice 2008 37 0:01:39,21
Monika Železníková Babice 2008 26 0:01:40,08
Nela Štefková AK EZ Kopřivnice 2008 54 0:01:41,18
Adéla Orbesová TJ Jiskra Otrokovice 2008 23 0:01:41,40
Ema Manová AK Zlín 2008 43 0:01:45,84
Barbora Pavlisová BK Lysá pod Makytou 2008 10 0:01:47,14
Lucie Šenkeříková SK Kopřivnice 2008 15 0:01:49,84
Michaela Hrabcová Biatlon Babice 2008 44 0:01:50,21
Tereya Žaludková AK Zlín 2009 40 0:01:50,90
Barbora Hudečková AK Kroměříž 2009 3 0:01:53,05
Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 34 0:01:56,27
Natalie Pavlenková AK Zlín 2009 16 0:01:57,74
Sára Zichová Slavičín 2009 73 0:01:59,62
Pavlína Paprskářová Maple Zlín 2009 20 0:01:59,90
Marie Martincová Slopné 2008 55 0:02:01,02
Anna Štěpánková Kobra Vsetín 2009 21 0:02:05,11
Markéta Vlčková Atletika Vizovice 2009 51 0:02:06,34
Monika Mozgvová Slopné 2008 74 0:02:11,65
Jolana Kozubíková Luhačovice 2008 70 0:02:28,84
Hana Martincová Slopné 2009 64 0:02:39,55
21 Eliška Slavíková AK Zlín 2009 67 DNF

Chlapci 2008-2009 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Václav Kocourek Běhatlon Valašské Klobuky 2008 31 0:01:47,43
Jan Elšík Slopné 2008 81 0:01:49,81
Jakub Linhart Zádveřice 2008 50 0:01:52,34
Krištov Talaš Slopné 2009 63 0:01:55,68
Adam Linhart Zádveřice 2008 49 0:02:02,08
Jan Moravec Jeseník 2009 4 0:02:03,27
Radim Hlavička Pozlovice 2008 79 0:02:07,34
Matěj Mizerák Mariánské údolí 2009 29 0:02:10,05
Petr Bláha Pitín 2009 52 0:02:12,37

Dívky 2006-2007 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Barbora Žaludková AK Zlín 2007 39 0:02:51,43
Michaela Paprskářová Maple Zlín 2006 19 0:03:03,90
Tereza Hudečková TJ Slávia 2007 2 0:03:23,65
4 Magdaléna Jancová Prostřední Bečva 2007 1 DNF

Chlapci 2006-2007 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 46 0:02:41,96
Tomáš Vlček Atletika Vizovice 2007 48 0:02:43,43
Ondřej Hubáček Biatlon Halenkovice 2007 45 0:02:44,18
Petr Solař Solario team 2006 76 0:02:51,62
Filip Křížek Orel Vyškov 2006 32 0:02:54,30
Ondřej Kužela Slopné 2006 66 0:02:56,65
Michal Moravec Jeseník 2006 6 0:02:57,14
Josef Kolařík Slopné 2006 60 0:03:00,05
Robin Šilberský Malenovice 2006 58 0:03:17,30

Dívky 2004-2005 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK Kopřivnice 2005 17 0:03:28,58
Kristýna Krocová Sokol Vizovice 2004 83 0:03:52,43
Tereza Martínková Valašské Klobuky 2004 65 0:04:09,34
Alexandra Váňová Slopné 2005 14 0:04:10,93
Michaela Štefková AK EZ Kopřivnice 2005 53 0:05:44,46

Chlapci 2004-2005 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Pavelka Slopné 2004 12 0:03:19,68
Matyáš Kolařík Slopné 2005 59 0:04:08,49

Dorostenky 2002-2003 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Iveta Trojancová Orel Vyškov 2003 33 0:03:48,55
Dominika Váňová Slopné 2002 13 0:04:05,74
Anna Balážová Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2003 75 0:04:14,24
Lucie Chomčáková Slopné 2002 25 0:04:58,37

Dorostenci 2002-2003 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Sýkora Sykora rinning 2003 77 0:03:36,90
David Jančík Vizovice 2003 84 0:03:59,55
Marek Jančík Vizovice 2003 85 0:04:38,24

Juniorky 2000-2001 (2000m)

Bez obsazení.

Junioři 2000-2001 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga SDH Horní Lhota 2001 205 0:07:22,43

Příchozí (3 000 m.)

Muži (bez rozdílu věku )

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Drga SDH Horní Lhota 2002 98 0:11:29,80
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 88 0:12:15,77
Ondřej Hubáček Biatlon Halenkovice 2007 89 0:12:23,80
Libor Železník Babice 2011 83 0:13:10,58
Libor Železníková Babice 1978 87 0:13:17,17
Tomáš Vlček Atletika Vizovice 2007 90 0:13:36,42
Jakub Linhart Zádveřice 2008 92 0:14:35,95
Luděk Kovařík EDIE Team Vsetín 1973 101 0:14:54,89
Jiří Šilberský 1974 95 0:14:55,92
Tobias Riessler 2008 103 0:15:33,11
Aleš Hanus Horní Lhota 1979 106 0:15:33,36
Adam Linhart Zádveřice 2008 93 0:16:51,83
Petr Riessler 1973 102 0:16:52,45

Ženy (bez rozdílu věku )

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nikola Chovanečková SK Kopřivnice 2005 107 0:12:04,27
Monika Železníková Babice 2008 86 0:12:51,14
Barbora Pavlisová BK Lysá pod Makytou 2008 80 0:12:59,80
Barbora Žaludková AK Zlín 2007 100 0:14:40,02
Anna Štěpánková Kobra Zlín 2009 82 0:14:40,55
Zuzana Kovaříková EDIE Team Vsetín 2008 104 0:14:54,45
Linda Šilberská 2011 94 0:14:56,27
Markéta Vlčková Atletika Vizovice 2009 91 0:17:56,55
Ivana Duchoňová 1967 99 0:19:04,58
Ivona Misařová Slopné 1976 97 0:19:04,92

Sluníčkový běh

Děvčata 2016 a mladší (30 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
ANNA Trunkátová Slopné 2016 52
Anděla Hanusová Horní Lhota 2017 51
Gaia Macková Luhačovice 2016 30
Martina Smíšková Bojkovice 2016 42
Natálie Dubcová Slopné 2016 22
Sára CHromeková Slavičín 2016 30
Tereza Vlčková Slopné 2016 36

Chlapci 2016 a mladší (30 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Krištov Kundera Vizovice 2016 61
Libor Malaník Dolní Lhota 2016 54
Martin Bětík JEMM Pozlovice 2016 27
Matěj Studeník Slopné 2016 65
Pavel Bláha Pitín 2016 10
Tobiáš Remeš Dolní Lhota 2016 56

Děvčata 2015 (50 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
7 Amálie Kozubíková Slopné 2015 70
2 Barbora Albrechtová Slopné 2015 2
4 Eliška Vaculíková Štítná nad Vltavou 2015 34
1 Josefa Hanusová Horní Lhota 2015 50
9 Natalie Tvarůžková Slopné 2015 72
5 Nina Khainová Zlín 2015 44
3 Nina Zvonková Brumov-Bylnice 2015 46
8 Rozárka Grombířová Vizovice 2015 4
6 Tereza Tláskalová Přerov 2015 28
9 Viktorie Raková Slopné 2015 60

Chlapci 2015 (50 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 Adam Plášek Sehradice 2015 63
3 Tomáš Malota Slopné 2015 16
1 Vojtěch Kovařík Vsetín 2015 48

Děvčata 2014 (50 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
7 Adéla Malaníková Dolní Lhota 2014 53
6 Adéla Šenkeříková Kopřivnice 2014 1
4 Alice Zvonková Valašské Klobuky 2014 31
5 Isabella Jansová Myjava 2014 57
3 Klára Solanská Poteč 2014 29
1 Tereza Kunderová Vizovice 2014 71
2 Tereza Latináková Sehradice 2014 20

Chlapci 2014 (50 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
10 Adam Račák Slopné 2014 6
12 Daniel Misař Zlín 2014 37
4 Daniel Petru Slopné 2014 59
6 David Kolařík Slopné 2014 21
2 David Psota Sereď 2014 43
15 Dominik Dubec Slopné 2014 23
7 Jakub Grombíř Vizovice 2014 3
Jakub Janeček Slavičín 2014 45
3 Jan Vaculík Štítna nad Vláří 2014 33
14 Jiří Žák Slopné 2014 73
11 Josef Váňa Slopné 2014 39
8 Lukáš Kozubík Slopné 2014 69
9 Martin Váňa Slopné 2014 38
1 Matěj Gureň Uherský Brod 2014 64
5 Michal Vaculík Štítna nad Vláří 2014 32
13 Sebastián Černobila Újezd 2014 67

Děvčata 2012-2013 (150 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 Adéla Štěpánková Kobra Vsetín 2012 5
6 Alžběta Vlčková Atletika Vizovice 2013 9
10 Anna Skoupá Slavičín 2013 12
9 Barbora Kantoravá Loučka 2013 11
7 Dominika Remešová Dolní Lhota 2013 55
5 Ema Kozubíková Luhačovice 2013 18
12 Eva Martincová Slopné 2013 14
8 Lucie Malotová Slopné 2012 15
3 Lucie Martínková Valašské Klobuky 2013 13
1 Lura Zichová Slavičín 2012 17
11 Marie Vlčková Slopné 2012 35
13 Marie Váňová Slopné 2013 68
4 Nikola Zvonková Brumov-Bylnice 2012 47

Chlapci 2012-2013 (150 m.)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
9 Filip Pokluda Zlín 2012 19
7 Jakub Juřík Slopné 2013 8
8 Kryštof Škarek Slopné 2013 40
4 Luděk Kovařík Vsetín 2012 49
2 Lukáš Kundera Vizovice 2012 62
1 Matyáš Macka Luhačovice 2013 25
5 Ondřej Minařík Luhačovice 2012 58
Oto Heinz Slopné 2012 24
3 Petr Zábojník Horní Lhota 2012 66
6 Přemek Žaludek 2013 7
nahoru