Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

15. ročník Slopenské desítky (25. 8. 2019)

Závodu se zúčastnilo celkem:
128 mužů, 29 žen, 71 žáků, 73 předškoláků, 21 příchozích, 9 štafet

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

HLAVNÍ ZÁVOD NA 10 000 M

Muži A (20-39 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jonáš Hubáček HOB Řetechov 1995 28 0:37:23
Pavel Dvořák AC Prostějov 1982 97 0:38:19
Milan Zvonek Zvonek sport Valašské Klobouky 1984 99 0:41:37
Andrej Višněvský 1991 53 0:41:53
Martin Hečko Valachbajk team 1987 112 0:44:54
Dalibor Jedlička SSK Vítkovice 1991 151 0:45:03
Michal Vaculík Stravováni Marcaník 1982 89 0:45:21
Jiří Kolařík SK Slopné 1998 14 0:45:31
Radim Derka Přerov 1991 68 0:47:06
Jan Tláskal Přerov 1983 130 0:47:21
Roman Janku Zvonek sport Valašské Klobouky 1986 129 0:47:31
Tomáš Misař M.T.D.E. 1985 31 0:47:40
Tomáš Minařík Valachbajk team 1981 140 0:48:01
Filip Tomanec 1987 152 0:48:04
František Kráčalík SK Ujezd 1998 134 0:48:55
Filip Bukovjan KESBUK 1990 43 0:49:17
Ondřej Dominec Zlín 1981 137 0:49:18
Jiří Umlauf 1994 49 0:49:36
Tomáš Šumbera RUN Magazine team 1980 40 0:49:59
Pavel Dubčák 1986 119 0:50:13
Šimon Švach BS Slopné 1998 120 0:50:32
Pavel Heinz Tata a syn 1999 131 0:50:43
Jiří Bombera Městečko Trnávka 1985 156 0:51:42
Ondřej Minařík Valachbajk team 1992 100 0:52:03
Petr Bečica Valachbajk team 1990 85 0:52:16
Martin Mlčoch 1994 23 0:52:25
Vlastimil Pilař Brno 1984 139 0:52:28
Jiří Slezák TJ Slovan Luhačovice 1990 57 0:52:31
Luděk Kovařík Vysoké pole 1997 72 0:53:54
Štěpán Švach 1995 147 0:53:54
Martin Macek Easy fitness Zlín 1982 144 0:54:29
Karel Halberštádt Újezd 1994 122 0:55:49
Zdeněk Langer Valachbajk team 1983 98 0:56:24
Jakub Stříž Horobice 1996 84 0:56:42
Luboš Mareček Brno 1982 114 0:57:07
Jiří Kutálek Zlín 1999 141 0:57:28
Pavel Hanáčík Zlín 1997 59 0:58:31
Ondřej Konečný Mártyho Afro Cirkus 1987 75 1:00:13
Tomáš Tvarůžka Kroměříž 1982 39 1:00:38
Pavel Kozubík Zlín 1992 157 1:01:03
Vojtěch Slovák Mártyho Afro Cirkus 1984 76 1:02:22
Cyril Nevělík Runners Otrokovice 1984 45 1:02:36
Vladimír Carraba Runners Otrokovice 1996 47 1:02:36
Martin Beníček Heršpice 1984 154 1:04:44
Karel Vágner Paseky 1981 22 1:05:24
Petr Pálaníček Trnava 1995 56 1:05:40
Pavel Vokatý Vigantice 1980 7 1:08:02
David Kopřiva ELJAM RUN 1990 103 1:15:05
Petr Koplík Mártyho Afro Cirkus 1983 148 1:20:08

Muži B (40-49)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
František Vagenknecht Nova Paka 1977 10 0:39:39
Svatopluk Janečka Velké Karlovice 1972 108 0:40:50
Milan Pleva Běžecký klub Lysá pod Makytou 1972 20 0:42:22
Jiří Daněk Uherské Hradiště 1976 90 0:42:40
Josef Hubáček KESBUK 1973 9 0:43:47
Marek Chmel Prakšice 1974 60 0:43:59
Josef Staník BK Lysá pod Makytou 1973 19 0:44:55
Jiří Dohnal Běhatlon Valašské Klobuky 1976 26 0:45:28
Luděk Sofík Sófa 1971 77 0:45:52
Petr Kučera KESBUK 1972 69 0:46:07
Juraj Raičičiar Dolnolhotský triatlon 1975 115 0:47:51
Roman Vagenknecht TJ Maratonstav Úpice 1975 11 0:48:09
Zbyněk Raška SK ZaFaR Frenštát p. R. 1975 86 0:48:36
Alojs Mališka Provodov 1972 117 0:49:13
Roman Bublák Nesmíš to vzdát !!! 1971 92 0:49:19
Jaroslav Krpenský Valašské Klobuky 1975 105 0:50:54
Petr Borský Jisva Zlín 1972 111 0:51:01
Petr Neugebauer Bělá pod Pradědem 1975 2 0:51:17
Vlastimil Martinák BS Popov 1977 88 0:51:19
Jaroslav Podhajský Jisva Zlín 1972 110 0:52:33
Martin Kundera Vizovice 1978 79 0:53:17
David Procházka Zlín 1970 142 0:53:44
Jaroslav Čtvrtlík Kolex Valašské Klobouky 1972 73 0:53:54
Karel Machů SP Malenovice 1975 150 0:55:56
Pavel Růžička BK Březnice 1976 96 0:56:07
Petr Veselý Slawex runners 1971 127 0:57:09
Radim Valerián Panteři 1975 107 0:57:36
Jan Špaček ELJAM RUN 1977 104 0:57:47
Marek Lapáček Prosenice 1976 146 0:58:33
Jiří Mana Suntel Running 1975 87 0:58:40
Jiří Kapucián Zlín 1975 118 0:58:48
Marek Vlček Slopné 1979 153 0:59:19
Lukáš Suchánek KHB Radegast 1979 149 1:00:30
Marek Mička 1970 95 1:03:17
Josef Váňa Trnková trojka 1979 145 1:05:08
Vítězslav Smíšek SDH Bojkovice 1979 101 1:05:48
Josef Zvončák SK Ujezd 1974 132 1:13:33
Pavel Keprt Šneci v běhu 1974 50 1:15:49
Martin Kadlec 1975 125 1:26:35

Muži C (50-59 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vlastimil Bukovjan KESBUK 1961 41 0:43:41
Martin Sadílek Jisva Zlín 1969 109 0:44:17
Radomír Soukup Zlín 1968 94 0:44:31
Bronislav Matouch Jisva Zlín 1965 61 0:44:45
Julius Pšenica Ivor-Solne 1967 135 0:45:07
Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1965 32 0:46:33
Josef Galgulák 1962 63 0:48:09
Martin Bařinka Zlín 1969 65 0:48:26
Pavel Červenka SP Malenovice 1969 91 0:48:39
Josef Hubáček Slovan Luhačovice 1961 29 0:49:07
Mirda Machuča Runeři Družstevník Drnovice 1969 1 0:51:01
Gamba Sedláček Auto Gamba 1969 81 0:51:51
Robert Janiček BK Lysá pod Makytou 1969 17 0:52:43
Vít Kunčar TJ Slovan Luhačovice 1966 55 0:54:21
Štefan Groš S.K. Zafar 1961 35 0:55:53
Ondřej Pokluda SP Malenovice 1969 54 0:56:01
Karel Sýkora Sykora rinning 1967 24 0:56:04
Jiří Vopařil Jisva Zlín 1964 78 0:57:04
Petr Fojtík Zvonek sport Valašské Klobouky 1964 34 0:58:39
Petr Švach Slopné 1969 58 1:00:45
Leopold Polanský Valachbajk team 1963 5 1:02:23
Libor Slezák TJ Slovan Luhačovice 1962 56 1:03:37
Radomír Šnevajs KHB Radegast 1963 36 1:04:11
Pavel Freitinger Vsetín 1964 62 1:05:55
Ladislav Višněvský Quort team Zlín 1962 52 1:06:11

Muži D (60-69 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vladimír Vacarda ELEVEN RUN TEAM 1959 67 0:45:18
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 15 0:50:48
Stanislav Šrůtek TJ Maratonstav Úpice 1958 12 0:55:48
Vlastimil Škorňa Zlín 1955 136 0:55:48
Jiří prokop Běhy Zlín 1956 64 1:02:24

Muži E (70 a více let )

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Oldřich Šmída TJ Maratonstav Úpice 1948 13 0:53:49

Muži J (19 let a mladší)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martin Čmelík Leskovec 2001 116 0:40:12
Michal Staník BK Lysá pod Makytou 2002 18 0:41:33
Adam Janiček BK Lysá pod Makytou 2002 16 0:45:17
Patrik Šůstek Sehradice 2004 33 0:46:41
Vojtěch Drga SHD Dolní Lhota 2002 138 0:48:29
Lukáš Fiodor Slopné 2002 6 0:49:10
Radek Milička Slawex runners 2000 121 0:53:20
Jan Moravec JM Team Letohrad 2002 48 1:00:20
Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 4 1:07:24

Ženy A (20-34 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Latináková Zvonek sport Valašské Klobouky 1988 27 0:51:48
Vendula Skoupá Sykora rinning 1985 39 0:53:35
Veronika Brázdová Valachbajk team 1990 113 0:56:15
Veronika Šmotková Sehradice 1999 83 0:59:56
Lucie Beníčková Heršpice 1992 155 1:04:45
Michaela Urubková Dolní Lhota 1990 124 1:05:35
Iveta Macek Easy fitness Zlín 1987 143 1:07:39
Dominika Machalíčkova Cimbálová muzika Cyril 1996 133 1:08:16
Ivana Konečná Mártyho Afro Cirkus 1987 74 1:16:59

Ženy B (35-44 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Renata Michálková Slovan Luhačovice 1981 30 0:54:33
Mária Sýkorová Sykora rinning 1979 25 0:56:04
Radka Krpenská Valašské Klobuky 1979 106 0:56:30
Iva Karafiátová Zlín 1980 38 1:01:51
Pavla Marková OB Vizovice 1978 123 1:05:01
Milena Kovaříková Vysoké pole 1975 71 1:10:07
Iveta Nevělíková Runners Otrokovice 1975 46 1:13:12
Veronika Vaňková SK Ujezd 1977 126 1:15:20
Jarmila Váňová Slopné 1977 42 1:19:12

Ženy C (45-54 let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Dagmar Vrajikova Otrokovice 1973 44 0:53:19
Jitka Bařinkvá Zlín 1972 66 0:54:06
Alena Kadlecová BK Lysá pod Makytou 1966 21 0:55:00
Jitka Pachulová Ostrava 1967 93 1:07:18
Blanka Bednarská Sportguides tema Rožnov 1966 128 1:12:13
Magda Rašková Slavičín 1973 67 1:15:32
Eva Solařová Solario team 1970 70 1:18:28
Ivana Polanská Zlín 1965 3 1:25:45

Ženy D (55- let)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavla Višněvská Quort team Zlín 1963 51 1:16:41
Jana Šmotková Sehradice 1963 DNF

Ženy J (19 let a mladší)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Renata Flašarová Biatlon Halenkovice 2002 8 1:08:41

ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

Dívky 2011-2012 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Simona Václaviková Rajhrad 2011 9 0:00:52,54
Linda Šilberská Malenovice 2011 22 0:00:54,24
Sabina Repatá Loučka 2011 35 0:00:58,14
Adéla Štěpánková Kobra Vsetín 2012 18 0:01:04,70
Sofie Juříková Slopné 2011 20 0:01:08,33
Markéta Albrechtová Slopné 2011 43 0:01:10,74
Tereza Krajčová Luhačovice 2012 5 0:01:11,11
Kateřina Surovcová Slopné 2011 12 0:01:12,95
Valerie Müllerová Kolokroužek Zlín 2012 15 0:01:13,49
Lucie Malotová Slopné 2012 41 0:01:14,08
Marie Vlčková Slopné 2012 60 0:01:17,08

Chlapci 2011-2012 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
libor Železník Babice 2011 30 0:00:48,92
Štěpán Kozubík Luhačovice 2011 31 0:00:51,55
Marián Michálek Slovan Luhačovice 2011 52 0:00:53,45
Michal Latinák Zvonek sport Valašské Klobouky 2011 47 0:00:56,42
Sebastian Macka Luhačovice 2011 24 0:00:56,89
Petr Zábojník Horní Lhota 2012 4 0:00:59,45
Dominik Černý Orel Vyškov 2011 44 0:01:01,33
Martin Farda Zlín Louky 2012 37 0:01:05,30
Oto Heinz Slopné 2012 42 0:01:05,77
Jakub Hrabec Biatlon Halenkovice 2011 6 0:01:09,90
Daniel Misař Zlín 2012 56 0:01:10,08
Martin Elšík Slopné 2011 54 0:01:14,45
Tomáš Bulička AK Kroměříž 2011 2 0:01:15,58

Dívky 2009-2010 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavlína Paprskářová Maple Zlín 2009 16 0:01:58,14
Anna Pavelková Slopné 2010 14 0:01:59,27
Barbora Hudečková Kroměříž 2009 21 0:02:00,80
Anna Michálková Slovan Luhačovice 2009 51 0:02:02,52
Anna Štěpánková Atletika Elim Vsetín 2009 17 0:02:03,21
Mariána Zichová Luhačovice 2010 57 0:02:18,08
Sabina Petrů Slopné 2010 10 0:02:24,52
Hana Surovcová Slopné 2010 11 0:02:33,02
Hana Martincová Slopné 2009 62 0:02:35,80

Chlapci 2009-2010 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Vojtěch Bulička AK Kroměříž 2010 3 0:01:59,89
Krištov Talaš Slopné 2009 58 0:02:01,95
Stanislav Farda Zlín Louky 2010 38 0:02:04,11
Jakub Zvončák Újezd 2010 26 0:02:04,70
Ondřej Vokatý Vigantice 2009 27 0:02:06,64
Štěpán Mikulka Slopné 2010 39 0:02:08,61

Dívky 2007-2008 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Monika Železníková Babice 2008 25 0:02:50,24
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobuky 2007 53 0:02:56,52
Zuzana Kovaříková Bruslárna. cz 2008 32 0:03:04,67
Michaela Hrabcová Biatlon Halenkovice 2008 7 0:03:08,05
Marie Martincová Slopné 2008 63 0:03:08,49
Klára Sedláčková Slovan Luhačovice 2008 49 0:03:11,08
Sabina Michálková Slovan Luhačovice 2008 50 0:03:11,70
Adriana Polanská Zlín 2008 1 0:03:49,05

Chlapci 2007-2008 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Hubáček Biatlon Halenkovice 2007 28 0:02:59,21
Jiří Flašar Biatlon Halenkovice 2008 29 0:03:05,89
Jan Elšík Slopné 2008 55 0:03:22,70
Dominik Misař Slopné 2008 40 0:03:53,36
David Krajča Luhačovice 2008 36 0:04:23,33

Dívky 2005-2006 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Katarina Janíčková BK Lysá pod Makytou 2005 45 0:03:41,30
Ema Švachová Slopné 2005 656 0:03:50,55
Michaela Paprskářová Maple Zlín 2006 19 0:04:08,24
Anna Šnevajsová KHB Radegast 2005 61 0:04:23,49

Chlapci 2005-2006 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 34 0:03:31,08
Jakub Kovařík Bruslárna. cz 2006 33 0:03:32,08
Robin Šilberský Malenovice 2006 23 0:03:37,58
Ondřej Talaš Slopné 2006 59 0:03:58,61
Petr Solař Solario team 2006 67 0:04:02,89

Dorostenky 2003-2004 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Balážová Baláž Extreme Team Frenštát 2004 8 0:03:46,55
Kristýna Krocová Gigant Orion 2004 8 0:03:48,05

Dorostenci 2003-2004 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ondřej Pavelka Slopné 2004 13 0:03:12,77
Petr Kolařík Vizovice 2003 64 0:03:20,25
Tomáš Sýkora Sykora rinning 2003 48 0:03:25,64

Juniorky 2001-2002 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Monika Železníková Babice 2008 207 0:08:46,24

Junioři 2001-2002 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Janiček BK Lysá pod Makytou 2004 208 0:06:33,95
Jan Moravec JM Team Letohrad 2002 210 0:07:21,52
Jakub Novák Slawex runners 2001 209 0:07:22,58
Krištov Kroc Gigant Orion 2001 206 0:07:45,36

PŘÍCHOZÍ (3 000 M)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jakub Novák 2001 102 0:12:20,15
Tomáš Bubela Magnus Orienteering 1981 108 0:12:45,24
Štěpán Palla Biatlon Halenkovice 2006 87 0:13:16,17
Ondřej Hubáček Biatlon Halenkovice 2007 86 0:13:27,80
Jiří Šilberský Malenovice 1974 83 0:13:47,64
Josef Novák 1973 106 0:14:17,95
Pavel Heinz Tata a syn 1974 115 0:15:20,58
Martin Valerián Panteři 2002 111 0:15:41,11
Radek Černý Orel Vyškov 1978 88 0:16:00,55
David Valerián Panteři 2005 113 0:20:30,92
Andrej Kusenda BK Lysá pod Makytou 1937 107 0:26:33,45

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Linda Šilberská Malenovice 2011 82 0:13:47,36
Julie Dohnalová Běhatlon Valašské Klobuky 2007 89 0:14:25,95
Andrea Adamíková 2001 109 0:14:54,11
Michaela Hrabcová Biatlon Halenkovice 2008 46 0:15:26,99
Anna Štěpánková Kobra Vsetín 2009 65 0:16:53,08
Barbora Muchová Kobra Vsetín 1985 80 0:16:53,42
Helena Nováková 1971 103 0:17:08,61
Alena Fikejzová 1999 114 0:18:06,45
Vlasta Adamíková 1975 110 0:18:30,33
Vendula Valeriánová Panteři 1976 112 0:20:01,64

SLUNÍČKOVÝ BĚH

Děvčata 2017 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Amálka Tvarůžková Slopné 2017 63
Gréta Zvonková Valašské Klobuky 2017 31
Lea Jedličková Zlín 2017 43
Michaela Janíková Slopné 2017 12
Tereza Vlčková Slopné 2017 19
Zdeňka Brázdilová Tlumačov 2017 51

Chlapci 2017 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Aleš Kundera Vizovice 2017 70
Dalibor Petráš Slopné 2017 59
František Trunkát Slopné 2018 42
Jiří Bumbera Petrůvka 2018 66
Kryštov Kolařík Vizovice 2017 17
Ondřej Machů Vlachovice 2017 55
Tomáš Minařík Valachbajk team 2017 35

Děvčata 2016 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Anna Trunkátová Slopné 2016 41
Elenka Misařová Zlín 2016 18
2 Gaia Macková Pozlovice 2016 6
Magdaléna Šustková Praha 2016 65
4 Mariana Masařová Dolní Lhota 2016 53
Martina Smíšková Bojkovice 2016 33
Natalie Dubcová Slopné 2016 44
Natálie Surovcová Slopné 2016 4
3 Sofie Kozubíková 2016 46
Štěpánka Novotná Slopné 2016 24

Chlapci 2016 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
4 Kristián Suchánek Poličná 2016 38
2 Krištov Kundera Vizovice 2016 72
3 Matěj Studeník Slopné 2016 1
1 Pavel Bláha Pitín 2016 54

Děvčata 2015 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adéla Keprtová Zlín 2015 21
4 Barbora Albrechtová Slopné 2015 15
6 Ela Vacardová Lažany 2015 23
3 Eliška Vaculíková Stravováni Marcaník 2015 26
1 Emílie Brázdilová Tlumačov 2015 50
5 Natalie Tvarůžková Slopné 2015 62
7 Nikola Minaříková Valachbajk team 2015 34
2 Romana Balážová Baláž Extreme Team Frenštát 2015 20
Tereza Tláskalová Přerov 2015 36
Viktorie Raková Slopné 2015 73

Chlapci 2015 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adam Plášek Sehradice 2015 29
Martin Machů Vlachovice 2015 56
3 Pavel Svorad Vizovice 2015 61
Tadeáš Drga Slopné 2015 48
Tomáš Malota Slopné 2015 13
2 Tomáš Suchánek Poličná 2015 37
1 Vojtěch Kovařík Bruslárna. cz 2015 10

Děvčata 2013-2014 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 Alice Zvonková Valašské Klobuky 2014 30
12 Alžběta Balcarová Praha 2014 16
1 Alžběta Vlčková Vizovice 2013 49
8 Barbora Kantoravá Loučka 2013 64
2 Ema Kozubíková Luhačovice 2013 11
6 Eva Martincová Slopné 2013 32
4 Lenka Latináková Sehradice 2014 14
9 Liliana Masařová Dolní Lhota 2014 52
11 Lucie Zvončáková Újezd 2014 8
10 Marie Váňová Slopné 2013 58
3 Saša Václaviková Rajhrad 2013 3
7 Tereza Kunderová Vizovice 2014 71

Chlapci 2013-2014 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
7 Adam Račák Slopné 2014 22
10 Daniel Petrů Slopné 2014 2
8 David Kolařík Slopné 2014 67
9 Dominik Dubec Slopné 2014 45
3 Jakub Juřík Slopné 2013 5
2 Jan Vaculík Stravováni Marcaník 2014 27
Jiří Machů Vlachovice 2013 57
Jiří Žák Slopné 2014 74
13 Josef Váňa Slopné 2014 39
12 Krištov Škarek Slopné 2013 25
Lukáš Kozubík Slopné 2014 69
14 Martin Váňa Slopné 2014 40
1 Matyáš Macka Pozlovice 2013 7
4 Michal Vaculík Stravováni Marcaník 2014 28
6 Patrik Svorad Vizovice 2013 60
11 Samuel Kozubík Zlín 2013 47
5 Šimon Vokatý Vigantice 2013 9

RODINNÁ ŠTAFETA (3 X 1 000 M)

Štafeta

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Rodina Železníková Železníkovi 0 6 0:11:19,67
Rodina Krocová Gigant Orienteering 0 1 0:11:34,34
Rodina Kovaříková Zebry ze Vsetína 0 7 0:11:41,17
Rodina Janíčková BK Lysá pod Makytou 0 8 0:12:27,14
Rodina Hudečková Slimáci 0 3 0:12:59,77
Rodina Kolaříková Smilhaim 0 9 0:13:01,21
Rodina Machová Šneci 0 4 0:13:01,67
Rodina Machová 2 Gepardi 0 5 0:13:35,30
Rodina Chromčáková Chromčák team 0 2 0:15:44,67
nahoru