Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

2. ročník Slopenské desítky (9. 9. 2006)

Závodu se zúčastnilo celkem:
15 mužů, 3 ženy, 18 žáků, 17 předškoláků

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Holec VŠB-TU Ostrava 1985 24 0:38:11
Jan Polášek SK Hranice 1983 71 0:38:18
Přemysl Žaludek DT Swiss Zlín 1977 4 0:41:10
Martin Rexa Author Tufo 1979 22 0:42:01
Evžen Trunkát TJ Slopné 1984 12 0:47:11
Pavel Živěla MSK POP Olomouc 1972 13 0:51:42
Dušan Gottfried Slavičín 1978 92 0:52:19

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 11 0:42:45
Roman Tománek Gallak Slavičín 1960 8 0:44:10
Jakub Antoš UNI Brno 1964 20 0:50:43

Muži C (50 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alois Škrábánek VIVA Zlín 1952 5 0:43:25
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 62 0:45:10
Miroslav Přívětivý KHB Radegast 1953 91 0:48:08
Jiří Martínek KHB Radegast 1949 33 0:49:19
Ladislav Musil SK Slavičín 1956 18 0:53:10

Ženy (bez rozdílu věku)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Paštěková Author Tufo 1974 17 0:46:14
Irena Antošová UNI Brno 1967 7 0:50:42
Anežka Janečková AK Zlín 1947 10 0:56:48

Žákovské kategorie

Chlapci 1998-1999 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 David Sýkora Vlašská Polanka 1999
4 Martin Váňa Slopné 1999
3 Tadeáš Švach Slopné 1999
5 Vilém Kolařík zámek Vizovice 1999
1 Šimon Švach Slopné 1998

Chlapci 1996-1997 (600 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Petr Tomko DD Zlín 1997

Chlapci 1994-1995 (1000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
3 Adam Kubík Slopné 1995
2 Aleš Onderka DD Zlín 1994
1 Štěpán Švach Slopné 1995

Chlapci 1992-1993 (1000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 David Majzlík Slopné 1993
4 Jakub Váňa Slopné 1993
3 Marek Trnčák DD Zlín 1993
2 Michal Petráš Slopné 1993
1 Michal Sýkora SMK Val. Meziřičí 1992

Dorostenci 1990-1991 (1000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 lukáš Sýkora 1990

Junioři 1988-1989 (2000 m)

Bez obsazení.

Dívky 1998-1999 (300 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Nikola Petrášová Slopné 1999

Dívky 1996-1997(600 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Alena Kolaříková zámek Vizovice 1997

Dívky 1994-1995 (1000 m)

Bez obsazení.

Dívky 1992-1993 (1000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Linda Lakatošova DD Zlín 1993

Dorostenky 1990-1991 (1000 m)

Bez obsazení.

Juniorky 1988-1989 (2000 m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

2004 a mladší (30 m)

Bez obsazení.

2002-2003 (50 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adam Vařák Zlín 2003
Hubert Plášek 2002
Lukáš Fiodor Slopné 2002
Martin Soukup Slopné 2002
Matěj Živěla Olomouc 2003
Petr Kolařík zámek Vizovice 2003
Simona Sura Slopné 2003

2000-2001 (150 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková Slopné 2000
Blanka Máčalová Slopné 2001
Daniela Fiodorová Slopné 2000
František Váňa Slopné 2000
Jiří Machů Slopné 2001
Jonáš Plášek Slopné 2000
Lucie Surá Slopné 2000
Michaela Kolaříková zámek Vizovice 2001
Pavel Misař Slopné 2000
Tomáš Majzlík Slopné 2001
nahoru