Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

4. ročník Slopenské desítky (13. 9. 2008)

Závodu se zúčastnilo celkem:
42 mužů, 7 žen, 45 žáků, 29 předškoláků, 1 příchozí

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petr Bětík Sokol Opava 1969 23 0:37:33
Přemysl Žaludek Cyklogat 1977 35 0:37:38
Václav Bitala PSK Olymp Praha 1977 25 0:37:47
Pavel Hrdina ABK Bravo Jablonné N.O 1988 9 0:38:10
Petr Sobek BK Lysá p.Makytou 1978 31 0:39:13
Miroslav Bětík KVS Pozlovice 1972 24 0:39:36
Jiří Vlček NTS Prometal Slavičín 1977 43 0:40:29
Robert Janíček BK Lysá p.Makytou 1969 15 0:41:26
Miroslav Švihel BS Slopné 1986 11 0:42:03
Jan Hajzler Vsetín 1982 28 0:43:39
Ludovít Kadlec BK Lysá p.Makytou 1986 13 0:43:51
Lukáš Sýkora SKM Valašské Meziřiči 1990 47 0:43:54
Lukaš Jasenský TZP NEMO ZLÍN 1992 6 0:45:34
Evžen Trunkát TJ Sokol Slopné 1984 29 0:46:03
Pavel Živěla MSK POP Olomouc 1972 37 0:48:54
Michal Petráš BS Slopné 1993 1 0:49:16
Juraj Hudák VTJ Blesk Trenčín 1973 20 0:49:36
Oldřich Veselka CNC Intersevice Zlín 1976 39 0:50:38
Josef Váňa TJ Sokol Slopné 1974 49 0:52:48
Petr Švach Švach team 1969 16 0:53:04
Jiří Smetana Lhotsko 1990 4 0:54:36
Pavel Roubalík Dřevohostice 1972 10 0:55:17
Petr Ševčík ZŠ Vizovice 1969 3 0:58:45

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ivan Čotov Maraton Plzeň 1966 17 0:36:48
Luboš Kováčik Považská Bystrica 1966 38 0:36:58
Roman Tománek Gallak Slavičín 1960 22 0:42:23
Vlastimil Tobolák Author TUFO-TI-Zlín 0 36 0:43:12
Josef Sýkora Valašska Polanka 1963 48 0:47:57
Lobomír Lubínek Zlín 1960 5 0:52:07
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 2 0:58:38

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Miroslav Sobek Púchov 1956 30 0:43:11
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 46 0:43:33
Zdeněk Smutný AK Drnovice 1957 32 0:44:28
Jaromír Rafaj Flexiko Zlín 1954 40 0:45:31
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 45 0:45:43
Miroslav Přívětivý KHB Radegast Příbor 1953 18 0:46:44
Jaromír Talaš SKO Otrokovice 1954 26 0:48:20
Jiří Prokop Konty-G-Zlín 1956 44 0:50:44
Karel Perůtka Uposs 1949 41 0:57:14

Muži D (60 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jindřich Bartoněk Liga 100 Zlín 1938 27 0:59:48
Andrej Kusenda BK Lysá p.Makytou 1937 14 1:01:02
Vladislav Knebl Toma Otrokovice 1935 7 1:01:03

Ženy A (bez rozdílu věku)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Vévodová AK Perná 1990 8 0:45:02
Jana Žaludková Author Tufo Zlín 1975 34 0:45:43
Marie Hynštová AHA Vyškov 1957 33 0:47:01
Lada Vaněčková SK Štípa Zlín 1962 21 0:47:26
Jitka Hudáková VTJ Blesk Trenčín 1971 19 0:49:36
Vendula Valentová Slovan Luhačovice OB 1988 42 0:51:57
Alena Kadlecová BK Lysá p.Makytou 1966 12 0:56:04

Žákovské kategorie

Chlapci 2000-2001 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martin Váňa Slopné 2000 16 0:00:59
Matěj Kořenek Vysoké Pole 2001 37 0:01:02
Martin Heinz Slopné 2001 33 0:01:08
Lukaš Váňa Slopné 2001 22 0:01:10
Jiří Machů Slopné 2001 42 0:01:20

Chlapci 1998-1999 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Šimon Švach Slopné 1998 5 0:02:02,40
Ondřej Tkadlec Slušovice 1998 11 0:02:03,27
Martin Jurša Sehradice 1998 4 0:02:03,52
Filip Martínek Újezd 1998 8 0:02:06,90
Patrik Buzinik SK Hranice 1998 25 0:02:07,68
Tadeáš Švach Slopné 1999 6 0:02:09,21
Pavel Heinz Slopné 1999 34 0:02:14,27

Chlapci 1996-1997 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Fratišek Heinz Slopné 1997 35 0:03:09,24
Tomáš Coufalík Pozlovice 1997 10 0:03:11,74
Jan Kozubík Slopné 1996 30 0:03:13,05
Jakub Kořenek Vysoké Pole 1996 32 0:03:13,65
Libor Mozgva Slopné 1997 40 0:03:30,57

Chlapci 1994-1995 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Robert Džuba Pozlovice 1995 48 0:03:44
Jan Kořenek Vysoké Pole 1995 36 0:03:57
Štěpán Švach Slopné 1995 29 0:04:25
Adam Kubík Slopné 1995 7 0:04:38

Dorostenci 1992-1993 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Kozubík TJ Sokol Slopné 1992 54 0:03:18
Radek Vavřík Luhačovice 1993 50 0:03:19
David Ševčík Vizovice 1993 51 0:03:26

Junioři 1990-1991 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Robert Janíček BK Lysá p.Makytou 1990 55 0:07:14

Dívky 2000-2001 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková Slopné 2000 28 0:01:00
Julie Roubaliková Dřevohostice 2001 20 0:01:09
Michaela Kolaříková Vizovice 2001 44 0:01:11
Vendula Outratová Slopné 2000 41 0:01:12
Blanka Máčalová Slopné 2001 24 0:01:21
Hana Haničinvová Slopné 2001 19 0:01:23
Sabina chromčáková Slopné 2001 26 0:01:25

Dívky 1998-1999 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Nela Ševčíková Vizovice 1998 13 0:02:11
Petra Ševčíková Vizovice 1998 12 0:02:16
Lenka Mitanová Lysá pod Makytou 1998 39 0:02:17
Tereza Tkadlecová Slopné 1999 46 0:02:38
Daniela Fiodorová Slopné 1999 31 0:02:42
Nikola Petrášová Slopné 1999 45 0:02:48
Lucie Surá Slopné 1999 47 0:02:49

Dívky 1996-1997(900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Klára Ševčíková Vizovice 1997 15 0:03:48
Ivana Janušková Slopné 1996 17 0:03:50
Kristýna Kozubíková Slopné 1996 18 0:03:53
Alena Kolaříková Vizovice 1997 43 0:03:57

Dívky 1994-1995 (1000 m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Patricia Cicháková Lysá pod Makytou 1995 38 0:04:31

Dorostenky 1992-1993 (1000m)

Bez obsazení.

Juniorky 1990-1991 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Martina Vévodová 1990 52 0:09:36

Sluníčkový běh

2006 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
5 Bára Žaludková Zlín 2007
1 Josef Kolařík Slopné 6006
2 Matěj Outrata Slopné 2007
3 Sabina Zábojníková Ludkovice 2007
4 Tomáš Vlček 2007

2004-2005 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Barbora Kolaříková Slopné 2005
Eliška Haničincová Slopné 2004
Ema Švachová Slopné 2005
Jakub Kolařík Slopné 2004
Kateřina Janíčková Lysá pod Makytou 2005
Klára Chludová Slopné 2004
Lukaš Váňa Slopné 2004
Matyáš Kolařík Slopné 2005
Nikola Bližňáková Slopné 2005
Ondřej Pavelka Slopné 2004
Tomáš Janíček Lysá pod Makytou 2004
Veronika Sobková Púchov 2004
Šimon Mach Slopné 2005

Chlapci 2002-2003 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
3 Adam Vařák Zlín 2003
5 Hubert Plášek Slavičín 2002
2 Jindřich Bětík Pozlovice 2003
6 Ladislav Roubalík Dřevohostice 2002
1 Lukáš Fiodor Slopné 2002
8 Matěj Živela Olomouc 2003
7 Petr Kolařík Vizovice 2003
4 petr Jurša Sehradice 2002

Děvčata 2002-2003 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
3 Kateřina Váňová Slopné 2002
2 Lucie Chromčáková Slopné 2002
1 Marie Kořenková Vysoké Pole 2002

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Fratišek Váňa TJ Sokol Slopné 1965 53 0:16:18

Ženy (bez rozdílu věku)

Bez obsazení.

nahoru