Český pohár v běhu do vrchu
15. ročník krosového běžeckého závodu
25. 8. 2019, Slopné u Luhačovic

6. ročník Slopenské desítky (4. 9. 2010)

Závodu se zúčastnilo celkem:
34 mužů, 8 žen, 38 žáků, 29 předškoláků, 0 příchozích

Zobrazit celou galerii >

Výsledky

Hlavní závod na 10 000 m

Muži A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Michal Smola SKOB Zlín 1981 83 0:36:39
Tomáš Dvorník Velké Karlovice 1990 69 0:39:23
Petr Vabroušek Author Tufo Zlín 1973 77 0:40:35
Martin Hečko AK Zlín 1987 94 0:40:56
Milan Plevák BK Lysá 1972 87 0:41:22
Jiří Novotny O-HROT 1980 85 0:42:31
Michal Petráš SK Hranice 1993 73 0:42:34
Jiří Vlček NTS Prometal Slavičín 1977 194 0:42:41
Miroslav Švihel BS Slopné 1986 64 0:44:22
Anton Kupka Čadca 1976 74 0:45:00
Tomáš Slováček SKOB Zlín 1980 84 0:45:59
Petr Staněk TJ Velké Těšany 1974 78 0:47:33
Radovan Palla Bystřice p. Hostýnem 1980 70 0:49:21
Karel Machů Malenovice 1975 93 0:51:06
Pavel Živěla MSK POP Olomouc 1972 195 0:52:13
Pavel Heinz Slopné 1974 82 0:54:40
Josef Váňa Slopné 1974 1:07:31

Muži B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petr Bětík Sokol Opava 1969 76 0:38:44
Robert Janíček BK Lysá p.Makytou 1969 86 0:43:39
Karel Sýkora Vizovice 1967 66 0:46:06
Ivo Haničinec BS Slopné 1967 65 0:46:17
Petr Švach Š-team 1969 75 0:55:16

Muži C (50-59 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jiří Zátopek X-AIR Ostrava 1960 79 0:42:09
Miroslav Kováč Trenčín 1952 81 0:42:16
Ivan Vévoda AK Perná 1960 98 0:43:45
Miroslav Sobek BK Lysá 1956 88 0:44:44
Jaromír Rafaj Flexiko Zlín 1954 193 0:45:39
Andrej Duleba Púchov 1958 91 0:47:25
Pavel Dorušek Klenoty Slavičin 1954 97 0:47:46
Miroslav Švihel BS Slopné 1958 196 0:48:26
Jiří Prokop CGS-Tyres-Zlín 1956 71 0:50:09
Miroslav Přívětivý KHB Radegast Příbor 1953 63 0:50:27

Muži D (60 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Pavel Šmakal TJ Klečůvka 1948 96 1:03:26
Andrej Kusenda BK Lysá 1937 92 1:07:56

Ženy A (do 39 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Jana Žaludková Author Tufo Zlín 1975 100 0:50:46
Jana Feilhauerová LBK Kopřivnice 1973 99 0:52:10
Andriana Janíčková BK Lysá 1991 89 0:53:02
Veronika Kováčová Trenčín 1987 80 0:53:22
Mária Sýkorová Vizovice 1979 67 0:55:54

Ženy B (40-49 let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Alena Kadlecová BK Lysá 1966 90 0:53:30
Karla Valčíková Ženy+40 1969 72 1:03:50

Ženy C (50 a více let)

Pořadí Celkové pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Ilona Bajerová Tusepy 1958 95 0:57:17

Kategorie žáci

Chlapci 2002-2003 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Lukáš Fiodor 2002 27 0:01:02,05
Adam Vařák 2003 15 0:01:05,39
Martin Soukup 2002 18 0:01:07,21
Viktor Valčík 2003 32 0:01:07,52
Petr Kolařík 2003 21 0:01:12,24
Ladislav Roubalík 2002 29 0:01:12,55
Tomáš Sýkora 2003 6 0:01:19,24

Chlapci 2000-2001 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tomáš Majzlík 2001 23 0:02:08
Erik Valčík 2000 33 0:02:13
Martin Váňa 2000 13 0:02:19
Martin Heinz 2001 11 0:02:22
Jirí Machů 2001 24 0:02:25
Fratišek Váňa 2000 28 0:02:37

Chlapci 1998-1999 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tadeáš Švach 1999 34 0:03:24
Pavel Heinz 1999 12 0:03:26
Filip Vabroušek 1999 35 0:03:31
Karel Sýkora 1999 7 0:03:46

Chlapci 1996-1997 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Fratišek Heinz 1997 14 0:03:28

Dorostenci 1994-1995 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Adam Kubík 1995 10 0:04:13

Junioři 1992-1993 (2000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
David Ševčík 1993 2 0:08:16

Dívky 2002-2003 (300m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Štěpánka Michalčíková 2003 25 0:01:05
Kateřina Váňová 2002 30 0:01:10
Simona Surá 2003 20 0:01:25

Dívky 2000-2001 (600m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Anna Kolaříková 2000 9 0:02:00
Julie Roubaliková 2001 31 0:02:38
Míša Kolaříková 2001 22 0:02:43
Hana Haničincová 2001 1 0:03:16

Dívky 1998-1999 (900m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Petra Ševčíková 1998 5 0:03:37,02
Julie Sýkorová 1999 8 0:03:37,43
Štěpánka Michalčíková 2003 25 0:03:47,52
Tereza Tkadlecová 1999 37 0:03:54,40
Daniela Fiodorová 1999 26 0:04:04,37
Nikola Petrášová 1999 17 0:04:07,39
Lucie Surá 1999 19 0:04:20,08

Dívky 1996-1997 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Klára Ševčíková 1997 4 0:04:58
Alena Kolaříková 1997 16 0:05:05
Ivana Janušková 1996 38 0:05:06

Dorostenky 1994-1995 (1000m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
Tereza Ševčíková 1994 3 0:04:28

Juniorky 1992-1993 (2000m)

Bez obsazení.

Sluníčkový běh

2008 a mladší (30m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
2 David Chovaneček Štramberk 2009 16
1 Jan Elšík Slopné 2008
3 Jan Moravec Praha 2009 17

Chlapci 2006-2007 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
7 Jakub Blahník Zlín 28 28
1 Josef Kolařík Slopné 2006 40
4 Matěj Outrata Slopné 2007
2 Míša Moravec Praha 2006 27
3 Petr Machů Malenovice 2007 36
6 Tomáš Blahník Zlín 2007 29
5 Tomáš Vlček Vizovice 2007 34

Chlapci 2004-2005 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
1 Kuba Kolařík Slopné 2004 50
6 Lukaš Váňa Slopné 2004 44
5 Matyáš Kolařík Slopné 2005 41
3 Ondřej Pavelka Slopné 2004 49
4 Ondřej Vaněk Újezd 2005 25
2 Tomáš Janíček Lysá pod Makytou 2004 31
7 Šimon Mach Březnice 2005 30

Děvčata 2006-2007 (50m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
3 Barbora Žaludková Lukov 2007 33
2 Sabina Zábojníková Ludkovice 2007 26
1 Sára Minářová Zlín 2007 38

Děvčata 2004-2005 (150m)

Pořadí Jméno a příjmení Oddíl Ročník Číslo Čas
4 Adéla Machů Malenovice 2004 37
1 Amálie Zichová Luhačovice 2004 15
2 Eliška Haničincová Slopné 2004 13
3 Ema Feilhauerová Kopřivnice 2005 35
5 Ema Švachová Slopné 2005 14
7 Kateřina Janíčková Lysá pod Makytou 2005 32
1 Klára Chludová Slopné 2004 23
6 Nikola Bližňáková Slopné 2005 39
2 Nikola Chovanečková Štramberk 2005 42

Příchozí (3000 m)

Muži (bez rozdílu věku)

Bez obsazení.

Ženy (bez rozdílu věku)

Bez obsazení.

nahoru