Český pohár a Slovenský pohár
běhu do vrchu
18. ročník krosového běžeckého závodu
4. 9. 2022, Slopné u Luhačovic

Propozice

Verze ke stažení (416 kB)

PŘIHLÁŠENÍ

HLAVNÍ ZÁVOD - na místě nebo přes internet

OSTATNÍ ZÁVODY - pouze na místě

Kdy

Neděle 4. 9. 2022

Kde

hřiště SK Slopné, z. s.

Prezentace

od 11:00 hodin 

Startovné

hlavní závod 150 Kč (6 €)
příchozí 25 Kč (1 €)
rodinná štafeta 50 Kč (2 €)
děti zdarma

Start

žáci, dorostenci, junioři od 12:00
hlavní závod 13:30
příchozí, rodinná štafeta 13:35
předškolní děti 14:45

Ceny

žáci a předškolní děti věcné
dorostenci/ky, junioři/ky finanční
muži, ženy finanční
příchozí, rodinná štafeta věcné

Prémie

Absolutní vítěz v mužích i ženách obdrží 2 Kč za každou sekundu, 
kterou zaběhne pod stanovený čas.

muži 39:01 ženy 45:48

 

Kategorie

Hlavní závod (10 km)

Junioři 19 let a mladší 2003 a mladší
Juniorky 19 let a mladší 2003 a mladší
Muži A 20-39 let 2002-83
Muži B 40-49 let 1982-73
Muži C 50-59 let 1972-63
Muži D 60-69let 1962-53
Muži E 70 let a starší 1952 a starší
Ženy A 20-34 let 2002-88
Ženy B 35-44 let 1987-78
Ženy C 45-54 let 1977-68
Ženy D 55-64 let 1967-1958
Ženy E 65 let a starší 1957 a starší

Žákovské

2014-2015 chlapci, dívky 300 m
2012-2013 chlapci, dívky 600 m
2010-2011 chlapci, dívky 900 m
2008-2009 chlapci, dívky 1 000 m
2006-2007 dorostenci, dorostenky 1 000 m
2004-2005 junioři, juniorky 2 000 m

Příchozí

bez rozdílu věku muži, ženy 3 000 m

Rodinná štafeta

Rodinná štafeta 3 x 1 000 m

- Běží se 3 úseky.
- Štafeta musí být poskládána z členů rodiny a blízkých příbuzných. 
- Věkový rozdíl musí být minimálně 18 let alespoň u dvou členů.
- Každý člen smí běžet pouze jeden úsek. 

 Předškolní děti (sluníčkový běh)

2020-a mladší 30 m
2018-2019 50 m
2016-2017 150 m

Závod je součástí

Celoroční soutěže Běhy Zlín 2022

Maratonstav Český pohár v běhu do vrchu 2022

Ubytování

Závodníci si zajišťují individuálně.

Časový harmonogram

 Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu harmonogramu. 

11:00 ZAČÁTEK PREZENTACE ----- SOKOLOVNA
12:00 START - 1. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
12:00 2014-2015 dívky 300 m
12:03 2014-2015 chlapci  300 m
12:06 2012-2013 dívky  600 m
12:10 2012-2013 chlapci  600 m
12:14 2010-2011 dívky  900 m
12:20 2010-2011 chlapci  900 m
12:30 VYHLÁŠENÍ - 1. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
2014-2015 dívky, chlapci
2012-2013 dívky, chlapci
2010-2011 dívky, chlapci
12:50 START - 2. ČÁST ----- OKRUH
12:50 2008-2009 dívky 1 000 m
12:50 2008-2009 chlapci 1 000 m
12:50 2006-2007 dorostenky 1 000 m
12:50 2006-2007 dorostenci 1 000 m
12:50 2004-2005 juniorky 2 000 m
12:50 2004-2005 junioři 2 000 m
13:10 VYHLÁŠENÍ - 2. ČÁST ----- HŘIŠTĚ
2008-2009 dívky, chlapci
2006-2007 dorostenky, dorostenci
2004-2005 juniorky, junioři
13:30 START - HLAVNÍ ZÁVOD 10 000 m DESÍTKA
13:35 START - PŘÍCHOZÍ, ŠTAFETA OKRUH
13:35 Bez rozdílu věku - ženy 3 000 m
13:35 Bez rozdílu věku - ženy 3 000 m
13:35 Rodinná štafeta 3x 1000 m
od 14:00 VYZVEDÁVÁNÍ TOMBOLY HLAVNÍ ZÁVODU ----- SOKOLOVNA
14:45 START - PŘEDŠKOLNÍ DĚTI ----- HŘIŠTĚ
14:45 2020-mladší dívky, chlapci 30 m
14:48 2019 dívky 50 m
14:51 2019 chlapci 50 m
14:54 2018 dívky 50 m
14:57 2018 chlapci 50 m
15:00 2016-2017 dívky 150 m
15:04 2016-2017 chlapci 150 m
15:15 VYHLÁŠENÍ - PŘED. DĚTI, PŘÍCHOZÍ, ŠTAFETA ----- PÓDIUM
2019, 2018 dívky, chlapci
2016-2017 dívky, chlapci
Příchozí, rodinná štafeta
15:30 DĚTSKÁ TOMBOLA ----- PÓDIUM
16:00 VYHLÁŠENÍ - HLAVNÍ ZÁVOD ----- PÓDIUM
16:53 AUTOBUS DO ZLÍNA ----- ZASTÁVKA


 Pozn.: Prezentace končí vždy pět minut před startem příslušné kategorie.